Avşa Adası Otopark Yerleri Nerede? Araba Park Yerleri

Avşa Adası’na araba ile gelen tatilcilerin sıklıkla sormuş olduğu sorulardan bir tanesi, Avşa Adası’nda otopark yerlerinin nerde bulunduğu olmaktadır. Avşa Adası’nda bulunan otoparklarda, arabanızı güvenli bir şekilde otoparka park ederek tatilinizi rahatça yapabilirsiniz.

Avşa Adası Otoparkları Nerede?

Avşa Adası otoparklarına ada merkezinde bir çok yerde ulaşmanız mümkündür. Ada içerisinde ücretli otoparklar dışında araç ile gezinmeniz halinde ücretsiz otoparklarda bulabilirsiniz.

Avşa Adası Otopark Ücretleri Ne Kadar?

Avşa Adası otopark ücretleri saatlik ve günlük olarak belirlenmektedir. Otoparkı günlük olarak kiralamanız halinde fiyatlar çok daha uygun olacaktır. Otopark ücretleri günlük ortalama 25 TL fiyatlarına olmaktadır.

Avşa Otellerinde Otopark Var Mı?

Araba ile gelecek olan tatil severlerin merak ettiği sorulardan bir tanesi Avşa Adası otellerinin otoparka sahip olup olmadığı oluyor.

Avşa Adası otellerinin bazılarında otopark bulunmaktadır. Otele ait olan bu otoparkların ücreti konaklama ücretine dahil tutulmaktadır. Sitemizde yer alan otellerin tüm özellikleri belirtilmektedir. Kalacağınız otele tıklayarak otoparkı olup olmadığı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Avşa Adası’nda Araba İle Giriş Yasak Mı?

Avşa Adası’nda araba girişi yasak değildir. Avşa’da arabayla kolay bir şekilde giriş yapabilirsiniz. Ayrıca adaya araba ile gelirseniz Avşa Adası içerisinde yapacağınız ulaşımınız oldukça kolay bir hal almaktadır.

Avşa Adası gezilecek yerleri olan koylara araba ile çok rahat bir şekilde gidebilir, ayrıca ada çevresinde günbatımının manzaralarını kolaylıkla izleyebilirsiniz.

Avşa Adası’nda Araba İle Nereleri Gezilebilir?

Avşa Adası’nın kesinlikle gezilip görülmesi gereken yerleri olan koylara araba ile çok kolay gidebilirsiniz. Ayrıca aracınız ile ada turu yaparsanız Avşa Adası’nın eşsiz manzaralarını da görüp hatıra fotoğraflarınızı çekebilirsiniz.

Avşa Adası’ı Merkezinde Araç İle Gezilebilir Mi?

Avşa Adası kalabalık ve yoğun olduğu dönemlerde Avşa belediyesi tarafından araç ile ada merkezine giriş sınırlandırılmaktadır.

Avşa Adası’nın kalabalık olmadığı bir dönemde gelirseniz araç ile merkeze rahatça giriş yapabilirsiniz.

Avşa Adası'nda Otoprak Var Mı?

Avşa Adası'nda 1 tane açık otopark yer alıyor. Otopark 7/24 hizmet vermektedir ve dilediğiniz kadar arabanızı otoparkta bırakabilirsiniz.

Avşa Adası Otoparkı Nerede ?

Avşa Adası otoparkı, iskele meydanının bir arka sokağında yer alıyor.

Avşa Adası'na Arabayla Gelinir Mi ?

Avşa Adası'na araba ile gelinebilir. Fakat Avşa Adası merkezinde araba ile dolaşmanız mümkün değildir. Bunun sebebi ada merkezinde araba geçişini engellemek için direkler bulunmasıdır. Araba ile gelirseniz ancak Avşa koylarına gidebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir