"Enter"a basıp içeriğe geçin

Avşa Adası Lunapark

Avşa Adası’nda iskeleden indiğinizde sol tarafa ilerlemeniz halinde lunaparkı görebilirsiniz. Bu lunapark kışın toparlanarak Bursa’ya gitmekte yazın ise buraya gelmektedir. Lunapark içerisinde çarpışan otomobil, gondol, crazy dance, kamazaki, balerin ve daha bir çok oyuncak bulunmaktadır. Lunaparkta sadece çocuklar için değil yetişkinler için de oyunlar içermektedir. Lunapark içerisinde yetişkinlerin favorisi olan oyun ise at yarışıdır.

Lunaparkta at yarışında 9 adet at vardır. Herkes bir at seçer. Sonrasında kendine ayrılan bölümler vardır. Bu bölümlerde piramit şeklinde altta 3, ortada 2, üst kısında ise 1 olmak üzere toplamda 6 delik ve de bir tenis topunuz mevcuttur. Elinizde ki topu eğer ki en üstte ki deliğe atarsanız atınız uzun mesafe gitmektedir. Orta da ise biraz daha az,alt kısımda ise çok daha az mesafe ilerlemektedir.

Tabii ki buradan anlatınca çok da zevkli gelmeyebilir ancak bir detay var ki siz oyun oynarken size eşlik mikrofon ile eşlik eden bir spiker mevcuttur. Gerçekle ayırt etmeniz de çok zordur.

Bizde avsaotelim.com kurucuları olarak bu deneyimi yaşamanızı tavsiye ederiz.

Avşa Adası hakkında daha fazla bilgiye ise anasayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir