"Enter"a basıp içeriğe geçin

Avşa Adası’nın En güzel Manzarası Günbatımı Mı?

Avşa Adası gün batımı gibi bir görüntüyü hiç bir yerde yakalayamayabilirsiniz. Bunun nedeni Avşa Adası’nın tam karşısında yer alan Fener Adası’ndan dolayıdır.

Güneş Avşa Adası’nın Karşısında Ki Fener Adasının Karşısında Mı?

Güneş yaz boyunca Fener Adası’nın arkasında gezinir. Yaz aylarının başlarında güneş Fener Adası’nın arkasında sağ tarafta batmaya başlar. Yaz bitimine doğru ise güneş sol tarafta yer alır. Bu durumla Avşa Adası eşsiz bir gün batımı görüntüsüne sahip olmaktadır.

Günbatımı Manzarası İle Güzel Fotoğraflar Çekinebilir Misiniz?

Güneş Fener Adası’nın arkasına geçince çok güzel bir manzara oluşacaktır. Bu manzarayı sadece Avşa Adası’ndan yakalamanız mümkün olacaktır.

Avşa Adası’nda Kötü Hava Şartlarında Da Güzel Fotoğraflar Çekinebilir Misiniz?

Tabii ki gün batımını fotoğraflarınızda güzel bir şekilde kullanabilmeniz için hava durumunun güzel olması gerekmektedir. Havanın kötü olduğu günlerde güneş Avşa Adası’na hiç bir şekilde yüzünü göstermez ve bulutların arkasına saklanır. Bu yüzden Avşa Adası hava durumunu sitemiz içerisinden hava durumu sayfasından takip ederek bilgi alabilirsiniz.

Avşa Adası Gün Batımını En Güzel Nereden İzleyebilirsiniz ?

Avşa Adası sahilinden baktığınızda karşınızda Fener Adası yer almaktadır. Güneş Fener Adası'nın karşısındayken en güzel manzarayı görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir