Avşa Adası Yiğitler Köyü Otelleri ve Pansiyonları

Avşa Adası merkezinden 2, 2,5 km uzaklık Avşa Adası Yiğitler Köyü altında, eski ismi Araplar Köyü olan bir yerleşim bulunmaktadır. Avşa Adası bazı dönemlerde yoğun bir tatil sever ile buluşuyor. Bazen Avşa Adası sahilinde adım atmak bile imkansız bir hal alıyor. Kalabalığı sevmeyen kişiler içinse en güzel seçenek Yiğitler Köyü’nde konaklamak oluyor. Yiğitler Köyü’nde tüm ses ve kargaşadan uzak olup dinlenerek tatinizi yapabilirsiniz.

Avşa Adası Yiğitler Köyü

İçindekiler

Avşa Adası Yiğitler Köyü Otelleri ve Pansiyonları

Avşa Adası Yiğitler Köyü sayısı, Avşa Adası otelleri sayısına göre çok daha azdır. Yiğitler Köyü’nde eğlence mekanlarının bulunmaması, restoran sayısının Avşa Adası merkezinde yer alan restoranların sayısına göre daha az olması sebebiyle Yiğitler Köyü, sessiz bir tatil isteyen kişilerin tercihi olmaktadır.

Yiğitler Köyü Pansiyon ve otelleri, Avşa Adası otellerinin sunmuş olduğu bir çok hizmeti sunmaktadır. Ayrıca çoğu otel köy merkezine oldukça yakın olup yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Berfu Apart

Avşa Adası Yiğitler Köyü Berfu Apart

Berfu Apart, Yiğitler Köyü’nde 4 odayla, odaların her birinde mutfak, banyo, tv, tuvalet, balkon, internet hizmetlerini sunmaktadır. Denize ise yürüme mesafesinde olmaktadır.

Erdoğan Apart

Erdoğan Apart odalarına tv, tuvalet, banyo, internet, 7/24 sıcak su, çamaşır makinesi bulunmaktadır. 1+1, 2+1 seçenekleri bulunan Erdoğan Apart geniş ve kalabalık kişiler tercih edilmektedir. Konum olarka köy merkezine yakın, denize ise yürüme mesafesindedir.

Sevim Apart

Sevim Apart odalarında, tv, mutfak, banyo, tuvalet, internet,  7/24 sıcak su, balkon hizmetlerini sunmaktadır. Apart Yiğitler Köyü merkezinde bulunmaktadır ve plaja yürüme mesafesindedir.

Sibel Apart

Sibel Apart, Yiğitler Köyü merkezinde, denize sıfır konumda bulunmaktadır. Odaları içerisinde tv, banyo, mutfak, mutfak araç ve gereçleri, internet, balkon, 7/24 sıcak su hizmeti sunmaktadır.

Melis Apart

Melis Apart odalarında, tv, mutfak, mutfak araç ve gereçleri, banyo, tuvalet, buzdolabı hizmetlerini sunmaktadır. Yiğitler Köy merkezinde bulunan apart denize sadece 50 metre uzaklıktadır.

Ok Apart

Ok Apart odalarında, tv, mutfak, mutfak araç ve gereçleri, banyo, tuvalet, buzdolabı, internet, balkon hizmetlerini sunmaktadır. Apartın denize uzaklığı yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Begüm Apart

Begüm Apart odalarında, tv, banyo, tuvalet, mutfak, mutfak araç ve gereçleri, internet, balkon hizmetleri sunmaktadır. Begüm Apart, Yiğitler Köyü merkezine ve plaja yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Barış Apart

Barış Apart odalarında, tv, banyo, tuvalet, mutfak, mutfak araç ve gereçleri, internet, 7/24 sıcak su, balkon hizmetlerini sunmaktadır. Apart Yiğitler Köyü plajı ve Kadınlar plajına yürüme mesafesindedir.

Afissia Garden Hotel

Avşa Adası Afissia Garden Hotel

Afissia Garden Hotel odalarında, tv, tuvalet, banyo, mutfak, mutfak araç ve gereçleri, klima, saç kurutma makinası, buzdolabı hizmetlerini sunmaktadır. Hotel konumu Yiğitler Köy merkezinde bulunmaktadır.

Altınkum Tatil Konakları

Avşa Adası Altınkum Hotel

Altınkum Tatil Konakları odalarına, tv, klima, banyo, tuvalet, mutfak, mutfak araç ve gereçleri, balkon, 7/24 sıcak su hizmetleri sunmaktadır. Apart konumu Altınkum plajına oldukça yakın konumda bulunmaktadır.

Bahar Hotel

Bahar Hotel odalarında, tv, banyo, tuvalet, balkon, 7/24 sıcak su, mini buzdolabı, balkon hizmetlerini sunmaktadır. Apart konumu Yiğitler Köy merkezinde bulunmaktadır.

Avşa Adası Yiğitler Köyü’nde Gezilecek Yerler

Avşa Adası Yiğitler Köyü‘nde, eğlence merkezi veya gece hayatının olduğu bir işletme bulunmuyor. Fakat Yiğitler Köyü’nde, Avşa Adası’nda gezilecek yerler arasında olan Avşa Adası koylarının bir çoğu bulunmaktadır. Sessiz sakin ve ada içerisinde gezilmesi gereken yerleri görmek isteyen kişiler Avşa Adası Yiğitler Köyü’nü tercih edebilir.

Yiğitler Koyu Plajı

Avşa Adası Yiğitler Köyü Koyu

Yiğitler Köyü Plajı, Yiğitler halk plajı olarak da bilinmektedir. Plajda şezlong ve şemsiye kiralanmamaktadır. Denize ise ücretsiz bir şekilde girebilirsiniz.

Altınkum Koyu Plajı

Avşa Adası Altınkum Koyu Plajı

Avşa Adası Yiğitler Altınkum Koyu Plajı, Yiğitler’de en çok tercih edilen koylar arasında yer almaktadır. Yiğitler Köy merkezine yaklaşık 250 metre uzaklıktadır.

Tavşanlı Koyu Plajı

Avşa Adası Tavşanlı Koyu Plajı

Tavvşanlı Koyu Plajı, Yiğitler Köyü’nde bulunan, daha çok sessiz ve sakin bir plajda denize girmek isteyen tatilcilerin tercihi olmaktadır.

Karadut Koyu Plajı

Avşa Adası Karadur Koyu Plajı

Karadut Koyu Plajı, Yiğitler Köyü merkezine 300-400 metre uzaklıkta bulunmaktadır. Plajda bulunan restorantta dilediğiniz zaman yemek yiyebilirsiniz.

Kadınlar Koyu Plajı

Avşa Adası Kadınlar Koyu Plajı

Avşa Adası Kadınlar Koyu Plajı, sadece kadınların denize girebildiği ayrıcaklı bir plajdır. Bu plaja erkek tatilcilerin girmesi yasaktır.

Avşa Adası Yiğitler Köyü Nerede? Nasıl Gidilir?

Avşa Adası Yiğitler Köyü, Avşa Adası’nın tam olarak güney tarafında kalmaktadır. Avşa Adası iskelesine indiğinizde Yiğitler Köyü’nü görmeniz mümkün değildir.

Avşa Adası Yiğitler Köyü’ne, Avşa Adası’ndan kalkan dolmuşlar ile yaklaşık 5 dakika içerisinde gidilebilmektedir. Bunun dışında Yiğitle Köyü’ne, Avşa Adası Taksi Durağı’ndan taksi kiralayarak da gidilebilmektedir. Ayrıca Avşa Adası Yiğitler Köyü pansiyon ve otellerinde kalmayı tercih eden tatilciler, konaklama yerlerinin sunmuş olduğu Avşa Adası’ndan servis hizmetinden de yararlanarak Yiğitler Köyü’ne ücretsiz ulaşım sağlayabilirler.

Avşa Adası Yiğitler Köyü Otelleri ve Pansiyonları Fiyatları Ne Kadar?

Avşa Adası Yiğitler Köyü, sessiz ve sakin bir ortamda tatil yapıp güzel bir tatil geçirmek isteyen kişilerin tercihi olmaktadır. Avşa Adası Yiğitler Köyü otelleri ve pansiyonlarının fiyatları, Avşa Adası merkezinde yer alan Avşa Adası otelleri ve diğer konaklama yerlerine göre daha düşük fiyatlar ile hizmet sunmaktadır.

Avşa Adası Yiğitler Köyü’nde lüks otellerde yer almaktadır. Avşa Adası’nda aquaparklı oteller arasında yer alan oteller Yiğitler Köyü’nde bulunmaktadır.

Avşa Adası Yiğitler Köyü’nün tercih edilmesinin bir başka sebebi ise Yiğitler Köyü’nde bulunan otellerin bazılarının islami şartlara uygun hizmet vermesinden kaynaklanmaktadır.

Avşa Adası Yiğitler Köyü Nerede?

Avşa Adası'nda yer alan Yiğitler Köyü Avşa Adası merkezine 2-2,5 km uzakta yer alıyor. Yiğitler Köyü Avşa Adası'nın güney kısmında bulunmaktadır.

Avşa Adası Yiğitler Köyü'nde Gezilecek Yerler Nereleri?

Avşa Adası'nda ki Yiğitler Köyü'nde mutlaka gitmeniz gereken yerler arasında Avşa Adası koyları bulunuyor. Avşa Adası koylarının bir çoğuna Yiğitler Köyü'nde ulaşabilirsiniz.

Avşa Adası Yiğitler Köyü'ne Nasıl Gidilir?

Avşa Adası merkezinden dolmuşlar ile Yiğitler Köyü'ne 10-15 dakika içerisinde ulaşabilirsiniz. Ayrıca Avşa Adası Taksi Durağı'ndan taksi kiralayarak da Yiğitler Köyü'ne ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir