"Enter"a basıp içeriğe geçin

Avşa Adası Otopark Var Mı ? Avşa Adası’nda Arabayı Nereye Park Edebilirsiniz ?

Avşa Adası’na arabayla gelen misafirler olmaktadır. Adaya gelen misafirlerin ilk sorunu arabayı nereye park edeceğiz olmaktadır.

Avşa Adası’na geldiğinizde aslında araba park edebileceğiniz yerler pek yoktur. Çünkü Avşa Adası’nın şehir merkezinde belediye tarafından yapılan direkler yüzünden şehir merkezine girip arabayla gezmeniz pek mümkün değildir. Yapabileceğiniz iki seçenek bulunmaktadır.

Avşa Adası’na gelip gemiden indiğinizde arabayla dümdüz giderek adanın arka tarafına doğru giderek arabanızı park etmek ve sonrasında şehir merkezine yürüyerek inmeniz. Ya da bunu istemiyorsanız arabanızın size yakın olup dilediğiniz zaman arabanızı alarak ada koylarına gitmek istiyorsanız Avşa Adası Otoparkı‘na arabanızı bırakmalısınız.

Avşa Adası Otoparkı’na iskeleden indiğinizde dümdüz gidip ilk sağa dönerseniz solda otoparkı göreceksiniz. Fiyatları ise çok makuldür. Günlük bırakmanız halinde sizden çok düşük bir ücret alınmaktadır.

Avşa Adası'nda Otoprak Var Mı?

Avşa Adası'nda 1 tane açık otopark yer alıyor. Otopark 7/24 hizmet vermektedir ve dilediğiniz kadar arabanızı otoparkta bırakabilirsiniz.

Avşa Adası Otoparkı Nerede ?

Avşa Adası otoparkı, iskele meydanının bir arka sokağında yer alıyor.

Avşa Adası'na Arabayla Gelinir Mi ?

Avşa Adası'na araba ile gelinebilir. Fakat Avşa Adası merkezinde araba ile dolaşmanız mümkün değildir. Bunun sebebi ada merkezinde araba geçişini engellemek için direkler bulunmasıdır. Araba ile gelirseniz ancak Avşa koylarına gidebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir