"Enter"a basıp içeriğe geçin

Avşa Adası Yiğitler Köyü Pansiyonları ve Otel Fiyatları

Avşa Adası’ı merkezinden başka, ismi Yiğitler Köyü veya bir başka adı Araplar Köyü olan bir yerleşim yeri bulunmaktadır.

Avşa Adası bazı dönemlerde yoğun bir tatil sever ile buluşuyor. Bazen Avşa Adası sahilinde adım atmak bile imkansız bir hal alıyor. Kalabalığı pek sevmeyen kişiler içinse en güzel seçenek Yiğitler Köyü’nde kalmak oluyor. Yiğitler Köyü’nde tüm ses ve kargaşadan uzak olup dinlenerek tatinizi yapabilirsiniz.

Avşa Adası Yiğitler Köyü

Avşa Adası Yiğitler Köyü Nerede? Avşa Adası Yiğitler Köyü’ne Nasıl Gidilir?

Avşa Adası Yiğitler Köyü, Avşa Adası’nın tam olarak güney tarafında kalmaktadır. Avşa Adası iskelesine indiğinizde Yiğitler Köyü’nü görmeniz mümkün değildir. Çünkü Yiğitler Köyü dağların arkasında yer almaktadır.

Avşa Adası’na 3 Avşa Adası Yiğitler Köyü’ne, Avşa Adası’ndan kalkan dolmuşlar ile yaklaşık 5 dakika içerisinde gidebilirsiniz. Bunun dışında Yiğitle Köyü’ne, Avşa Adası Taksi Durağı’ndan taksi kiralayarak da gidebilirsiniz. Ayrıca Avşa Adası Yiğitler Köyü pansiyon ve otellerinde kalmayı tercih eden tatilciler, konaklama yerlerinin sunmuş olduğu Avşa Adası’ndan servis hizmetinden de yararlanarak Yiğitler Köyü’ne ücretsiz ulaşım sağlayabilirler.

Avşa Adası Yiğitler Köyü’nde Eğlence Yerleri Mevcut Mu?

Avşa Adası Yiğitler Köyü‘nde, eğlence merkezi veya gece hayatının olduğu bir işletme bulunmuyor. Fakat Yiğitler Köyü’nde, Avşa Adası’nda gezilmesi gereken yerler arasında olan Avşa Adası koylarının bir çoğu bulunmaktadır. Sessiz sakin ve ada içerisinde gezilmesi gereken yerleri görmek isteyen kişiler Avşa Adası Yiğitler Köyü’nü tercih edebilir.

Avşa Adası Yiğitler Köyü Otelleri ve Pansiyonları Fiyatları Ne Kadar?

Avşa Adası Yiğitler Köyü, sessiz ve sakin bir ortamda tatil yapıp güzel bir tatil geçirmek isteyen kişilerin tercihi olmaktadır. Avşa Adası Yiğitler Köyü otelleri ve pansiyonlarının fiyatları, Avşa Adası merkezinde yer alan Avşa Adası otelleri ve diğer konaklama yerlerine göre daha düşük fiyatlar ile hizmet sunmaktadır.

Avşa Adası Yiğitler Köyü’nde lüks otellerde yer almaktadır. Avşa Adası’nda aquaparklı oteller arasında yer alan oteller Avşa Adası Yiğitler Köyü’nde bulunmaktadır.

Avşa Adası Yiğitler Köyü’nün tercih edilmesinin bir başka sebebi ise Yiğitler Köyü’nde bulunan otellerin bazılarının islami şartlara uygun hizmet vermesinden kaynaklanmaktadır.

Avşa Adası Yiğitler Köyü Nerede?

Avşa Adası'nda yer alan Yiğitler Köyü Avşa Adası'na 2-2,5 km uzakta yer alıyor. Yiğitler Köyü Avşa Adası'nın tam olarak güney kısmındadır.

Avşa Adası Yiğitler Köyü'nde Nereye Gidilmeli?

Avşa Adası'nda ki Yiğitler Köyü'nde mutlaka gitmeniz gereken yerler arasında Avşa Adası koyları bulunuyor. Avşa Adası koylarının bir çoğuna Avşa Adası Yiğitler Köyü'nde ulaşabilirsiniz.

Yiğitler Köyü'ne Nasıl Gidilir?

Avşa Adası merkezinden dolmuşlar ile Yiğitler Köyü'ne 10-15 dakika içerisinde ulaşabilirsiniz. Ayrıca Avşa Adası Taksi Durağı'ndan taksi kiralayarak da Yiğitler Köyü'ne ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir