En Ucuz Avşa Adası Apart Fiyatları 2024

Avşa Adası‘nda ekonomik bir tatil yapmak için Avşa Adası apartlarında konaklamak harika bir fırsat. Avşa Adası‘nda ki apart fiyatları ucuz olması, sunduğu kaliteli hizmet ile tüm tatil severler tarafından oldukça tercih edilen konaklama tesislerinden bir tanesidir.

Avşa Adası Apart Fiyatları

Avşa Adası Apart Fiyatları 2024

Avşa Adası apart fiyatları 2024 yılında önceki yıllara göre çok farklı olmadan 10 TL ile 20 TL aralığında değişiklik göstermiştir. Apart fiyatları 50 TL’den başlayıp 80 TL’ye kadar değişmektedir. Belirtilen fiyatlar 1 gecelik konaklama ücretleri olmaktadır. 2 kişilik bir apartın gecelik ücreti 100TL – 150 TL aralığında değişkenlik göstermektedir. Avşa Adası apart fiyatlarını etkilen bir başka şey ise vermiş olduğu hizmettir. Oda özelliklerine göre apart fiyatlarıda değişmektedir.

 • Olimpos Motel: 75 TL
 • Titiz Apart: 60 TL
 • Aydın Motel:  60 TL
 • Ertol Apart : 60 TL
 • Avşa Hotel: 75 TL
 • Erdi Pansiyon: 60 TL
 • Uludağ Apart: 75 TL
 • Manyas Motel: 50 TL
 • Baran Apart: 60 TL
 • Isparta Apart: 40 TL
 • Pera Motel: 60 TL
 • Adaroom Apart: 60 TL

Avşa Adası Apart Fiyatlarını Etkileyen Unsurlar

Avşa Adası apart fiyatları, apartların 1+1, 2+1, 3+1 olması gibi oda sayısına göre değişiklik göstermektedir. Oda sayısı arttıkça yatak sayısı da artan bu konaklama tesislerinde fiyatlar oldukça uygun olmaktadır. Özellikle 1+1 apart oda yerine, 2+1 veya 3+1 apartları tercih ederseniz ücretleri oldukça düşük olmaktadır.

Avşa Adası Günlük Apart Fiyatları

Avşa Adası günlük apart fiyatları kalacağınız gün sayısına ve kaç kişi kalacağınıza göre değişiklik göstermektedir. Eğer kalabalık bir arkadaş grubu veya kalabalık aileniz ile gelecekseniz 2+1, 3+1 apartlarında rahatlıkla kalarak tatil yapabilrisiniz. Ayrıca Avşa Adası’nda yer alan bir çok apart adanın merkezinde bulunmaktadır. Bu sayede Avşa Adası gece hayatı ve eğlence yerlerinden de uzak kalmayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Avşa Adası Apart Fiyatları Ne Zaman Ucuz?

Avşa Adası apart fiyatları, Avşa Adası’nda sezonun başlangıcı olarak kabul edilen haziran ayı ve sezonun bitiş ayı olarak kabul edilen eylül ayında oldukça ekonomik olmaktadır.

Avşa Adası apartlarında uygun bir tatil yapmak istiyorsanız bu aylarda tatil yapmayı tercih edebilirsiniz. Ayrıca apartlar Avşa Adası’nda sezonun tam ortası olan temmuz ve ağustos aylarında da indirim yapmaktadır. Bu indirimleri takip ederek ucuz ve güzel bir tatil yapmak için sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Avşa Adası Apartlarının Sunduğu Hizmetler

Avşa Adası apartları, kendi evinizi aratmayacak şekilde hizmet vermektedir. Apartlar 1+1, 2+1, 3+1 gibi odalara sahip olup, apart içinde mutfak, wc, banyo, tv, klima, internet ve balkon gibi ihtiyacınız olan her şey bulunmaktadır. Apartlar sunmuş olduğu bu hizmete karşılık düşük ücretler alması sebebiyle Avşa Adası’nda en çok tercih edilen Avşa pansiyonlarından sonra ilk sırada yer almaktadır.

Avşa Adası apart fiyatları ne kadar?

Avşa Adası apart fiyatları 2024 yılında, 50 TL ile 80 TL aralığında değişmektedir. Apart fiyatları kişi başı gecelik ücretler olmaktadır. 2 kişilik bir apartın gecelik fiyatı ortalama 100 ile 150 TL aralığında olurken, 3 kişilik apart fiyatları 150 TL ile 240 TL aralığında değişebilmektedir.

Avşa Adası apart fiyatları ne zaman ucuz oluyor?

Avşa Adası apartlarının fiyatları, sezon sonu ve sezon başlarında oldukça uygun fiyatlar ile hizmet sunuyor. Haziran ve eylül aylarında Avşa Adası’nda apartlarda çok uygun fiyatlar ile tatilinizi yapabilirsiniz.

Avşa Adası apart fiyatları ne zaman pahalı oluyor?

Avşa apart fiyatları, ada da sezonun başlangıcı olarak kabul edilen temmuz ve ağustos aylarında pahalı olmaktadır. Fakat fiyat farkı çok olmamakla birlikte 20 TL ile 50 TL aralığında bir artış göstermektedir.

Avşa Adası apartlarından nasıl rezervasyon yapılır?

Avşa Adası apartlarının hepsine sitemizden fiyatları ile sitemizden ulaşabilir, yer alan telefon numarasıyla apart ile iletişime geçtikten sonra yerinizi oldukça kolay bir şekilde ayırtabilirsiniz.