Han Apart

Han Apart
Han Apart
Han Apart
Han Apart
Han Apart
Han Apart
Han Apart
Han Apart
Han Apart
Han Apart
Han Apart
Han Apart
Han Apart
Han Apart
Han Apart
Han Apart
han-apart-1
han-apart-2
han-apart-11
han-apart-10
han-apart-9
han-apart-8
han-apart-4
han-apart-7
han-apart-6
han-apart-5
han-apart-3
han-apart-12
han-apart-15
han-apart-14
han-apart-13
han-apart-16
previous arrow
next arrow
han-apart-1
han-apart-2
han-apart-11
han-apart-10
han-apart-9
han-apart-8
han-apart-4
han-apart-7
han-apart-6
han-apart-5
han-apart-3
han-apart-12
han-apart-15
han-apart-14
han-apart-13
han-apart-16
previous arrow
next arrow

Han Apart, Avşa Adası’nda denize sıfır konumda güzel manzaralı odaları ile hizmet vermektedir. Odaları 2 ve 3 kişilik olmaktadır. 1 Haziran ve 1 Ekim tarihleri arasında hizmet vermektedir. Vermiş olduğu süreçte odalara giriş saati 13:00, çıkış saati ise 11:00 olmaktadır.

Han Apart hakkında detaylı bilgi almak için ilgili sitemizden yararlanın.

Han Apart’ta ücretsiz ve sınırsız wi-fi hizmeti bulunmaktadır. Wi-fi tüm odalardan kesintisiz bir şekilde çekmektedir. Odalarda ayrıca LCD Tv de yer almaktadır. Fakat odanızın perdesini açtığınız gibi Avşa’nın deniz manzarasını göreceğiniz için oda da tv izlemeye ihtiyacınız olmayacaktır.

Han Apart’tın odalarında tuvalet ve banyoda ihtiyaç duyulabilecek havlular eksiksiz bir şekilde apart yetkilileri tarafından odalara yerleştirilmiştir. Odalarda el havlusu, ayak havlusu, yüz havlusu, tuvalet kağıdı bulunmaktadır. Han Apart’tan rezervasyon yapacak tatilcilerin yanlarına sadece eşyaları almaları yeterli olacaktır. Ayrıca apart yetkilileri tatilcilerin konforunu düşünerek apartın tüm çarşaf ve pikeleri pamuk olmasına dikkat etmiştir.

Han Apart odalarını hepsinde mutfak bulunmaktadır. Mutfaklarında tatilcilerin yemek yapmak için ihtiyacı olacak tüm araç ve gereç eksiksiz bir şekilde koyulmuştur. Yemeklik malzemelerinizi aldıktan sonra apartın mutfağında dilediğiniz yemeği çok rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

Apart engelli vatandaşlar içinde çok uygun olmaktadır. Denize sıfır olması düz ayak bir giriş olması, denize sıfır olması ve plaja inerken rampanın yer alması ile engelli vatandaşlarımız apartta oldukça rahat edecektir.

Han Apart’ın kendisine ait bir otoparkı bulunmamaktadır. Fakat araç ile gelecek olan tatilciler araçlarını hemen apartın yanına müsait olması durumunda park edebilirler.

Han Apart’ta Yemek Servisi Var Mı?

Han Apart’ta yemek servisi bulunmamaktadır. Apart içerisinde mutfak, ocak, buzdolabı ve tüm mutfak araç gereçleri bulunmaktadır. Apartın yemek servisi bulunmasa da tatilcilerin yemeklerini yapabilmesi için tüm olanağı sağlamıştır.

Yemeklik malzemelerin alınabileceği marketlerde çok yakın olmaktadır. Aparttan çıktıktan sonra sağ tarafa doğru 50-100 metre ilerleyerek ŞOK marketi görebilirsiniz. Marketten ihtiyacınız olan malzemeleri aldıktan sonra apartta yemek yapıp balkonda deniz manzarasına karşı bir akşam yemeği yiyebilirsiniz.

Han Apart’tan Avşa Adası Gece Hayatına Nasıl Gidilir?

Han Apart’tan, Avşa Adası barları ve diskolarına ulaşım çok kolaydır. Aparttan çıktıktan sonra sağ tarafa doğru iskele yönünde ilerlerseniz 5-10 dakika içerisinde Avşa Adası’nın meşhur barlar sokağını renkli ışıkları ile kolayca görebilirsiniz.

Avşa Adası gece kulüplerine ulaşım için aparttan çıktıktan sonra sağ tarafa ortalama 2 dakika ilerledikten sonra Balıkçı Parkı’ndan sağ tarafa dönülmelidir. Dümdüz gittikten sonra yol ayrımından sola dönerek Avşa Adası’nın görkemli gece kulüplerini görebilirsiniz.

Han Apart’a Nasıl Gidilir?

Han Apart, Avşa Adası’nın merkezinde ve denize sıfır konumda yer aldığı için ulaşımı çok kolaydır. İskeleden indikten sonra Avşa Adası sahil boyundan sağ tarafa doğru dümdüz gitmelisiniz. Avşa Balıkçı Parkı’nı 3-4 dakika geçtikten sonra denize sıfır konumda bulunan Han Apart’ı renkli çiçekleri ile kolayca görebilirsiniz.

Han Apart Nerede?

Han Apart Konaklama Ücretleri

Han Apart’ta konaklama ücretleri sezon içerisinde değişiklik göstermektedir. Fiyatlar sezon başı ve sezon sonu oldukça düşük olmaktadır. Sezonda ise normal fiyatlar ile hizmet vermektedir. Ucuz bir tatil için aparttan haziran ve eylül aylarında rezervasyon yapabilirsiniz.

Han Apart’tan rezervasyon yapmak için hiç bir rezervasyon ücreti ödemeden sitemizde yer alan iletişim numaralarından apart yetkilileri ile görüşüp yerinizi ayırtabilirsiniz. Yer ayırtmak için belirli bir tutarda ön ödeme talep edilmektedir. Geri kalan ücret ise aparta yerleştikten sonra alınmaktadır.

Han Apart Avantajları ve Dezavantajları

Han Apart denize sıfır konumda bulunması, oda içerisinden deniz manzarasının seyredilebilmesi, apartın müstakil olması gibi bir çok avantajı mevcuttur.

Han Apart’ın dezavantajı arasında ise yemek servisi vermemesi yer almaktadır. Fakat aparttan çıkıp çok yakında bulunan marketten alışverişinizi yapıp yemeğinizi hazırladıktan sonra deniz manzarasına karşı bir yemek yiyebileceğiniz için bu da bir dezavantaj olmamaktadır.

Han Apart'a Nasıl Gidilir?

Han Apart, Avşa Adası'nda denize sıfır konumda bulunduğu için ulaşımı oldukça kolaydır. İskeleden indikten sonra Avşa sahilinden sağ tarafa doğru yürüyerek apartı solunuzda denize sıfır konumda görebilirsiniz.

Han Apart Denize Yakın Mı?

Han Apart denize sıfırdır. Aparttan çıktıktan sonra sadece 5 saniye içinde Avşa denizinin tadını çıkartabilirsiniz.

Han Apart'ta Yemek Servisi Var Mı?

Han Apart'ta yemek servisi bulunmamaktadır. Fakat odalarda yemek hazırlayabilmek için gerekli olan tüm araç ve gereç bulunmaktadır. Yemeğinizi hazırladıktan sonra balkonda deniz manzarasına karşı yemeğinizi yiyebilirsiniz.

Han Apart'ta Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Han Apart'ta konaklama ücretleri sezon içerisinde değişiklik göstermektedir. Fakat detaylı ve sezon içerisinde ki fiyat bilgisini tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Önerdiğimiz diğer tesisler;

3 Comments

  1. MELTEM YALÇIN dedi ki:

    Merhaba

    17 temmuz giriş-24 temmuz çıkış olarak 2 yetişkin,2 çocuk olarak fiyat ve yer durumunu rica ediyorum.

    1. Tesisin gecelik fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için sayfamızda yer alan iletişim numaralarından yararlanabilirsiniz. avsaotelim.com üzerinden arayarak rezervasyon yaptırmak istediğinizi bildirirseniz indirimli fiyatlar ile yerinizin ayırtılacağını da belirtmek isteriz. Şimdiden iyi tatiller 🥳

  2. Menekşe mızrak dedi ki:

    Aradığımızda ilgilenmeyen üslup olarak sıfır.. insanlara ücret olarak bakan bir yer daha gitmeden bilgi alırken bile rahatsız oldum. Balık baştan kokar kesinlikle tavsiye etmiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir