Avşa Adası’nda Hangi Kargo Firmaları Var?

Avşa Adası Kargo Firmaları

Avşa Adası kargo şirketi olarak bir şube bulundurmamaktadır. Avşa Adası’nda mobil şube olarak hizmet veren kargo firmaları Aras Kargo, Sürat Kargo, Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo’dur. Avşa Adası’nda şube olarak hizmet veren tek kargo PTT Kargo’sudur.

Avşa Adası’nda Ki Kargo Firmalarının Telefon Numaraları

Avşa Adası’na Kargolar Ne Zaman Geliyor? Kargo Dağıtımı Hangi Gün Yapılıyor?

Avşa Adası’nda ki kargo firmaları Avşa Adası’na perşembe günü gelerek kargo dağıtımı yapmaktadır. Avşa Adası gestaş arabalı feribotu ile gelen kargo aracı öğle saatlerinde dağıtım yapmaktadır. Öğle saatlerinde başlayan bu dağıtım, saat 16:00 gibi son bulmaktadır. Ardından kargo araçları Erdek’e dönmektedir.

Avşa Adası Kargo Dağıtımı Nerede Yapılıyor? Kargonuzu Nereden Alabilirsiniz?

Avşa Adası kargo firmaları, perşembe günleri Avşa Adası pazar yerinde dağıtımlarını gerçekleştirmektedir. Perşembe günü öğle saatlerinde pazar yerine giderek tüm kargo firmalarına ulaşabilirsiniz.

Avşa Adası Kargo Dağıtım İşlemleri Nasıl Gerçekleşiyor?

Avşa Adası’nda kargo şirketleri bulunmadığı için kargolar Erdek üzerinden gelmektedir. Erdek’te bütün kargoların şubeleri mevcuttur. Yapacağınız kargo işlemi öncelikle Erdek’e gelmektedir. Ardından kargo dağıtım gününde kargolar kargo aracına yüklenerek gemi ile Avşa Adası’na getirilmektedir.

Avşa Adası’na Gelen Kargo Firmalarının Kapıda Teslim Seçeneği Var Mı?

Avşa Adası’nda geçici olarak dağıtım için gelen kargo şirketleri kargoları kapıda teslim etmemektedir. Kargonuz geldiğinde sizleri arayarak gelmenizi rica etmektedir. Avşa Adası pazar yerine giderek kargonuzu kısa süre içerisinde teslim alabilirsiniz.

Haftada bir kez gelen kargo şirketlerinde bazen fazlasıyla sıra olabiliyor. Bu yüzden kargonuzu almak için erken saatlerde kargo aracının yanına gitmenizi tavsiye ederiz.

Avşa Adası’nda kargo teslim adresi yazarken Avşa Adası posta koduna ihtiyaç duyabilirsiniz. İlgili yazımıza giderek Avşa Adası’nda ki tüm mahallelerin posta koduna da ulaşabilirsiniz.

Avşa Adası Yiğitler Köyü Kargo Firmaları

Avşa Adası Yiğitler Köyü’ne kargo aracı gitmemektedir. Eğer ki konaklamanızı Yiğitler Köyü’nde gerçekleştiriyorsanız ve kargonuz varsa Avşa Adası‘na gelerek kargonuzu Avşa Adası’ndan teslim almanız gerekecektir.

Avşa Adası Yiğitler Köyü‘nden, Avşa Adası’na dilerseniz dolmuş ile dilerseniz de taksi ile 5-10 dakika içerisinde ulaşabilirsiniz.

Avşa Adası Kargo Firmalarından Kargonuzu En Geç Ne Zaman Teslim Alabilirsiniz?

Avşa Adası’na gelen kargo çalışanları sizi aradıysa ve duymadıysanız gelen kargo geri gidecektir. Çünkü kargo şirketleri gelen ürünü 3 gün şubelerinde tutmaktadır. Sonrasında ürün geldiği yere iade edilmektedir. Avşa Adası’na kargolar sadece bir gün geldiği için şubede de daha fazla duracağından kargonuz Erdek’ten iade edilecektir.

Avşa Adası Hangi Kargo Firmaları Var?

Avşa Adası'nda 5 adet kargo firması yer alıyor. Bunlar Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, MNG Kargo, Sürat Kargo ve PTT Kargo'dur.

Avşa Adası Kargo Çalışma Saatleri

Avşa Adası'nda ki kargo firmaları perşembe günü saat 12:45 ile 16:00 arasında çalışmaktadır.

Avşa Adası Kargoları Kapıda Teslim Yapıyor Mu?

Avşa Adası'nda çalışan kargo firmaları kapıda teslim hizmeti sunmamaktadır. Bu yüzden kargonuzu Perşembe günü kargodan almanız gerekiyor.

Avşa Adası Kargo Firmaları Dağıtımlarını Nerede Yapıyor?

Avşa Adası kargo firmaları, dağıtımlarını Avşa Adası pazar yerinde yapmaktadır. Tüm kargo firmalarına pazar yerinden ulaşabilirsiniz.

Avşa Adası Kargo Dağıtımı Ne Zaman?

Avşa Adası'nda kargo dağıtımları her hafta perşembe günü yapılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir