"Enter"a basıp içeriğe geçin

Avşa Adasında Hangi Kargo Firmaları Var?

Avşa Adası Kargo Firmaları

Avşa Adası kargo şirketi olarak bir şube bulundurmamaktadır.

Peki Şube Yoksa Yapacağınız İnternet Alışverişleri Veya Kargo İşlemleri Avşa Adası’nda Nasıl Gerçekleşiyor?

Avşa Adası’nda kargo şirketleri bulunmadığı için kargolar Erdek üzerinden gelmektedir. Erdek’te bütün kargoların şubeleri mevcuttur. Yapacağınız kargo işlemi öncelikle Erdek’e gelmektedir. Avşa Adası’na da Erdek’ten gemi ile gelmektedir.

Bu Kargo Şirketleri Hangileri?

Erdek üzerinden belirli kargo şirketleri gelmektedir. MNG, Aras, Yurtiçi, Süraat kargo firmaları hizmet vermektedir. Bunun dışında ki bir kargo ile işlem yaptıysanız kargonuzu Erdek’e gidip almanız gerekmektedir.

Avşa Adası’na Kargolar Ne Zaman Geliyor?

Kargolar Avşa Adası’na öğle saatlarinde gelmektedir. Gemilerin sefer saatlerine ulaşım sayfamızdan ulaşarak kargo saatlerini takip edebilirsiniz. Avşa Adası ulaşım saatleri için tıklayınız.

Kargo Firmaları Avşa Adası’nda Kaç Saat Hizmet Veriyor?

Kargolar yaklaşık olarak 4 saat Avşa Adası’nda durmaktadır. Dağıtımlarını araba ile gerçekleştirmektedir. Araçlar genellikle Yiğiter Köyü yolu üzerine park edilerek dağıtım yapılmaktadır.

Avşa Adası’na Gelen Kargo Firmalarının Kapıda Teslim Seçeneği Var Mı?

Avşa Adası’nda geçici olarak dağıtım için gelen kargo şirketleri kargoları kapıda teslim etmemektedir. Kargonuz geldiğinde sizleri arayarak gelmenizi rica etmektedir.

Kargo Firmalarının Dağıtımına Ne zaman Gitmelisiniz?

Haftada bir kez gelen kargo şirketlerinde bazen fazlasıyla sıra olabiliyor. Bu yüzden kargonuzu almak için erken saatlerde kargo aracının yanına gitmenizi tavsiye ederiz.

Kargo Firmaları Hangi Gün Avşa Adası’na Gelmektedir?

Kargolar genellikle Perşembe günleri Avşa Adası‘na gelmektedir. Eğer ki kargo gönderecekseniz yine sizlerin kargo aracının yanına giderek kargonuzu teslim etmeniz gerekmektedir.

Avşa Adası’na Gelen Kargo Firmaları Yiğitler Köyü’nde Hizmet Sunuyor Mu?

Yiğitler Köyü’ne ise kargo aracı gitmemektedir. Eğer ki konaklamanızı Yiğitler Köyü’nde gerçekleştiriyorsanız ve kargonuz varsa Avşa Adası‘na gelerek kargonuzu Avşa Adası’ndan teslim almanız gerekecektir.

Kargo Firmalarından Kargonuzu Sadece Siz Mi Alabilirsiniz?

Eğer ki gelen kargo sizi aradıysa ve duymadıysanız gelen kargo geri gidecektir. Çünkü kargo şirketleri gelen ürünü 3 gün şubelerinde tutmaktadır. Sonrasında ürün geldiği yere iade edilmektedir. Avşa Adası’na kargolar sadece bir gün geldiği için şubede de daha fazla duracağından kargonuz Erdek’ten iade edilecektir.

Avşa Adası’nda Ki Kargo Firmalarının Telefon Numaraları

  • PTT Kargo Avşa Şubesi : (0266) 896 14 52
  • Yurtiçi Kargo Erdek Şubesi : (0266) 835 16 16
  • Aras Kargo Erdek Şubesi : (0549) 776 79 64
  • MNG Kargo Erdek Şubesi  : (0266) 845 60 90
  • Sürat Kargo Erdek Şubesi : (0266) 714 86 26

Avşa Adası Hangi Kargo Firmaları Var ?

Avşa Adası'nda 5 adet kargo firması yer alıyor. Bunlar Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, MNG Kargo, Sürat Kargo ve PTT Kargo'dur.

Avşa Adası Kargo Çalışma Saatleri

Avşa Adası'nda ki kargo firmaları Perşembe günü saat 12.45 ile 16.00 arasında çalışmaktadır.

Avşa Adası Kargoları Kapıda Teslim Yapıyor Mu ?

Avşa Adası'nda çalışan kargo firmaları kapıda teslim hizmeti sunmamaktadır. Bu yüzden kargonuzu Perşembe günü kargodan almanız gerekiyor.

Avşa Adası Hakkında Daha Fazla Bilgi Bu Yazılırımızda:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir