Avşa Adası’nda Banka Veya Bankamatik Var Mı?

Avşa Adası bankamatik olarak yeterli seviyededir. Avşa Adası’nda banka şubesi bulunmamaktadır. Eskiden Ziraat Bankası’nın şubesi yer alıyordu ancak şu anda sadece mobil şube olarak hizmet vermektedir. Avşa Adası Ziraat Bankası mobil şubesi, Avşa Adası Belediye binasının karşısında hizmet vermektedir.

Avşa Adası Belediye binasının nerede olduğunu bilmiyorsanız ilgili sayfamızını ziyaret edebilirsiniz.

Avşa Adası'nda ki banka ve bankamatikler

İçindekiler

Avşa Adası Bankamatik ve Atmleri Nerede?

Avşa Adası bankamatik ve atmlerinin hepsi yan yana olarak, Avşa Adası iskele meydanında yer almaktadır. Belirtilen konum Yapı Kredi atmsine aittir. Fakat yapı kredi bankamatiğinin yanında diğer atmlere de kolayca ulaşabilirsiniz.

Avşa Adası Bankamatiklerinde Tüm İşlemler Gerçekleşiyor Mu?

Avşa Adası’nda bulunan bankamatikler ve atmler bir çok tatilcinin işlemlerini gerçekleştirecek düzeydedir.  Fakat bankamatikler bazı zamanlar arızalanmaktadır. Bu gibi durumlar için Avşa Adası‘nda nakit para taşıyarak önleminizi almanızı öneririz.

Avşa Adası’nda Hangi Bankamatik Atmleri Var?

Avşa Adası’nda hangi bankamatiklerin olduğu gelen tatil severler tarafından merak edilen bir sorudur.  Avşa Adası’nda İş bankası, Garanti Bankası, Ziraat Bankası, Akbank ve Yapı Kredi bankamatikleri bulunmaktadır.

Bu bankamatikler dışında Vakıfbank, Kuveyt Türk, Teb, Halkbank, ING, Finansbank gibi diğer bankaların şube ve atmleri Avşa Adası’nda yer almamaktadır.

Avşa Adası’nda Bulunmayan Banka İle Çalışmaktaysanız Ne yapabilirsiniz?

Avşa Adası’nda İş Bankası, Garanti Bankası, Ziraat Bankası, Akbank veya Yapı Kredi bankaları dışında farklı bir banka ile çalışıyorsanız, bu bankamatikleri kullanarak işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Bu bankamatikleri kullanarak farklı bir banka üzerinden işlem yapacaksanız belirli bir ücret ödemeniz gerekmektedir. Bu komisyon bedelini ödeyerek dilediğiniz işlemleri bu ortak Avşa Adası atmlerinde gerçekleştirebilirsiniz.

Avşa Adası Bankamatik ve Atmlerinde Oluşan Sorunlar Kısa Süreli Mi?

Avşa Adası’nda bankamatiklerden sorumlu görevliler bulunmamaktadır. Ünite arızası olan bankamatikler Erdek üzerinden gelen yetkililer sayesinde kısa süre içerisinde tekrar aktif edilmektedir.

Bankamatiklerde Gerekli Sorunlar Ne Zaman Düzeltilmektedir?

Öğle saatlerinde Erdek’ten Avşa Adası’na ulaşım sağlayan yetkililer tekrar bir sonra ki gemiyle geri dönmektedir. Yetkililer işlemlerini tamamladıktan sonra bankamatikler tekrardan aktif durumda olmaktadır.

Avşa Adası’nda Bankamatiklerle Nasıl Bir İşlem Yapmalısınız?

Avşa Adası’nda ki bankamatikler olabilecek bir bankamatik arızası sonucunda aciliyeti olan bir işiniz varsa işiniz gecikebilir. Böyle bir durum ile karşılaşmanız halinde dilerseniz bankaların internet şubelerinden yararlanabilirsiniz. Ya da çalışan diğer atmler üzerinden belirli bir ücret ödeyerek işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Avşa Adası Bankaları ve Bankamatileri Nerede?

Avşa Adası'nda sadece bankamatikler yer almaktadır. Avşa bankamatiklerinin hepsi Avşa Adası iskelesinde yer almaktadır.

Avşa Adası'nda Hangi Banka ve Bankamatikler Var?

Avşa Adası'nda Garanti Bankası, Ziraat Bankası, İş Bankası, Akbank, Ptt ve Yapıkredi bankamatikleri hizmet vermektedir.

Avşa Adası'nda Hangi Banka Şubeleri Var?

Avşa Adası'nda yaz aylarında gelen ziyaretçi sayısının artmasından dolayı sadece Ziraat Bankası mobil şube açarak hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir