"Enter"a basıp içeriğe geçin

Hesaplı ve Güvenilir 2022’nin Avşa Adası Pansiyon Fiyatları

[esi get-table ttl=”0″]

Marmara Denizi açıklarında, dört tarafı denizlerle çevrili, mavi ve yeşilin eşsiz uyumuyla huzurlu ve hesaplı tatil arayışında olanların tercihi Avşa Adası pansiyon fiyatlarını sizler için araştırdık. Hizmet seçenekleri, lokasyon ve kullanım tipine bağlı olarak tatilcilerden tam not almayı başarmış birbirinden farklı fiyat seçeneklerine sahip 2022 Avşa pansiyon fiyatları ve önerileri…

Avşa Adası Pansiyon Fiyatları

Avşa Adası pansion fiyatları ne kadar? Avşa Adası pansiyonlarının fiyat değişikliğinde en önemli rol oynayan etken pansiyon konumu olmaktadır. Pansiyonların denize uzaklığı, şehir merkezine uzaklığı, Avşa Adası marketlerine uzaklığına göre fiyatlar artış ve düşüş yaşamaktadır.

Avşa Adası pansiyon fiyatları 2022 yaz sezonu için; kişi başı en ucuz 60 TL, kahvaltı dahil 100 TL-120 TL, yarım pansiyon butik oteller 120 TL-200 TL, müstakil villalar 300 TL- 500 TL aralığında olup lokasyon, kullanım tipi ve hizmet seçeneklerine göre Avşa pansiyon fiyatları değişiklik göstermektedir.

15 En İyi Avşa Adası Pansiyon Tavsiyesi 2022

Avşa Adası’nda bir çok pansiyon bulunmaktadır. Pansiyonların konumlarına göre, vermiş olduğu hizmete göre fiyatları değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca fiyatlar kaç kişi kalacağınız ve ada da ne zaman tatil yapmak istediğinize göre de değişebilmektedir. Güncel fiyat bilgilerini alarak rezervasyon yaptırmak için lütfen pansiyonlar ile iletişime geçiniz.

Güvenilir ve kaliteli Avşa Adası pansiyonları:

1. Titiz Apart Pansiyon

Avşa Adası Titiz Apart Pansiyon

Avşa Adası Titiz Apart Pansiyon, Avşa Adası merkezinde yer alarak odalar içerisinde 2 ve 3 yataklı konaklama imkanı sunmaktadır. Avşa’da bütün eğlencelere, marketlere, iskeleye ve sahil plajına yakın olmak isterseniz Titiz Apart Pansiyon’u tercih edebilirsiniz.

2. Olimpos Motel

Avşa Adası Olimpos Motel

Olimpos Motel, Avşa merkezinde yer alarak odalarında tv, banyo, mutfak, klima, balkon, mutfak araç ve gereçleri ile internet hizmeti sunmaktadır. Sahile yürüyerek sadece 2 dakika içerisinde ulaşabilirsiniz.

3. Aydın Motel

Avşa Adası Aydın Motel

Aydın Motel, odalarında balkon, tv, tuvalet, banyo, mutfak araç ve gereçleri, internet ile müstakil odalarda hizmet sunmaktadır. Aydın Motel ada merkezinde olarak, içerisinde çocuk parkı bulundurmaktadır.

4. İkizler Motel

Avşa Adası İkizler Motel

İkizler Motel iskelenin sağ tarafında, Avşa Adası barlar sokağından 100 metre ilerlemeniz halinde karşınıza çıkacaktır. Odalarında balkon, banyo, tv, mutfak, klima, mutfak araç ve gereçleri bulundurmaktadır.

5. Babaevi ApartAvşa Adası Babaevi Apart

Babaevi Apart, odalarında tv, mutfak, banyo, mutfak araç ve gereçleri, balkon ve internet hizmetlerini sunmaktadır. İskeleye ise sadece 2 dakika yürüme mesafesindedir.

6. Saray Pansiyon

Avşa Adası Saray Pansiyon

Saray pansyion, Avşa Adası gece hayatının hız kesmeden yaşandığı, Avşa gece kulüplerine oldukça yakındır. Odaları içerisinde tv, klima, banyo, tuvalet, internet, mutfak ve mutfak araç gereçleri ile hizmet sunmaktadır.

7. Isparta Pansiyon

Avşa Adası Isparta Pansiyon

Isparta pansiyon, odalarında mutfak, mutfak araç ve gereçleri, banyo, tuvalet, internet ve televizyon hizmetleri bulundurarak hizmet vermektedir.

8. Erdi Pansiyon

Avşa Adası Erdi Pansiyon

Erdi pansiyon, Avşa Adası’nda denize sıfır konumda hizmet sunmaktadır. Pansiyonda ki odalar içerisinde balkon, buzdolabı, tv, banyo, mutfak, mutfak araç ve gereçleri, klima ile hizmet vermektedir.

9. Ertol Apart

Avşa Adası Ertol Apart

Ertol Apart, Avşa Adası merkezinde olup, denize sıfır konumda hizmet sunmaktadır. Oda içerisinde klima, tv, tuvalet, banyo, internet ve internet bulunmaktadır.

10. Yaren Apart

Avşa Adası Yaren Motel

Yaren Apart, Avşa Adası iskelesine sadece 100 metre olarak hizmet vermektedir. Oda içerisinde tv, banyo, mutfak araç ve gereçleri, klima, balkon, internet hizmeti sunmaktadır.

11. Avşa Hotel

Avşa Adası Avşa Hotel

Avşa Adası Avşa Hotel, Avşa Adası’nda iskelenin sol kısmında bulunup Avşa lunaparkından yaklaşık 100 metre ileride kahvaltı dahil hizmet sunmaktadır.

12. Zeus Hotel

Avşa Adası Zeus Hotel

Zeus Hotel, Avşa Adası merkezinde yer alıp, iskeleye çok yakın konumda bulunmaktadır. Odalar içerisinde, ihtiyacınız olabilecek her şeyi bulundurmaktadır.

13. Afissia Garden Hotel

Avşa Adası Afissia Garden Hotel

Afissia Garden Hotel, Avşa Adası Yiğitler Köyü pansiyonlarından olup, Yiğitler Köyü’nde bulunmaktadır. Garden hotel içerisinde yemek servisleri olup, yüzme havauzu da bulunmaktadır.

14. Altınkum Hotel

Avşa Adası Altınkum Hotel

Altınkum Hotel, Avşa Adası Yiğitler Köyü’nde hizmet vermekte olup, otel içerisinde yüzme havuzu bulundurmaktadır. Odalar içerisinde televizyon, banyo, mutfak, tuvalet, internet ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır.

15. Bahar Hotel

Avşa Adası Bahar Aqua Resort Otel

Bahar otel, Avşa Adası yarım pansiyonlarından olup, Avşa Adası Yiğitler Köyü’nde hizmet sunmaktadır. Otel içerisinde yüzme havuzu ve aquapark bulundurarak, yemek servisi bulundurmaktadır.

Avşa pansiyon fiyatları ne kadar?

Avşa Adası pansiyon fiyatları 2022 yılında 60 TL’den başlayarak 100 TL’ye kadar değişiklik gösterebilmektedir. Yarım pansiyon şeklinde hizmet verip kahvaltı hizmeti veren pansiyon fiyatları ise 75 TL ile 125 TL aralığında değişmektedir. 

Avşa Adası kahvaltı dahil pansiyon fiyatları ne kadar?

Avşa Adası’nda kahvaltı dahil pansiyon şeklinde hizmet veren pansiyonların fiyatı 75 TL ile 125 TL aralığında değişmektedir. Sadece kahvaltı veren pansiyonlarda akşam yemeği verilmemektedir.

Avşa Adası kahvaltı dahil pansiyonlarda kalarak kahvaltınızı pansiyonda ücrete dahil olarak yapabilirsiniz. Ya da sadece konaklama hizmeti sunan pansiyonlarda kalarak yemeğinizi dilerseniz Avşa restoranlarında yiyebilir, dilerseniz de pansiyon içerisinde kendiniz yapabilirsiniz.

Avşa adası yarım pansiyon otel fiyatları ne kadar?

Avşa Adası yarım pansiyonları, Avşa Adası’nda ki oteller olmaktadır. Avşa otelleri, yarım pansiyon şeklinde hizmet sunarak tatilcilere güzel bir tatil hizmeti sunmaktadır. Yarım pansiyonlarda sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil olup, akşamları tatilcilere özel eğlence programları düzenlenmektedir.

Avşa Adası yarım pansiyon fiyatları 2022 yılında 120 TL’den başlayıp 180 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Yarım pansiyon fiyatları yine pansiyon konumu ve vermiş olduğu hizmete göre değişmektedir. Pansiyonların vermiş olduğu hizmetlere, sitemizde yer alan pansiyonlara tıklayarak maddeler halinde bilgi alabilirsiniz.

Avşa Adası’nda bayramlarda pansiyon fiyatları ne kadar?

Avşa Adası’nda bayramlarda pansiyon fiyatları çok büyük farklar göstermektedir. Avşa Adası pansiyon fiyatları bayramda konum farketmeksizin, normal fiyatların oldukça üstüne çıkmaktadır.

Avşa Adası’nda bayramda pansiyon fiyatları kişi başı gecelik ücreti 150 TL’den başlayıp 250 TL’ye kadar artış gösterip değişmektedir.

Avşa Adası’nda bayramlarda yapacağınız tatilde erken rezervasyon ile indirim yapılmamaktadır. Bayram fiyatları hemen hemen bir bütün pansiyonların belirlemiş olduğu kendi fiyatları ile hizmet vermektedir.

Avşa Adası pansiyonları hangi hizmetleri sunuyor?

Avşa Adası pansiyonları genellikle konaklama hizmeti sunmaktadır. Kahvaltı dahil pansiyonlar sadece kahvaltı hizmeti verirken, yarım pansiyon şeklinde hizmet veren Avşa Adası otelleri sabah kahvaktısı ve akşam yemeği hizmeti vermektedir.

Avşa pansiyonları genellikle apart şeklinde tasarlanmıştır. Odaların içerisinde tuvalet, banyo, mutfak, tv, wifi ve balkon neredeyse bütün pansiyonlarda bulunmaktadır. Ayrıca pansiyonlar Avşa apart fiyatlarına göre daha da uygun olmaktadır.

Avşa Adası ucuz ve kaliteli oteller hangi hizmetleri sunuyor?

Avşa Adası otelleri elinde olan imkanların tamamını kullanarak gelen tatilcilere güzel bir hizmet sunmayı hedeflemektedir. Avşa’da ki tüm oteller yemek servisi yapmaktadır. Eğer otelin yemek saatini kaçırırsanız yemekler için ek ücret ödeyebilirsiniz. Bu konuda detaylı bilgi almak için oteller ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Avşa otellerinde temizlik her gün yapılıyor. Kapınıza asacağınız kart ile odanızın temizlik yapılması veya yapılmaması hakkında temizlikçileri bilgilendirebilirsiniz.

Avşa Adası’na gelen tatilcilerin en çok merak ettiği şeylerden bir tanesi de şezlong ve şemsiye ücretleri oluyor. Eğer ki denize sıfır olan Avşa otellerinde kalıyorsanız hiç bir ücret ödemeden bu şezlong ve şemsiyeden yararlanabilirsiniz. Fakat bu otellerde kalmıyorsanız şezlong ve şemsiyeler belediye tarafından kiraya verildiği için görevliye belirli bir kira ücreti ödemeniz gerekmektedir.

Avşa Adası ucuz ve kaliteli otel fiyatları ne kadar?

Avşa Adası’nda yer alan kaliteli otel fiyatları bir hayli ucuzdur. Bu oteller yaptıkları indirimler ile de bir çok tatil severi Avşa Adası’na çekmektedir. Avşa otelleri indirimlerini genellikle sezon başında, sezon başında ve Ramazan ayında yapıyor. Avşa otellerinde ucuz bir tatil yapmak istiyorsanız bu tarihlerde gitmeniz gerekmektedir.

Oteller arasında kıyaslama yapılacak olursa Avşa Adası otellerinin fiyatları hemen hemen birbiriyle aynıdır. Oteller arasında büyük fiyat farkları yoktur.

Avşa Adası Pansiyon Fiyatları 2022 Yılında Ne Kadar?

Avşa pansiyon fiyatları 2022 yılında, 2019 fiyatların sadece 5 TL ile 10 TL üzerinde hizmet vermektedir. 2022 yılı pansiyon fiyatları Avşa merkezinde 60 TL'den başlayıp 100 TL aralığında değişmektedir. Sitemizde yer alan pansiyonların fiyat bilgisine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Avşa Adası Pansiyon Fiyatları Ne Zaman Ucuz Oluyor?

Avşa Adası pansiyon fiyatları, Avşa Adası'nda sezonun başladığı haziran ayı ve sezonun sonu olan eylül aylarında oldukça ucuz olmaktadır. Ucuz ve güzel bir tatil için Avşa Adası'nda bu aylarda pansiyon kiralayabilirsiniz.

Avşa Adası Pansiyon Fiyatları Ne Zaman Pahalı Oluyor?

Avşa Adası'nda pansiyon fiyatları sezonun ortası kabul edilen temmuz ve ağustos aylarında yükselmektedir. Ayrıca bayram döneminde fiyatlarda oldukçca artış gözleniyor.

Avşa Adası Pansiyonları Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Avşa Adası pansiyonları hizmetleri tüm tatilcilerin taleplerini karşılamaktadır. Pansiyon içerisinde tv, mutfak, mutfak araç ve gereçleri, balkon, banyo, wifi artık bütün pansiyonlarda bulunmaktadır. Avşa Adası kahvaltı dahil pansiyon ve yarım pansiyon fiyatları içinse tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.