Avşa Adası’nda Lunapark Nerede? Nasıl Gidilir?

Avşa Adası’nda iskeleden indiğinizde batı yönüne ilerlemeniz halinde lunaparkı görebilirsiniz.

Lunapark kış aylarında hizmet vermemektedir. Sadece yaz aylarında açık olan bu lunapark ortalama 3 ay kadar hizmet vermektedir.

Avşa Adası Lunapark’ında Hangi Oyuncaklar Var?

Lunapark içerisinde çarpışan araba, gondol, crazy dance, kamazaki, balerin ve daha bir çok oyuncak bulunmaktadır. Avşa Adası lunaparkında sadece çocuklar için değil yetişkinler için de oyuncaklar içermektedir.

Avşa Adası Lunapark’ına Farklı Oyuncaklar Geliyor Mu?

Avşa Adası lunaparkına her yaz gelen temel oyuncaklar dışında bazen yeni oyuncaklar eklenmektedir. Lunaparka her yıl yeni oyuncaklar eklenerek tatilcilerin eğlenmesi sağlanıyor.

Avşa Adası’nda Lunapark Ücretleri Ne Kadar?

Avşa Adası lunaparkı uygun fiyatlar ile hizmet sunmaktadır. Lunaparka girişiniz için jeton satın almanız gerekmektedir. Tek bir jeton ile sadece bir oyuncağa binebiliyorsunuz.

Lunaparkta birden fazla oyuncağa binmek isterseniz jeton paketleri halinde satılan jetonları alabilirsiniz. Bu paketlerle satılan jetonlarda bir veya iki jeton hediye olarak veriliyor.

Avşa Adası lunaparkında bir jeton 8 TL olmaktadır. 8 TL ile bir oyuncağa binerek eğlenebilirsiniz. Eğer çoklu jeton alarak daha ucuz jeton sahibi olmak isterseniz 5 jeton paketi 35 TL olarak satılmaktadır.

Avşa Lunaparkı Saat Kaçta Açılıyor Ve Kapanıyor?

Avşa Adası lunaparkı genellikle akşam 19:00 saatlerinde açılıyor ve 00:30-01:00 saatleri arasında kapanmaktadır.

Avşa Adası Lunaparkı Yakınlarında Ki Oteller

Avşa Adası’na çocuklarının eğlencesini düşünen bir çok tatil sever lunapark yakınlarında oteller arıyor. Lunapark yanında yer alan bir çok otel bulunuyor.

Lunapark çevresinde bulunan Avşa otellerine konaklama sayfamızda yer alan otellerin içerisinde ki açıklamayı okuyarak ulaşabilirsiniz.

Avşa Adası Lunaparkı

Avşa Adası Lunaparkı Nerede?

Avşa Adası lunaparkı adanın batı kısmında, sahil şeridinde yer alıyor. Avşa merkezinde iseniz lunaparka yürüyerek çok kolay bir şekilde gidebilirsiniz.

Avşa Adası Lunaparkı Saat Kaçta Açılıp Kapanıyor?

Avşa Adası lunaparkı saat 21.30 gibi açılarak 00.30'da hizmetinde son veriyor.

Avşa Adası Lunaparkı Fiyatları Ne Kadar?

Avşa Adası lunapark bilet fiyatı her bir oyuncak için 8TL olmaktadır. 8 TL ile bir oyuncakta 10 dakika kadar eğlencenize devam edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir