"Enter"a basıp içeriğe geçin

En Ucuz Ve En Kaliteli Avşa Adası Pansiyon Fiyatları 2020

Avşa Adası‘nda ucuz ve kaliteli bir pansiyon bularak tatil yapmak oldukça zor. Fakat bu sayfamızda yer alan pansiyonlar Avşa Adası’nda ki en kaliteli ve ucuz pansiyonlardır diyebiliriz. Avşa pansiyon fiyatları 2020 yılında da oldukça ekonomik olup hiç bir tatilcinin bütçesini zorlamayacak fiyatlarla hizmet vermektedir.

Avşa Adası Pansiyon Fiyatları

Avşa Adası Pansiyonları ve Fiyatları 2020

Avşa Adası pansiyon fiyatları 2020 yılında 50 TL’den başlayarak 100 TL’ye kadar çıkarak değişiklik gösterebilmektedir. Yarım pansiyon şeklinde hizmet verip kahvaltı hizmeti veren pansiyon fiyatları ise 75 TL ile 125 TL aralığında değişmektedir. Pansiyon fiyatları 2019 yılıyla karşılaştırıldığında 10 TL fiyat artışı yaşamıştır. Pansiyonlar 2019 yılında 40 TL ile hizmet verirken, 2020 yılında pansiyonlar 50 TL’den başlayan fiyatlar ile hizmet sunmaktadır. Daha uygun fiyatlar ile tatil yapmak isteyen tatilciler Avşa Adası Yiğitler Köyü pansiyon ve otellerini tercih edebilir. Yiğitler Köyü’nde pansiyon fiyatları, Avşa Adası merkezinde yer alan pansiyonlara göre daha uygun olmaktadır.

Avşa Adası pansiyonlarının fiyat değişikliğinde en önemli rol oynayan etken pansiyon konumu olmaktadır. Pansiyonların denize uzaklığı, şehir merkezine uzaklığı, Avşa Adası marketlerine uzaklığına göre fiyatlar artış ve düşüş yaşamaktadır.

Avşa Adası Kahvaltı Dahil Pansiyon Fiyatları 2020

Avşa Adası’nda kahvaltı dahil pansiyon şeklinde hizmet veren pansiyonların fiyatı 75 TL ile 125 TL aralığında değişmektedir. Sadece kahvaltı veren pansiyonlarda akşam yemeği verilmemektedir.

Avşa Adası kahvaltı dahil pansiyonlarda kalarak kahvaltınızı pansiyonda ücrete dahil olarak yapabilirsiniz. Ya da sadece konaklama hizmeti sunan pansiyonlarda kalarak yemeğinizi dilerseniz Avşa restoranlarında yiyebilir, dilerseniz de pansiyon içerisinde kendiniz yapabilirsiniz.

Avşa Adası Yarım Pansiyon Otelleri Fiyatları 2020

Avşa Adası yarım pansiyonları, Avşa Adası’nda ki oteller olmaktadır. Avşa otelleri, yarım pansiyon şeklinde hizmet sunarak tatilcilere güzel bir tatil hizmeti sunmaktadır. Yarım pansiyonlarda sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil olup, akşamları tatilcilere özel eğlence programları düzenlenmektedir.

Avşa Adası yarım pansiyon fiyatları 2020 yılında 120 TL’den başlayıp 180 TL’ye kadar çıkabilmektedir. Yarım pansiyon fiyatları yine pansiyon konumu ve vermiş olduğu hizmete göre değişmektedir. Pansiyonların vermiş olduğu hizmetlere, sitemizde yer alan pansiyonlara tıklayarak maddeler halinde bilgi alabilirsiniz.

Avşa Adası’nda Bayramlarda Pansiyon Fiyatları 2020

Avşa Adası’nda bayramlarda pansiyon fiyatları çok büyük farklar göstermektedir. Avşa Adası pansiyon fiyatları bayramda konum farketmeksizin, normal fiyatların oldukça üstüne çıkmaktadır.

Avşa Adası’nda bayramda pansiyon fiyatları kişi başı gecelik ücreti 150 TL’den başlayıp 250 TL’ye kadar artış gösterip değişmektedir.

Avşa Adası’nda bayramlarda yapacağınız tatilde erken rezervasyon ile indirim yapılmamaktadır. Bayram fiyatları hemen hemen bir bütün pansiyonların belirlemiş olduğu kendi fiyatları ile hizmet vermektedir.

Avşa Adası Pansiyonları Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Avşa Adası pansiyonları genellikle konaklama hizmeti sunmaktadır. Kahvaltı dahil pansiyonlar sadece kahvaltı hizmeti verirken, yarım pansiyon şeklinde hizmet veren Avşa Adası otelleri sabah kahvaktısı ve akşam yemeği hizmeti vermektedir.

Avşa pansiyonları genellikle apart şeklinde tasarlanmıştır. Odaların içerisinde tuvalet, banyo, mutfak, tv, wifi ve balkon neredeyse bütün pansiyonlarda bulunmaktadır. Ayrıca pansiyonlar Avşa apart fiyatlarına göre daha da uygun olmaktadır.

Avşa Adası’nda ki Ucuz ve Kaliteli Oteller

Avşa Adası‘nda ki otel sayısı çok fazla değildir. Avşa Adası’nda toplamda 5 adet otel bulunuyor. Bu oteller Avşa Adası’nda ki diğer konaklama yerlerinden çok daha üst düzeyde hizmet vermektedir.

Avşa otellerinin üç tanesi Avşa merkezinde diğer iki otelin ise Yiğitler Köyü‘nde bulunmaktadır. Avşa merkezinde bulunan üç otelin fiyatları aşağı yukarı birbirleriyle aynıdır. Birbirlerine göre tek farkları iki tanesinin denize sıfır, diğer otelin ise merkez içerisinde yer almasıdır.

Tatilinizi yaparken oteliniz hem denize sıfır hem de ucuz fiyatlarda olsun istiyorsanız bu otellerle sitemiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Avşa Adası’nda Ki Ucuz Ve Kaliteli Oteller Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Avşa Adası otelleri elinde olan imkanların tamamını kullanarak gelen tatilcilere güzel bir hizmet sunmayı hedeflemektedir. Avşa’da ki tüm oteller yemek servisi yapmaktadır. Eğer otelin yemek saatini kaçırırsanız yemekler için ek ücret ödeyebilirsiniz. Bu konuda detaylı bilgi almak için oteller ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Avşa otellerinde temizlik her gün yapılıyor. Kapınıza asacağınız kart ile odanızın temizlik yapılması veya yapılmaması hakkında temizlikçileri bilgilendirebilirsiniz.

Avşa Adası’na gelen tatilcilerin en çok merak ettiği şeylerden bir tanesi de şezlong ve şemsiye ücretleri oluyor. Eğer ki denize sıfır olan Avşa otellerinde kalıyorsanız hiç bir ücret ödemeden bu şezlong ve şemsiyeden yararlanabilirsiniz. Fakat bu otellerde kalmıyorsanız şezlong ve şemsiyeler belediye tarafından kiraya verildiği için görevliye belirli bir kira ücreti ödemeniz gerekmektedir.

Avşa Adası’nda Ucuz Ve Kaliteli Otel Fiyatları Ne Kadar?

Avşa Adası’nda yer alan ucuz ve kaliteli otel fiyatları bir hayli ucuzdur. Bu oteller yaptıkları indirimler ile de bir çok tatil severi Avşa Adası’na çekmektedir. Avşa otelleri indirimlerini genellikle sezon başında, sezon başında ve Ramazan ayında yapıyor. Avşa otellerinde ucuz bir tatil yapmak istiyorsanız bu tarihlerde gitmeniz gerekmektedir.

Oteller arasında kıyaslama yapılacak olursa Avşa Adası otellerinin fiyatları hemen hemen birbiriyle aynıdır. Oteller arasında büyük fiyat farkları yoktur.

Avşa Adası Pansiyon Fiyatları 2020 Yılında Ne Kadar?

Avşa pansiyon fiyatları 2020 yılında, 2019 fiyatların sadece 5 TL ile 10 TL üzerinde hizmet vermektedir. 2020 yılı pansiyon fiyatları Avşa merkezinde 60 TL'den başlayıp 100 TL aralığında değişmektedir. Sitemizde yer alan pansiyonların fiyat bilgisine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Avşa Adası Pansiyon Fiyatları Ne Zaman Ucuz Oluyor?

Avşa Adası pansiyon fiyatları, Avşa Adası'nda sezonun başladığı haziran ayı ve sezonun sonu olan eylül aylarında oldukça ucuz olmaktadır. Ucuz ve güzel bir tatil için Avşa Adası'nda bu aylarda pansiyon kiralayabilirsiniz.

Avşa Adası Pansiyon Fiyatları Ne Zaman Pahalı Oluyor?

Avşa Adası'nda pansiyon fiyatları sezonun ortası kabul edilen temmuz ve ağustos aylarında yükselmektedir. Ayrıca bayram döneminde fiyatlarda oldukçca artış gözleniyor.

Avşa Adası Pansiyonları Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Avşa Adası pansiyonları hizmetleri tüm tatilcilerin taleplerini karşılamaktadır. Pansiyon içerisinde tv, mutfak, mutfak araç ve gereçleri, balkon, banyo, wifi artık bütün pansiyonlarda bulunmaktadır. Avşa Adası kahvaltı dahil pansiyon ve yarım pansiyon fiyatları içinse tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir