Avşa Adası Gün Batımı Manzarası Fotoğrafları

Avşa Adası gün batımı gibi bir görüntüyü hiç bir yerde yakalayamayabilirsiniz. Avşa Adası‘nın dört bir tarafı denizlerle kaplı olması ve gökyüzünü net bir şekilde olması dolayısıyla gün batımını Avşa Adası’nda çok güzel bir şekilde izleyebilirsiniz.

Avşa Adası Günbatımı Manzarası Fotoğrafları

Avşa Adası Gün Batımı

Avşa Gün Batımı

Avşa Adası Gün Batımı

Avşa Adası Gün Batımını Nereden İzleyebilirsiniz?

Avşa Adası gün batımı manzarası Avşa Adası’nın karşısında yer alan Fener Adası’nın arkasından batmaktadır. Yaz aylarının başlarında güneş Fener Adası’nın arkasında sağ tarafta batmaya başlar. Yaz bitimine doğru ise güneş sol tarafta yer alır. Avşa gün batımını izlemek için Avşa sahilinde olmanız yeterlidir.

Avşa Adası Gün Batımı Manzarası Fotoğrafları En Güzel Nereden Çekilir?

Avşa Adası gün batımının manzarasını en güzel Avşa Adası sahili ve Avşa Adası gezilecek yerler listesinde yer alan Avşa Adası koylarından çekebilirsiniz. Avşa Adası koylarına giderken de tepelerde durarak bu manzarayı izleyebilirsiniz.

Avşa Adası Gün Batımı Her Hava Durumunda İzlenebilir Mi?

Gün batımını fotoğraflarınızda güzel bir şekilde kullanabilmeniz için hava durumunun güzel olması gerekmektedir. Havanın kötü olduğu günlerde güneş Avşa Adası’na hiç bir şekilde yüzünü göstermez ve bulutların arkasına saklanır. Bu yüzden Avşa Adası hava durumunu sitemiz içerisinden hava durumu sayfasından takip ederek bilgi alabilirsiniz.

Avşa Adası Gün Batımı Nereden İzlenir?

Avşa Adası gün batımını, Avşa Adası sahili ve Avşa Adası koylarından net bir şekilde izleyebilirsiniz.

Avşa Gün Batımı En Güzel Nereden İzlenir?

Avşa Adası gün batımı ,site yetkililerimizin deneyimi üzerine Çınar Koyu'ndan izlenir.

Avşa Adası Gün Batımı Saat Kaçta İzlenir?

Avşa gün batımı manzarası yaz aylarında güneşin batış saatine göre değişiklik göstermektedir. Yaz ayı boyunca saat 18:30 ile 20:00 aralığında gün batımını izleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir