"Enter"a basıp içeriğe geçin

Avşa Adasında Banka Veya Bankamatik Var mı?

Avşa Adası bankalar olarak yeterli seviyede değildir. Avşa Adası’nda banka şubesi bulunmamaktadır. Eskiden Ziraat Bankası’nın şubesi yer alıyordu ancak şu anda sadece mobil şube olarak araba içerisinde Ziraat Bankası mevcuttur.

Bankamatikler İstenilen Hizmeti Sağlıyor Mu ?

Durum böyle olunca herkes işlerini bankamatiklerden görmeye çalışıyor. Bankamatikler ise sürekli arızalıdır. Avşa Adası’nda belirli bankamatikler vardır. Bunlar hemen iskelede ki parkta yer almaktadır.

Avşa Adası’nda Hangi Bankamatikler Var ?

İskele parkının içerisinde yer alan bankamatikler sırasıyla İş bankası, Garanti Bankası, Ziraat Bankası, Akbank ve Yapı Kredi bankamatikleridir. Bu bankamatikler dışında Avşa Adası’nda bankamatik yer almamaktadır.

Avşa Adası’nda Olmayan Banka İle Çalışmaktaysanız Ne yapabilirsiniz ?

Eğer bu bankamatikler dışında ki bankalar ile çalışıyorsanız işleminizi bu bankalar üzerinden komisyon ücreti vererek halletmeniz gerekmektedir.

Farklı bankalar üzerinden yapılan işlemler fazlasıyla ücret kesmektedir. Bu yüzden Avşa Adası’nın bu konuda fazlasıyla eksiği vardır.

Buna rağmen işleminizi farklı bankadan yapmayı göze aldıysanız bunu da gerçekleştiremeyebilirsiniz. Çünkü bankamatikler çoğu zaman ünite arızası vermektedir.

Avşa Adası Bankamatiklerinde Oluşan Sorunlar Kısa Süreli Mi ?

Avşa Adası’nda bankamatiklerden sorumlu görevliler bulunmamaktadır. Ünite arızası alan bankamatikler Erdek üzerinden gelen yetkililer sayesinde tekrar aktif edilmektedir. Ancak bu işlem uzun sürmemektedir.

Bankamatiklerde Gerekli Sorunlar Ne Zaman Düzeltilmektedir ?

Öğle saatlerinde gelen yetkililer tekrar bir sonra ki gemiyle geri dönmektedir. Bu yüzden yetkililer geldiğinde bankamatik düzeldiği gibi işleminizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Avşa Adası’nda Bankamatiklerle Nasıl Bir İşlem Yapmalısınız ?

Bu sebeplerden dolayı Avşa Adası’na gelirken paranızı bankamatikte tutup Avşa Adası’nda çekeriz ya da bu para fazla bankamatiğe yatırayım sonra tekrar çekerim gibi düşünmenizi tavsiye etmeyiz. Çünkü Avşa Adası’nın bu konuda yetersiz olmasından dolayı parasız kalmanız muhtemel olabilir.

Avşa Adası Bankamatikler

Avşa Adası Bankaları Nerede ?

Avşa Adası'nda sadece bankamatikler yer alıyor. Avşa bankamatikleri ise Avşa Adası iskelesinde yer almaktadır.

Avşa Adası'nda Hangi Bankalar Var ?

Avşa Adası'nda Garanti Bankası, Ziraat Bankası, İş Bankası, Akbank, Ptt ve Yapıkredi bankamatikleri hizmet vermektedir.

Avşa Adası'nda Hangi Banka Şubeleri Var ?

Avşa Adası'nda yaz aylarında gelen ziyaretçi sayısının artmasından dolayı sadece Ziraat Bankası mobil şube açarak hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir