"Enter"a basıp içeriğe geçin

En Ucuz Ve En Kaliteli Avşa Adası Pansiyon Fiyatları 2020

Tatil yapmak isteyen bütün kişiler tatillerini güzel bir yerde yapmak ister. Bütün tatil severler tatilini güzel otellerde yapmak istiyor ancak fiyatlar hiç bir zaman buna müsaade etmiyor.

Peki Avşa Adası’nda da fiyatlar arttı mı? Ucuz fiyatlar ile kalınabilecek güzel yerler var mı? Avşa pansiyon fiyatları otellere göre daha mı ucuz?

Avşa Adası’nda ki Ucuz ve Kaliteli Oteller

Avşa Adası‘nda ki otel sayısı çok fazla değildir. Avşa Adası‘nda toplamda 5 adet otel bulunuyor. Bu oteller Avşa Adası’nda ki diğer konaklama yerlerinden çok daha üst düzeyde hizmet vermektedir.

Avşa otellerinin üç tanesi Avşa merkezinde diğer iki otelin ise Yiğitler Köyü‘nde olduğunu daha önce ki yazılarımızda belirtmiştik. Avşa merkezinde bulunan üç otelin fiyatları aşağı yukarı birbirleriyle aynıdır. Birbirlerine göre tek farkları iki tanesinin denize sıfır, diğer otelin ise merkez içerisinde yer almasıdır.

Tatilinizi yaparken oteliniz hem denize sıfır hem de ucuz fiyatlarda olsun istiyorsanız bu otellerle iletişime geçmelisiniz.

Avşa Adası’nda Ki Ucuz Ve Kaliteli Oteller Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Avşa Adası otelleri elinde olan imkanların tamamını kullanarak gelen tatilcilere güzel bir hizmet sunmayı hedeflemektedir.

Avşa’da ki tüm oteller yemek servisi yapmaktadır. Eğer otelin yemek saatini kaçırırsanız yemekler için ücret ödeyebilirsiniz. Bu konuda detaylı bilgi almak için oteller ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Avşa otellerinde temizlik her gün yapılıyor. Kapınıza asacağınız kart ile odanızın temizlik yapılması veya yapılmaması hakkında temizlikçileri bilgilendirebilirsiniz.

Avşa Adası’na gelen tatilcilerin en çok merak ettiği şeylerden bir tanesi de şezlong ve şemsiye ücretleri oluyor. Eğer ki denize sıfır olan Avşa otellerinde kalıyorsanız hiç bir ücret ödemeden bu şezlong ve şemsiyeden yararlanabilirsiniz. Fakat bu otellerde kalmıyorsanız şezlong ve şemsiyeler belediye tarafından kiraya verildiği için görevliye belirli bir kira ücreti ödemeniz gerekmektedir.

Avşa Adası’nda Ucuz Ve Kaliteli Otel Fiyatları Ne Kadar?

Avşa Adası’nda yer alan ucuz ve kaliteli otel fiyatları bir hayli ucuzdur. Bu oteller yaptıkları indirimler ile de bir çok tatil severi Avşa Adası’na çekmektedir.

Avşa otelleri indirimlerini genellikle sezon başında, sezon başında ve Ramazan ayında yapıyor. Avşa otellerinde ucuz bir tatil yapmak istiyorsanız bu tarihlerde gitmeniz gerekmektedir.

Oteller arasında kıyaslama yapılacak olursa Avşa Adası otellerinin fiyatları hemen hemen birbiriyle aynıdır. Oteller arasında büyük fiyat farkları yoktur.

Avşa Adası Pansiyonları ve Fiyatları 2020

Avşa Adası’nda yer alan bir çok pansiyon yer alıyor. Bu pansiyonlar genellikle Avşa Adası sahil şeridi ve sahil şeridinin bir arka sokağında Avşa Adası’nın tam merkezinde yer alıyor.

Avşa pansiyonları genellikle apart şeklinde tasarlanmıştır. Odaların içerisinde tuvalet, banyo, mutfak, tv, wifi ve balkon neredeyse bütün pansiyonlarda bulunuyor diyebiliriz.

Avşa Adası Pansiyonları Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Avşa pansiyonları sadece konaklama hizmeti sunmaktadır. Yemek gibi hizmetleri maalesef pansiyonlar sunmamaktadır. Eğer fiyatı ucuz ve yemek servisi sunan bir pansiyon istiyorsanız yarım pansiyon adı altında ki konaklama yerlerini tercih edebilirsiniz.

Avşa Adası yarım pansiyonları yemek servisi olarak sadece sabah kahvaltısı vermektedir. Akşam yemeği için dilerseniz kendiniz pansiyon içerisinde yapabilir isterseniz de Avşa restoranlarının yer aldığı sahile giderek akşam yemeğinizi yiyebilirsiniz.

Avşa Adası Pansiyon Fiyatları 2020 Yılında Ne Kadar?

Avşa Adası pansiyon fiyatları  Avşa otellerine göre bir hayli ucuzdur. Eğer uzun ve ucuz bir tatil yapmak istiyorsanız Avşa pansiyonlarına gidebilirsiniz. Yemek servisi vermediği için fiyatları da düşük olmaktadır.

Avşa Adası pansiyonları arasında ki fiyat farkını etkileyen faktör ise bulunduğu konumdur. Pansiyon eğer denize sıfır bir yerde yer alıyorsa fiyatları biraz daha yüksek olacaktır.

Avşa Pansiyon
Avşa Adası

Avşa Pansiyon Fiyatları Ne Kadar?

Avşa Adası'nda ucuz bir tatil geçirmek istiyorsanız tatiliniz Avşa pansiyonlarından yana olabilir. Pansiyon fiyatları adaya gideceğiniz zamana göre değişebiliyor. Bu yüzden tatilcilere kesin bir bilgi veremiyoruz. Fakat pansiyon fiyatları 50₺-100₺ arasında oluyor. Pansiyonlar için kesin bir fiyat bilgisi arıyorsanız sitemiz içerisinden pansiyonlar ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Ucuz Tatil İçin Avşa'ya Ne Zaman Gidilmeli?

Avşa Adası'nda ucuz bir tatil yapmak istiyorsanız adaya sezon başı, veya sezon sonu gitmenizde fayda var. Haziran ve eylül aylarında otel ve pansiyon fiyatları oldukça indirim yapıyor.

En Ucuz Otelde Kalmanın Ücreti Nedir?

Avşa Adası'nda otellerde kalmak isteyen tatilcilerin merak ettiği sorulardan bir tanesidir. Avşa otelleri fiyatları 100₺-180₺ aralığındadır. Otelin kalitesine göre fiyatlar değişmektedir. Kesin bir bilgi için sitemiz içerisinde yer alan oteller ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir