"Enter"a basıp içeriğe geçin

Avşa Adası’nda Kalabileceğiniz En Ucuz Ve En İyi Oteller Listesi [2022]

Her yaz tatilciler Avşa Adası’nda kaliteli ve ucuz olan otel, pansiyon, motel ve apart arayışında olmaktadır. Başka yerde bulamayacağınız, Avşa Adası’nda ki kaliteli oteller ve otel yorumlarına bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Avşa Adası Oteller, Moteller, Pansiyonlar ve Apartlar Listesi

Avşa Adası’nda bir çok otel, pansiyon, motel ve apart bulunuyor. Oteller en kaliteli konaklama hizmetini sunmaktadır. Otellerde sabah ve akşam yemek servisi verilmektedir. Ayrıca Avşa Adası’nda ki bazı otellerde ücretsiz aquapark da bulunmaktadır.

Avşa Adası’nda ki pansiyon, motel ve apartlar ise hemen hemen aynı hizmetleri vermektedir. Bazı apart, pansiyon ve motel konaklama ücretine ek olarak sabah kahvaltısı servisi sunmaktadır. Pansiyon, motel ve apartlar arasında fiyat farkı oluşturan en önemli unsur konaklama yerinin konumu olmaktadır.

Titiz Apart Pansiyon

Avşa Adası Titiz Apart Pansiyon

Titiz Apart Pansiyon, Avşa Adası’nda merkezi konumda bulunarak adada ki en ucuz fiyat ile kaliteli bir tatil geçirmenizi sağlıyor. 9 adet apart odası ile hizmet sunan bu apart Avşa Adası iskelesine 3 dakika uzaklıkta, sahile ise sadece 1 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Çevresinde ise bütün marketler yer alıyor.

Apart az odaya sahip olduğu için sezon içerisinde boş yer bulmak oldukça zor oluyor. Bu sebeple erken rezervasyon yapmanız oldukça önemlidir. Titiz Apart Pansiyon hakkında daha detaylı bilgi alarak rezervasyonunuzu gerçekleştirmek için tıklayınız.

Olimpos Motel

Avşa Adası Olimpos Motel

Olimpos Motel, Avşa Adası merkezinde ve sessiz bir konumda rahat tatil yapabileceğiniz yerlerden bir tanesidir. Motel iskeleye 5 dakika sahile ise 2 dakika uzaklıktadır. Tüm odalarında balkon bulunup apart şeklinde hizmet vermektedir. Olimpos Motel hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Aydın Motel

Avşa Adası Aydın Motel

Aydın Motel, Avşa Adası merkezinde bulunup plaja sadece 3 dakika uzaklıktadır. Aydın Motel’in tüm odaları balkonlu ve apart şeklinde hizmet vermektedir. Ayrıca Motel’de barbekü, mangal yapabileceğiniz özel bir bahçe ve ücretsiz otopark imkanı sunmaktadır. Aydın Motel hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Babaevi Apart

Avşa Adası Babaevi Apart

Babaevi Apart, Avşa Adası iskelesine sadece 80 metre, plaja ise 20 metre uzaklıkta bulunup 8 adet apart odasıyla hizmet vermektedir. Babaevi Apart yemek servisi sunmamaktadır. Bir çok odasında balkon bulunmaktadır. Babaevi Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Büşra Motel

Büşra Motel, Avşa Adası’nda iskelenin sol tarafında bulunup iskeleye 100 metre uzaklıktadır. Plaja ise 30 metre uzaklıkta olup gün batımını kolayca görebilirsiniz. Büşra Motel’de bütün odalar apart şeklinde olup balkonludur. Büşra Motel hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Kiraz Apart

Avşa Adası Kiraz Apart

Kiraz Apart, Avşa Adası merkezinde Avşa Sağlık Ocağı’nın hemen arkasında hizmet sunmaktadır. Apart iskeleye 10 dakika, sahile ise 5 dakikalık uzaklıkta bulunmaktadır. Kiraz Apart’ın tüm odalarının hepsi balkonlu olup 2,3 ve 4 kişilik konaklama imkanı sunmaktadır. Kiraz Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Afissia Garden Hotel

Avşa Adası Afissia Garden Hotel

Afissia Garden Hotel, Avşa Adası Yiğitler Köyü merkezinde hizmet vermektedir. Hotel, konaklama hizmetine dahil olarak sabah kahvaltısı ve akşam yemeği servisi sunmaktadır. Ayrıca Hotel’in açık yüzme havuzu da bulunmaktadır. Afissia Garden Hotel hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Villa Acar Apart

Avşa Adası Villa Acar ApartVilla Acar Apart, Avşa Adası’nda denize 100 metrelik uzaklıktaki konumu ile hizmet vermektedir. Apart bahçeli ve yeşillikler içerisinde olup kullanabileceğiniz bir bahçesi mevcuttur. Villa Acar Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Acar Apart 2

Avşa Adası Acar Apart

Acar Apart 2, Avşa Adası merkezinde ve denize 100 metrelik bir konumda bulunmaktadır. Odaları balkonlu olup ortak kullanıma açık ve deniz manzaralı bir terası bulunmaktadır. Acar Apart 2 hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Emek Apart

Avşa Adası Emek Apart

Emek Apart, Avşa Adası merkezinde, Avşa Adası gece hayatında önemli bir yere sahip diskolara yakın bir konumda bulunmaktadır. Emek Apart, balkonlu 1+1 odaları ile hizmet vermektedir. Emek Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Isparta Apart

Avşa Adası Isparta Pansiyon

Isparta Apart, Avşa Adası Lunaparkı’nın 100 metre ilerisinde, denize 150 metre uzaklıkta bulunmaktadır. Apartın ortak kullanıma açık bir bahçesi ve odalarında balkon bulunmaktadır. Isparta Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Simge Apart

Avşa Adası Simge Apart

Simge Apart, Avşa Adası’nda merkezi ve denize yakın bir konumdadır. Apartın odaları balkonlu ve giriş katta bulunmaktadır. Yemek servisi ise yoktur. Simge Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Adaroom Apart

Avşa Adası Adaroom Apart

 

Adaroom Apart, Avşa Adası merkezinde plaja 30 metre, iskeleye ise 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Adaroom Apart odaları balkonlu olmaktadır. Yemek servisi ise bulunmamaktadır. Adaroom Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Korhan Apart

Avşa Adası Korhan Apart

Korhan Apart, Avşa Adası’nda denize sıfır konumda Balıkçı Parkı’nı hemen arkasında yer almaktadır. Karhan Apart’ın odaları balkonlu olmaktadır. Yemek servisi ise bulunmamaktadır. Korhan Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Erdoğan Apart

Avşa Adası Erdoğan Apart

Erdoğan Apart, Avşa Adası merkezinde denize 50 metre uzaklıkta bulunmaktadır. Erdoğan Apart odaları balkonlu ve klimalı olmaktadır. Yemek servisi ise bulunmamaktadır. Erdoğan Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Begüm Apart

Begüm Apart, Avşa Adası Yiğitler Köyü’nde hizmet vermektedir. Apart denize 50 metrelik uzaklıkta bulunmaktadır. Yemek servisi bulunmamaktadır. Begüm Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Melis Apart

Avşa Adası Yiğitler Melis Apart

Melis Apart, Avşa Adası Yiğitler Köyü’nde hizmet vermektedir. Apartın odaları balkonlu olup ortak kullanıma açık bahçesi bulunmaktadır. Yemek servisi ise bulunmamaktadır. Meis Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Sevim Apart

Avşa Adası Yiğitler Sevim Apart

Sevim Apart, Avşa Adası Yiğitler Köyü’nde bulunmaktadır. Odaları balkonlu olup ortak kullanıma açık bahçesi bulunmaktadır. Yemek servisi ise bulunmamaktadır. Sevim Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Bozyiğit Evleri

Avşa Adası Yiğitler Bozyiğit Evleri

Bozyiğit Evleri, Avşa Adası Yiğitler Köyü’nde bulunmaktadır. Bozyiğit Evleri denize 100 metrelik bir uzaklıkta bulunmaktadır. 2,3 ve 4 kişilik odaları ile hizmet vermektedir. Bozyiğit Evleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Barış Suit

Avşa Adası Yiğitler Barış Suit

Barış Suit, Avşa Adası Yiğitler Köyü’nde bulunmaktadır. Apart denize 50 metrelik uzaklıktadır. Odalarında balkon bulunmaktadır. Yemek servisi ise bulunmamaktadır. Barış Suit hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Berfu Apart

Avşa Adası Yiğitler Berfu Apart

Berfu Apart, Avşa Adası Yiğitler Köyü’nde hizmet vermektedir. Apart odaları daire şeklinde ve 2+1 olmaktadır. Odalarında balkon olup yemek servisi bulunmamaktadır. Berfu Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Alya Apart

Avşa Adası Yiğitler Alya Apart

Alya Apart, Avşa Adası Yiğitler Köyü’nde bulunmaktadır. Apart denize sıfır konumda ve deniz manzaralıdır. Apart odalarında fransız balkon mevcuttur. Yemek servisi bulunmamaktadır. Alya Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Erdoğan Pansiyon

Avşa Adası Yiğitler Erdoğan Apart

Erdoğan Pansiyon, Avşa Adası Yiğitler Köyü’nde hizmet vermektedir. Erdoğan Pansiyon’un odaları daire gibi 2+1 şeklinde olmaktadır. Pansiyon bahçeli olup odalarında balkon mevcuttur. Erdoğan Pansiyon hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Altınkum Tatil Konakları

Avşa Adası Altınkum Tatil Konakları

Altınkum Tatil Konakları, Avşa Adası Yiğitler Köyü’nde bulunan Altınkum Plajı Koyu’nda bulunmaktadır. Altınkum Tatil Konakları’nın tüm odalarında balkon bulunmaktadır. Yemek servisi ise düzenli olarak verilmektedir. Altınkum Tatil Konakları hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Hüseyin Bozyiğit Apart

Avşa Adası Hüseyin Bozyiğit Apart

Hüseyin Bozyiğit Apart, Avşa Adası merkezinde denize sıfır konumda bulunmaktadır. Hüseyin Bozyiğit Apart’ta odalar balkonludur. Yemek servisi ise bulunmamaktadır. Hüseyin Bozyiğit Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Güven Apart

Güven Apart, Avşa Adası Değirmenardı Mevkii’nde bulunmaktadır. Plaja 50 metre uzaklıktadır. Odaları 2,3 ve 4 kişilik apartlar şeklinde olmaktadır. Yemek servisi ise bulunmamaktadır. Güven Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Ertan Apart

Avşa Adası Ertan Apart

Ertan Apart, Avşa Adası’nde merkezi konumda ve iskele meydanında bulunmaktadır. Plaja 20 metrelik uzaklıktadır. 7 adet apart dairesi bulunmaktadır. Yemek servisi ise bulunmamaktadır. Ertan Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Perihan Pansiyon

Avşa Adası Perihan Pansiyon

Perihan Pansiyon, Avşa Adası merkezinde bulunmaktadır. Denize 50 metre uzaklıktadır. Perihan Pansiyon’da yemek servisi bulunmamaktadır. Perihan Pansiyon hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Acar Apart 1

Avşa Adası Acar Apart 1

Acar Apart, Avşa Adası merkezinde Lunapark çevresinde bulunmaktadır. Plaja 50 metrelik uzaklıktadır. Odalarında balkon bulunmaktadır. Yemek servisi ise bulunmamaktadır. Acar Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Oya Apart

Avşa Adası Yiğitler Oya Apart

Oya Apart, Avşa Adası Yiğitler Köyü’nde bulunmaktadır. Plaja 50 metre uzaklıktadır. 1+1, 2+1 daire şeklinde ki apart odaları ile hizmet vermektedir. Yemek servisi ise bulunmamaktadır. Oya Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Yıldız’ın Apartı 2

Avşa Adası Yıldızın Apartı 2

Yıldız’ın Apartı 2, Avşa Adası merkezinde Çınar Altı Meydanı’nın çevresinde bulunmaktadır. Denize ise 50 metre uzaklıktadır. 1+1 odası ve apart odaları ile hizmet vermektedir. Yemek servisi ise bulunmamaktadır. Yıldız’ın Apartı 2 hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

The Park Otel

Avşa Adası Park Otel

The Park Otel, Avşa Adası merkezinde denize sıfır konumda bulunmaktadır. Otel’de tüm odalar apart şeklindedir. Sabah kahvaltı servisi bulup akşam yemeği servisi bulunmamaktadır. The Park Otel hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Sibel Apart

Avşa Adası Yiğitler Sibel Apart

Sibel Apart, Avşa Adası Yiğitler Köyü’nde bulunmaktadır. Denize sıfır konumdadır. 2 adet apart dairesi ile hizmet vermekte olup yemek servisi bulunmamaktadır. Sibel Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Alemdar Apart

Alemdar Motel

Alemdar Apart, Avşa Adası Lunapark’ı ilerisinde denize 150 metrelik konumda hizmet vermektedir. Apartın hemen altında ortak kullanıma açık bir bahçe ve restoran yer almaktadır. Alemdar Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Nehir Apart

Avşa Adası Nehir Apart

Nehir Apart, Avşa Adası merkezinde, denize 50 metrelik konumda bulunmaktadır. 2 adet 1+1 şeklinde apart dairesi ile hizmet vermektedir. Yemek servisi ise bulunmamaktadır. Nehir Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Ciner Otel

Avşa Adası Ciner Otel

Ciner Otel, Avşa Adası merkezinde lüks ve kaliteli bir tatil seçeneği sunmaktadır. Denize 50 metre uzaklıktadır. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği servisi ise düzenli olarak verilmektedir. Ciner Otel hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Ayhan Motel

Avşa Adası Ayhan Motel

 

Ayhan Motel, Avşa Adası’nda merkezi konumda denize 50 metre uzaklıkta bulunmaktadır. Ayhan Motel 2020 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Yemek servisi bulunmamaktadır. Ayhan Motel hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Tanz Apart 2011

Avşa Adası Tanz Apart 2011

Tanz Apart 2011, Avşa Adası Diskolar Mevkii’ne yakın bir konumda bulunup hizmet vermektedir. Denize 5-10 dakika yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Yemek servisi ise bulunmamaktadır. Tanz Apart 2011 hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

İnci Motel

Avşa Adası İnci Motel

İnci Motel, Avşa Adası Lunaparkı ilerisinde denize 10 dakikalık uzaklıktaki konumdadır. Odalarında balkon bulunmaktadır. Yemek servisi ise bulunmamaktadır. İnci Motel hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Derya Apart 1

Avşa Adası Derya Apart

Derya Apart 1, Avşa Adası merkezinde denize oldukça yakın bir konumda bulunmaktadır. Odalarında balkon bulunmaktadır. Yemek servisi ise bulunmamaktadır. Derya Apart 1 hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Gündüz Güneş Apart

Avşa Adası Gündüz Güneş Apart

Gündüz Güneş Apart, Avşa Adası merkezinde denize 50 metre uzaklıkta iskeleye ise 5 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Apartın odaları balkonludur. Yemek servisi ise bulunmamaktadır. Gündüz Güneş Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Albatros Apart

Albatros Apart, Avşa Adası merkezinde denize 50 metrelik konumda balkonlu apart odaları ile hizmet vermektedir. Yemek servisi ise bulunmamaktadır. Albatros Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Aslantürk Suit Otel

Avşa Adası Aslantürk Suit Otel

 

Aslantürk Suit Otel, Avşa Adası merkezinde bulunmaktadır. Plaja 50 metre uzaklıktadır. 2,3 ve 4 kişilik balkonlu apartları ile hizmet vermektedir. Sabah kahvaltısı servisi konaklama ücretine dahil olarak verilmektedir. Aslantürk Suit Otel hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Dilay Apart

Avşa Adası Dilay Apart

Dilay Apart, Avşa Adası merkezinde lunapark yanında hizmet vermektedir. Denize sıfır konumdadır. Apartlar daire şeklinde olup hepsinde ballkon mevcuttur. Yemek servisi ise bulunmamaktadır. Dilay Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Gülüm Apart Pansiyon

Avşa Adası Gülüm Apart Pansiyon

Gülüm Apart Pansiyon, Avşa Adası merkezinde bulunmaktadır. 2,3 ve 4 yataklı odaları ile hizmet vermektedir Yemek servisi ise bulunmamaktadır. Gülüm Apart Pansiyon hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Volkan Şenay Apart

Avşa Adası Volkan Şenay Apart

Volkan Şenay Apart, Avşa Adası merkezinde bulunmaktadır. Denize yakın konumda olup balkonlu apartları ile hizmet vermektedir. Yemek servisi bulunmamaktadır. Volkan Şenay Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Efe Apart

Avşa Adası Efe Apart

Efe Apart, Avşa Adası’nda merkezi konumda bulunmaktadır. 2 ve 3 kişilik apart odaları ile hizmet vermektedir. Odalarında balkon mevcuttur. Yemek servisi ise bulunmamaktadır. Efe Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Burak Pansiyon

Avşa Adası Burak Pansiyon

Burak Pansiyon, Avşa Adası Değirmenardı Mevkii’nde hizmet vermektedir. 2,3,4 ve 5 kişilik apart odaları bulunup odalarda balkon mevcuttur. Yemek servisi ise bulunmamaktadır. Burak Pansiyon hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Ayanya Bungalow

Avşa Adası Ayanya Bungalow

Ayanya Bungalow, Avşa Adası’nda Çınar Koyu Plajı’nda hizmet vermektedir. Ahşap şeklide ki apartlarda doğa ile iç içe bir tatil yapabilirsiniz. Yemek servisi bulunmaktadır. Ayanya Bungalow hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Anlı Apart Pansiyon

Avşa Adası Anlı Apart Pansiyon

Anlı Apart Pansiyon, Avşa Adası merkezinde Diskolar Mevkii’ne yakın bir konumda bulunmaktadır. 2,3 ve 4 kişilik apart odaları ile hizmet vermektedir. Balkonlu apart odaları mevcuttur. Anlı Apart Pansiyon hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Hayat Motel

Avşa Adası Hayat Motel

Hayat Motel, Avşa Adası Barlar Sokağı’nda denize sıfır konumda bulunmaktadır. 18 adet apart odası bulunmaktadır. Odaları 2,3 ve 4 kişilik olmaktadır. Yemek servisi ise bulunmamaktadır. Hayat Motel hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Kalkın Motel

Avşa Adası Kalkın Motel

Kalkın Motel, Avşa Adası merkezinde bulunmaktadır. Plaja 5 dakika uzaklıktadır. Kalkın Motel odalarında balkon bulunmaktadır. Apart odaları 2,3 ve 4 kişiliktir. Kalkın Motel hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Yürekli Apart Otel

Avşa Adası Yürekli Apart Otel

Yürekli Apart Otel, Avşa Adası merkezinde denize sıfır konumda hizmet vermektedir. Yürekli Apart Otel’de odaların hepsi balkonlu olmaktadır. Sabah kahvaltı servisi konaklama ücretine ek bir ücret ile verilmektedir. Yürekli Apart Otel hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Ada Apart 2

Avşa Adası Ada Apart 2

Ada Apart 2, Avşa Adası merkezinde Çınaraltı Meydanı’nın karşısında yer almaktadır. 2,3 ve 4 kişilik balkonlu apart odaları ile hizmet vermektedir. Yemek servisi ise bulunmamaktadır. Ada Apart 2 hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Özkaptan Aqua Otel

Avşa Adası Özkaptan Aqua Otel

Özkaptan Aqua Otel, Avşa Adası Sağlık Ocağı’nın hemen karşısında bulunmaktadır. Plaja 100 metre uzaklıktadır. Otelde müşterilerin ücretsiz olarak yararlanabileceği aquapark mevcuttur. Özkaptan hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Engin Apart Pansiyon

Avşa Adası Yiğitler Engin Pansiyon

Engin Apart Pansiyon, Avşa Adası Yiğitler Köyü’nde bulunmaktadır. Odaları 1+1 apart daire şeklinde olup balkonludur. Yemek servisi ise bulunmamaktadır. Engin Apart Pansiyon hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Barbaros Apart Pansiyon

Avşa Adası Barbaros Pansiyon

Barbaros Apart Pansiyon, Avşa Adası merkezinde plajın bir arka sokağında bulunmaktadır. Plaja 2 dakika yürüme mesafesindedir. Odaları balkonludur. Yemek servisi bulunmamaktadır. Barbaros Apart Pansiyon hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Araz Apart

Avşa Adası Araz Apart

Araz Apart, Avşa Adası merkezinde bulunmaktadır. Tüm odalarında balkon vardır. Yemek servisi ise bulunmamaktadır. Araz Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Kuzey Suit

Avşa Adası Kuzey Suit

Kuzey Suit Avşa Adası merkezinde plaja 20 metre uzaklıkta bulunmaktadır. 2018 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Odalarında balkon olup yemek servisi bulunmamaktadır. Kuzey Suit hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Geçim Pansiyon

Avşa Adası Geçim Pansiyon

Geçim Pansiyon Avşa Adası merkezinde Değirmenardı Mevkii’ne yakın bir konumda bulunmaktadır. Plaja 50 metre uzaklıktadır. Odalarında balkon mevcuttur. Yemek servisi ise bulunmamaktadır. Geçim Pansiyon hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Ay Işığı Apart

Avşa Adası Ay Işığı Apart

Ay Işığı Apart, Avşa Adası Barlar Sokağı’nda denize sıfır konumda bulunmaktadır. Balkonları deniz manzaralıdır. Yemek servisi ise bulunmamaktadır. Ay Işığı Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Baran Apart Motel

Avşa Adası Baran MotelBaran Apart Motel, Avşa Adası merkezinde bulunmaktadır. Plaja 100-150 metre uzaklıktadır. Tüm odalarında balkon bulunmaktadır. Yemek servisi ise yoktur. Baran Apart Motel hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Altınel Apart

Altınel Apart, Avşa Adası merkezinde iskele meydanının hemen karşısında denize sıfır konumda bulunmaktadır. Plaja 20 metre uzaklıktadır. Odalarında balkon mevcuttur. Yemek servisi ise bulunmamaktadır. Altınel Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Anı Motel

Anı Motel, Avşa Adası’nda merkezi ve denize sıfır konumda bulunmaktadır. Denize bakan balkonlu odalarından Avşa Adası deniz manzarasını rahatlıkla izleyebilirsiniz. Yemek servisi bulunmamaktadır. Anı Motel hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Cane Motel

Avşa Adası Cane Motel

Cane Motel, Avşa Adası Sağlık Ocağı’nın hemen karşısında bulunmaktadır. Plaja 300 metre uzaklıktadır. Tüm odalarında balkon mevcuttur. Yemek servisi bulunmamaktadır. Cane Motel hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Ege Motel

Avşa Adası Ege Motel

Ege Motel, Avşa Adası Barlar Sokağı’nda denize sıfır konumda bulunmaktadır. Denize bakan balkonlu odalarından Avşa Adası’nın eşsiz güneş ve deniz manzarasını izleyebilirsiniz. Ege Motel’de yemek servisi bulunmamaktadır. Ege Motel hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Ertol Apart

Avşa Adası Ertol Apart

Ertol Apart, Avşa Adası merkezinde iskelenin sol tarafında bulunmaktadır. Denize sıfır konumdadır. Denize bakan balkonlu odalarından eşsiz deniz manzarasını rahatça izleyebilirsiniz. Konaklama ücretine ek olarak açık büfe kahvaltı hizmetinden de yararlanabilirsiniz. Ertol Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Konak Hotel

Avşa Adası Konak Hotel

Konak Hotel, Avşa Adası merkezinde, Avşa İskelesi’nin hemen karşısında hizmet vermektedir. Denize sıfır konumdadır. Konaklama ücretine dahil olarak kahvaltı servisi bulunmaktadır. Konak Hotel hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Lara Zeynep Apart

Avşa Adası Lara Zeynep Apart

Lara Zeynep Apart, Avşa Adası merkezinde bulunmaktadır. Plaja yakın bir konumdadır. Odalarında balkon mevcuttur. Yemek servisi bulunmamaktadır. Lara Zeynep Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Manyas Motel

Avşa Adası Manyas Motel

Manyas Motel, Avşa Adası merkezinde A101 marketin hemen üzerinde bulunmaktadır. Plaja 100 metre uzaklıktadır. 2,3,4,5,6 ve 7 kişilik balkonlu odaları ile hizmet sunmaktadır. Yemek servisi ise bulunmamaktadır. Manyas Motel hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Nehir Deluxe Apart Otel

Avşa Adası Nehir Apart

Nehir Deluxe Apart Otel, Avşa Adası merkezinde iskeleye oldukça yakın bir konumda bulunmaktadır. Plaja 25 metre uzaklıktadır. Odalarında balkon mevcuttur. Konaklama ücretine dahil olarak açık büfe kahvaltı servisi bulunmaktadır. Nehir Deluxe Apart Otel hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Ok Apart

Avşa Adası Yiğitler Köyü Ok Apart

Ok Apart, Avşa Adası Yiğitler Köyü merkezinde bulunmaktadır. Plaja yakındır. Odalarında balkon mevcuttur. Yemek servisi ise bulunmamaktadır. Ok Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Uludağ Apart

Avşa Adası Uludağ Apart

Uludağ Apart, Avşa Adası’nda merkezi ve denize sıfır konumda bulunmaktadır. Balkonlu odalarından Avşa’nın eşsiz deniz ve güneş manzarasını rahatlıkla izleyebilirsiniz. Yemek servisi bulunmamaktadır. Uludağ Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Yüksel Apart Motel

Avşa Adası Yüksel Apart Motel

Yüksel Apart Motel Avşa Adası’nda Barlar Sokağı’nın bir arka sokağında bulunmaktadır. Plaja 50 metre uzaklıktadır. Tüm odalarında balkon mevcuttur. Yemek servisi ise bulunmamaktadır. Yüksel Apart Motel hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Temel Motel

Avşa Adası Temel Motel

Temel Motel, Avşa Adası merkezinde iskeleye yakın bir konumda hizmet vermektedir. Plaja 100-150 metre uzaklıktadır. Odalarında balkon bulunmaktadır. Yemek servisi ise yoktur. Temel Motel hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Batu Suit

Avşa Adası Batu Suit

Batu Suit, Avşa Adası Yiğitler Köyü’nde bulunmaktadır. Denize sıfır konumda ve deniz manzaralıdır. Apart odalarında fransız balkon mevcuttur. Yemek servisi bulunmamaktadır. Batu Suit hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Türeyenler Apart Pansiyon

Avşa Adası Türeyenler Apart

Türeyenler Apart Pansiyon, Avşa Adası’nda Değirmenardı Mevkii’ne yakın bir konumda bulunmaktadır. Denize 50-100 metre uzaklıktadır. Odalarında balkon mevcuttur. Yemek servisi ise bulunmamaktadır. Türeyenler Apart Pansiyon hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Avşar Apart

Avşa Adası Avşar Apart

Avşar Apart, Avşa Adası merkezinde bulunmaktadır. Plaja 5-10 dakika yürüme mesafesindedir. Odalarında balkonu mevcuttur ve ortak kullanıma açık bir bahçesi vardır. Yemek servisi bulunmamaktadır. Avşar Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Yaren Otel

Avşa Adası Yaren Otel

Yaren Otel, Avşa Adası’nda Yiğitler Köyü yolu üzerinde yer alan Migros marketin üzerinde bulunmaktadır. Plaja 10-15 dakika yürüme mesafesindedir. Odaları balkonludur. Açık büfe kahvaltı servisi bulunmaktadır. Yaren Otel hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Boğaziçi Apart Motel

Avşa Adası Boğaziçi Motel

Boğaziçi Apart Motel, Avşa Adası Değirmenardı Mevkii’nde bulunmaktadır. Denize sıfır konumdadır. Odalarında balkon mevcuttur. Ayrıca ortak kullanıma açık bahçesi vardır. Konaklama ücretine ek olarak yemek servisinden yararlanabilirsiniz. Boğaziçi Apart Motel hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Pera Apart Motel

Avşa Adası Pera Apart Motel

Pera Apart Motel, Avşa Adası’nda plaja 50 metre uzaklık konumu ile hizmet vermektedir. 2 ve 3 kişilik odaları bulunmaktadır. Odaları balkonludur. Yemek servisi bulunmamaktadır. Pera Apart Motel hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Okan Çakır Apart

Avşa Adası Okan Çakır Apart

Okan Çakır Apart, Avşa Adası’nda plaja yakın bir konumda bulunmaktadır. Odalarında balkon bulunmaktadır. Yemek servisi ise bulunmamaktadır. Okan Çakır Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Efe Suit Apart

Avşa Adası Efe Suit Apart

Efe Suit Apart, Avşa Adası’nda merkezi konumda bulunmaktadır. Plaja 5-10 dakika yürüme mesafesindedir. Odalarında balkon mevcuttur. Yemek servisi bulunmamaktadır. Efe Suit Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Öz Yaren Apart

Avşa Adası Öz Yaren Apart

Öz Yaren Apart, Avşa Adası Balıkçı Parkı’nın arka sokağında bulunmaktadır. Plaja 10 dakika yürüme mesafesindedir. Odalarının hepsinde balkon mevcuttur. Yemek servisi bulunmamaktadır. Öz Yaren Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Biray Apart

Avşa Adası Biray Apart

Biray Apart, Avşa Adası İskelesi sokağında bulunmaktadır. 2 ve 3 kişilik odaları bulunup odalarda balkon mevcuttur. Yemek servisi bulunmamaktadır. Biray Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Alperen Apart

Avşa Adası Alperen Apart

Alperen Apart, Avşa Adası merkezinde Çınaraltı Meydanı’nın ilerisinde yer almaktadır. Sahile 100 metre uzaklıktadır. Tüm odalarında balkon mevcuttur. Yemek servisi bulunmamaktadır. Alperen Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Elian Apart

Avşa Adası Elian Apart

Elian Apart, Avşa Adası merkezinde İskele sokağında bulunmaktadır. Plaja 100 metre uzaklıktadır. Bazı odalarında balkon mevcuttur. Yemek servisi bulunmamaktadır. Elian Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Yıldız’ın Apartı

Avşa Adası Yıldızın Apartı

Yıldız’ın Apartı denize yakın ve merkezi konumda bulunmaktadır. Plaja 50 metre uzaklıktadır. Odaları balkonlu ve ferahtır. Yemek servisi bulunmamaktadır. Yıldız’ın Apartı hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Butik Apart

Avşa Adası Butik Apart

Butik Apart, Avşa Adası’nda plaja yakın konumda bulunmaktadır. 2+1 apart daireleri ve bungalow şeklinde ki apartları ile hizmet vermektedir. Yemek servisi bulunmamaktadır. Butik Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Golden Apart

Avşa Adası Golden Apart

Golden Apart, Avşa Adası’nda Değirmenardı Mevkii’de bulunmaktadır. Denize sıfır konumda bulunup bazı odalardan deniz manzarasını rahatça izleyebilirsiniz. Yemek servisi bulunmamaktadır. Golden Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Class Apart

Avşa Adası Class Apart Motel

Class Apart, Avşa Adası merkezinde iskelenin sol tarafında hizmet vermektedir. Denize sıfır konumda olup balkonlu odalarından deniz manzarasını izleyebilirsiniz. Apartta yemek servisi bulunmamaktadır. Class Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Özgür Motel

Özgür Motel, Avşa Adası Çınaraltı Meydanı’ndan 50 metre uzaklıkta bulunmaktadır. Doğa manzaralı olup plaja 15 dakika yürüme mesafesindedir. Yemek servisi konaklama ücretine ek olarak sunulmaktadır. Özgür Motel hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Görkem Apart

Avşa Adası Görkem Apart

Görkem Apart, Avşa Adası merkezinde bulunmaktadır. Plaja 100 metre uzaklıktadır. Odaları balkonlu olmaktadır. Yemek servisi bulunmamaktadır. Görkem Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Heramis Apart

Avşa Adası Heramis Apart

Heramis Apart, Avşa Adası merkezinde bulunmaktadır. Plaja 100 metre uzaklıktadır. 1+0, 1+1 apart daireleri ile hizmet vermektedir. Odalarında balkon mevcuttur. Yemek servisi bulunmamaktadır. Heramis Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Mızrak Apart

Avşa Adası Mızrak Apart

Mızrak Apart, Avşa Adası Lunaparkı’nın hemen arkasında bulunmaktadır. Plaja 10 dakika yürüyerek ulaşılmaktadır. Odaları balkonludur. Yemek servisi bulunmamaktadır. Mızrak Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Dayanak Apart

Avşa Adası Dayanak Apart

Dayanak Apart, Avşa Adası merkezinde bulunmaktadır. Plaja 1-2 dakika uzaklıktadır. Odalarında balkon mevcuttur. Yemek servisi bulunmamaktadır fakat odalarda mutfak bulunmaktadır. Dayan Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Yakamoz Pansiyon

Yakamoz Pansiyon, Avşa Adası merkezinde iskelenin sol tarafında bulunmaktadır. Denize sıfır konumdadır ve ön taraftaki balkonlu odalarından deniz manzarasını seyredebilirsiniz. Yemek servisi bulunmamaktadır. Yakamoz Pansiyon hakkın detaylı bilgi için tıklayınız.

Villa Doğukan Apart

Avşa Adası Villa Doğukan Apart

Villa Doğukan Apart, Avşa Adası Lunapark yakınındaki konumu ile hizmet vermektedir. Plaja takındır. Apart daire şeklinde olup apartlarda balkon mevcuttur. Yemek servisi bulunmamaktadır. Villa Doğukan Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Türen Apart

Avşa Adası Türen Apart

Türen Apart, Avşa Adası merkezinde sahilin 2-3 arka sokağında bulunmaktadır. Plaja 10 dakika yürüme mesafesinde olup bazı odalarında balkon bulunmaktadır. Yemek servisi ise bulunmamaktadır. Türen Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Uğurlugül Apart

Avşa Adası Uğurlugül Apart

Uğurlugül Apart, Avşa Adası iskelesinin sol tarafında lunaparka yakın konumda bulunmaktadır. Denize sıfırdır. Ön tarafta bulunan balkonlu odalarından deniz ve güneş manzarasını izleyebilirsiniz. Yemek servisi bulunmamaktadır. Uğurlugül Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Ceren Apart

Avşa Adası Ceren Apart

Ceren Apart, Avşa Adası Belediyesi’nin 100 metre ilerisinde bulunmaktadır. Plaja 5-10 dakika yürüme mesafesindedir. Apartta yemek servisi bulunmamaktadır. Balkonlu ve balkonsuz odaları mevcuttur. Ceren Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Joey Apart

Avşa Adası Joey Apart

Joey Apart, Avşa Adası merkezinde iskelenin sol tarafında sahilin 2 arka sokağında bulunmaktadır. Plaja 10 dakika uzaklıktadır. Odaları balkonludur. Yemek servisi bulunmamaktadır. Joey Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Ergüven Apart

Avşa Adası Ergüven Apart

Ergüven Apart, Avşa Adası’nda merkezi konumda bulunmaktadır. Plaja 50 metre uzaklıktadır. Odaları balkonludur. Yemek servisi bulunmamaktadır. Ergüven Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Akar Apart

Akar Apart, Avşa Adası’nda merkezde 3 adet ayrı konumda bulunan 1+1, 1+0 apartları ile hizmet vermektedir. Her apartın plaja uzaklığı farklıdır. 2,3 ve 4 kişilik odalarla konaklama imkanı sunmaktadır. Akar Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Selma Apart

Avşa Adası Selma Apart

Selma Apart, Avşa Adası merkezinde sahilin arka sokağında bulunmaktadır. Deniz manzaralı odaları mevcuttur. Balkonlu odalarından Avşa Adası deniz ve güneş manzarasını izleyebilirsiniz. Yemek servisi bulunmamaktadır. Selma Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Saygın Deluxe Apart

Avşa Adası Saygın Deluxe Apart

Saygın Deluxe Apart, Avşa Adası merkezi konumdadır. Plaja 30-50 metre uzaklıktadır. 2 ve 3 kişilik apart odaları ile hizmet vermektedir. Yemek servisi yoktur. Saygın Deluxe Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Gül Pansiyon

Avşa Adası Gül Pansiyon

Gül Pansiyon, Avşa Adası merkezinde bulunmaktadır. Plaja 50 metre uzaklıktadır. 6-7 kişilik ailelerin kalabileceği apart şeklindedir. Apart odaları balkonlu olup müstakil bahçesi mevcuttur. Gül Pansiyon hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Deniz Apart

Avşa Adası Deniz Apart

Deniz Apart, Avşa Adası’nda Değirmenardı Mevkii’ne yakın konumda bulunmaktadır. Plaja 5 dakika içerisinde ulaşabilirsiniz. Odaları balkonlu ve ortak kullanıma açık bahçesi bulunmaktadır. Deniz Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Erdi Apart

Avşa Adası Erdi Pansiyon

Erdi Apart, Avşa Adası iskelesine 100 metre uzaklıkta merkezi konumdadır. Denize sıfır konumda bulunmaktadır. Ön taraftaki balkonlu apartlarından deniz ve güneş manzarasını izleyebilirsiniz. Yemek servisi bulunmamaktadır. Erdi Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Sinem Apart

Avşa Adası Sinem Apart

Sinem Apart, Avşa Adası İskelesi’nin sol tarafında merkezde bulunmaktadır. Plaja 30 metrelik bir mesafesi bulunmaktadır. Odaları balkonlu olmaktadır. Yemek servisi bulunmamaktadır. Sinem Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Hotel Avşa

Avşa Adası Hotel Avşa

Hotel Avşa, Avşa Adası Lunaparkı’nın 100 metre ilerisinde denize sıfır konumda hizmet vermektedir. Ön taraftaki balkonlu odalarından Avşa Adası deniz manzarasını izleyebilirsiniz. Hotel Avşa’da konaklama ücretine dahil olarak sabah kahvaltısı servisi sunulmaktadır. Hotel Avşa hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Kaan Motel

Avşa Adası Kaan Motel

Kaan Motel, Avşa Adası’nda denize yakın konumdadır. Odaları balkonlu ve doğa manzaralı olmaktadır. 2 ve 3 kişilik apart odaları mevcuttur. Yemek servisi bulunmamaktadır. Kaan Motel hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Ada Naz Apart Motel

Avşa Adası Ada Naz Apart

Ada Naz Apart Motel, Avşa Adası merkezinde denize yakın konumdadır. Odaları balkonlu ve denize 10 metre uzaklıktadır. Yemek servisi bulunmamaktadır. Ada Naz Apart Motel hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Altamira Apart

Avşa Adası Altamira Apart

Altamira Apart, Avşa Adası merkezinde olup denize yürüme mesafesindedir. Balkonlu ve geniş apart odaları bulunmaktadır. Yemek servisi bulunmamaktadır. Altamira Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Anka Apart

Avşa Adası Anka Apart

Anka Apart, Avşa Adası merkezinde bulunmaktadır. Plaja 5-10 dakika yürüme mesafesindedir. 1+1 balkonlu apart daireleri ile hizmet vermektedir. Yemek servisi bulunmamaktadır. Anka Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Asmalı Apart

Avşa Adası Yiğitler Köyü Asmalı Apart

Asmalı Apart, Avşa Adası Yiğitler Köyü merkezinde bulunmaktadır. Denize 50 metre uzaklıktadır. 1+1, 2+1 şeklinde ki balkonlu apart daireleri ile hizmet vermektedir. Yemek servisi bulunmamaktadır. Asmalı Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Avşa Apart

Avşa Adası Avşa Apart

Avşa Apart, Avşa Adası merkezinde denize 50 metre uzaklıkta hizmet vermektedir. 3+1 apart dairesi bulunmaktadır. Yemek servisi bulunmamaktadır. Avşa Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Avşa Motel

Avşa Adası Avşa Motel

Avşa Motel, Avşa Adası merkezinde bulunmaktadır. Plaja 2 dakika yürüme mesafesindedir. Balkonlu apart odaları ile hizmet sunmaktadır. Yemek servisi bulunmamaktadır. Avşa Motel hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Ayata Otel

Avşa Adası Ayata Otel

Ayata Otel, Avşa Adası merkezinde bulunmaktadır. Plaja 5 dakika uzaklıktadır. Odaları balkonlu ve geniştir. Covid-19 salgını nedeniyle geçici süreliğine yemek servisi bulunmamaktadır. Ayata Otel hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Ayberk Otel

Avşa Adası Ayberk Otel

Ayberk Otel, Avşa Adası Değirmenardı Mevkii’nde bulunmaktadır. Denize sıfır konumdadır. Odaları balkonlu olup ön tarafa bakan odalarından deniz ve güneş manzarasını seyredebilirsiniz. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği servisi bulunmaktadır. Ayberk Otel hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Ceyf MotelAvşa Adası Ceyf Motel

Ceyf Motel, Avşa Adası Değirmenardı Mevkii’nde bulunmaktadır. Deniz oldukça yakın konumdadır. Odalarında balkon bulunmaktadır. Yemek servisi bulunmaktadır. Ceyf Motel hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Ceylan Pansiyon

Avşa Adası Ceylan Pansiyon

Ceylan Pansiyon, Avşa Adası Değirmenardı Mevkii’nde denize yakın konumda bulunmaktadır. 2+1 apart dairelerinde konaklama hizmeti sunmaktadır. Odalarında balkon mevcuttur. Yemek servisi bulunmamaktadır. Ceylan Pansiyon hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Class Apart Daire

Avşa Adası Class Apart Daire

Class Apart Daireleri, Avşa Adası merkezinde iskele meydanında bulunmaktadır. Plaja 3-5 dakika uzaklıktadır. 1+1 apart daireleri bulunmaktadır. Apartlarında balkon bulunmaktadır. Yemek servisi yoktur. Class Apart Daireler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Genç Apart

Avşa Adası Yiğitler Köyü Genç Apart

Genç Apart, Avşa Adası Yiğitler Köyü’nde bulunmaktadır. Yiğitler Plajı’na 50 metre uzaklıktadır. Balkonlu Apart odaları ile hizmet vermektedir. Yemek servisi bulunmamaktadır. Genç Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Dilara Apart Pansiyon

Avşa Adası Yiğitler Köyü Dilara Apart

Dilara Apart Pansiyon, Avşa Adası Yiğitler Köyü merkezinde bulunmaktadır. Plaja yürüme mesafesindedir. 1+1 ve 2+1 balkonlu apart daireleri ile hizmet vermektedir. Yemek servisi bulunmamaktadır. Dilara Apart Pansiyon hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Güneş Motel

Avşa Adası Güneş Motel

Güneş Motel, Avşa Adası merkezinde bulunmaktadır. Plaja 2 dakika yürüme mesafesindedir. Balkonlu apart daireleri ile konaklama hizmeti sunmaktadır. Yemek servisi bulunmamaktadır. Güneş Motel hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

İpek Apart

Avşa Adası İpek Apart

İpek Apart, Avşa Adası merkezinde Barlar Sokağı’nda bulunmaktadır. Denize sıfır konumdadır. Balkonlu apart odaları ile hizmet vermektedir. Yemek servisi bulunmamaktadır. İpek Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Kumsal Suit Villa

Avşa Adası Kumsal Suit Villa

Kumsal Suit Villa, Avşa Adası merkezinde denize 50 metrelik konumda bulunmaktadır. 3+1, 1+1 balkonlu apartları ile hizmet vermektedir. Yemek servisi bulunmamaktadır. Kumsal Suit Villa hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Nuray Apart

Avşa Adası Nuray Apart

Nuray Apart, Avşa Adası merkezinde denize sıfır konumda hizmet vermektedir. Ön tarafa bakan balkonlu apart odaları ile Avşa Adası güneş ve deniz manzarasını izleyebilirsiniz. Yemek servisi bulunmamaktadır. Nuray Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Ramses Apart

Avşa Adası Ramses Apart

Ramses Apart Avşa Adası merkezindedir. Plaja 100 metrelik mesafesi ile 3 dakika yürüyerek gidilebilmektedir. 2, 3, 4 ve 5 kişilik konaklama imkanı sunmaktadır. Yemek servisi bulunmamaktadır. Ramses Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Seçkin Apart

Avşa Adası Seçkin Apart

Seçkin Apart Avşa Adası merkezinde bulunmaktadır. Denize 150-200 metre uzaklıkta bulunmaktadır. 1, 2, 3 ve 4 kişilik apartları ile konaklama imkanı sunmaktadır. Yemek servisi bulunmamaktadır. Seçkin Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Sunset Motel

Avşa Adası Sunset Motel

 

Sunset Motel, Avşa Adası Değirmenardı Mevkii arkasında siteler yolu üzerinde bulunmaktadır. Denize 150-200 metre uzaklıktadır. Balkonlu apart odaları ile hizmet vermektedir. Talebe göre yemek servisi sunulmaktadır. Sunset Motel hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Şeref Apart Motel

Avşa Adası Şeref Apart Motel

Şeref Apart Motel, Avşa Adası merkezinde bulunmaktadır. Denize sıfırdır. Balkonlu odalarından Avşa Adası deniz ve güneş manzarasını izlenebilmektedir. Yemek servisi bulunmamaktadır. Şeref Apart Motel hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Truva Apart Motel

Avşa Adası Truva Apart

Truva Apart Motel, Avşa Adası merkezinde denize 200 metre uzaklıkta bulunmaktadır. 2, 3 ve 4 kişilik balkonlu apart odaları ile hizmet vermektedir. Yemek servisi bulunmamaktadır. Truva Apart Motel hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Uçar Apart Otel

Avşa Adası Uçar Apart Otel

Uçar Apart Otel, Avşa Adası Değirmenardı Mevkii’nde denize 100 metre uzaklıkta bulunmaktadır. Balkonlu apart odaları ile hizmet vermektedir. Yemek servisi bulunmamaktadır. Uçar Apart Otel hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Ulaş Apart Motel

Avşa Adası Ulaş Apart Motel

Ulaş Apart Motel, Avşa Adası merkezinde denize sıfır konumda bulunmaktadır. Balkonlu odalarından Avşa Adası güneş ve deniz manzarasını izleyebilirsiniz. Yemek servisi bulunmamaktadır. Ulaş Apart Motel hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Yonca Apart

Avşa Adası Yonca Apart

Yonca Apart, Avşa Adası merkezinde iskeleye oldukça yakın konumda bulunmaktadır. Plaja 50 metre uzaklıktadır. 1+1, 4 adet apart dairesi ile hizmet vermektedir. Yemek servisi bulunmamaktadır. Yonca Apart hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Avşa Adası Otelleri ve Fiyatları

Avşa Adası otelleri, Avşa Adası’nda kalınabilecek en kaliteli konaklama tesisleri olarak bilinmektedir. Avşa otellerini genellikle lüks ve güzel bir tatil geçirmek isteyen tatilciler tercih etmektedir. Avşa Adası’nda ki oteller 2, 3 yıldızlı olmaktadır ve yarım pansiyon şeklinde hizmet sunmaktadır.

Avşa Adası otellerinde sabah, zengin ve bol çeşitli açık büfe kahvaltı servis edilmektedir. Akşam yemeği de aynı şekilde belirli saatler içerisinde bol çeşit ile servis edilmektedir. Ayrıca Avşa otelleri restoran dışında cafe de bulundurabilmektedir. Cafelerden de dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz.

Avşa Adası otellerinde fiyatlar konuma ve sunulan hizmete göre değişiklik göstermektedir. Otel fiyatlarına etki eden en önemli unsur konum olmaktadır. Avşa merkezinde ki bir otel en yüksek fiyatlar ile hizmet sunarken, Avşa Adası Yiğitler Köyü’nde fiyatları merkezde ki otellere göre daha uygun olmaktadır.

Her Şey Dahil 5 Yıldızlı Avşa Adası Otelleri

Konforlu, lüks ve güzel bir tatil geçirmek isteyenler 5 yıldızlı otelleri tercih etmektedir. Fakat şunu bilmek gerekir ki otel yıldızının artması fiyatla orantılı olarak hizmeti de arttırmaktadır. Eğer lüks bir tatil için ayıracak yüksek bir bütçeniz yoksa sitemizde ki otellerin erken rezervasyon ile yapmış olduğu indirimleri takip ederek ucuz fiyatlar ile sizlerde kaliteli bir tatil geçirebilirsiniz.

Her şey dahil 5 yıldızlı Avşa Adası otelleri genellikle 2 ve 3 yıldızlı olduğunu belirtmiştik. Bu yıldız sayısı da Avşa otel fiyatlarını doğrudan etkilemektedir. Bu şekilde Avşa Adası’nda yapacağınız tatil başka bir tatil beldesinde yapacağınız tatil maliyetinden daha uygun olmaktadır.

Her Şey Dahil 5 Yıldızlı Avşa Adası Otellerinin Sunduğu Hizmetler:

  • 5 yıldızlı otellerin bir çoğunda ücretsiz olarak kullanılabilecek emanet kasası yer almaktadır. Sizler için önemli ve değerli olan tüm eşyalarınızı bu kasada konaklama sürecinizde kullanabilirsiniz. Böylelikle kendinizi tamamen güvende hissedebilirsiniz.
  • Otellerin çoğu odalarında havlu bulundurmaktadır. Havluları dilediğiniz şekilde kullanabilir, kirlenmesi halinde ekstra havlu talep edebilirsiniz. Ayrıca kirli eşyalarınızı da otelin çamaşırhanesinde ücretsiz olarak yıkatabilirsiniz.
  • Avşa otellerinin çoğu denize sıfır konumda olmaktadır. Avşa’da ki deniz, güneş ve kumsal üçlemesi ile oluşan manzarayı eşsiz bir şekilde bu konaklama tesislerinden izleyebilirsiniz.
  • Otellerin bir çoğunda evcil hayvan konaklaması sağlanmaktadır. Fakat otellerin koymuş olduğu kurallarda istisna olarak evcil hayvan konaklamasına yasak olmaktadır. Bu sebeple seçeceğiniz otelin kurallarını öğrenmenizi öneririz.
  • Her şey dahil otellerde hiç sıkılmadan eğlenceli bir tatil geçirebilirsiniz. Akşam otel barında düzenlenen canlı müzikler, havuz barı ve disko gibi eğlenceli seçenekler sunmaktadır. Buralarda vakit geçirerek tatilinizin tadını çıkartabilirsiniz.

Avşa Adası Pansiyon, Apart ve Motel Fiyatları

Avşa Adası’nda ekonomik bir tatil geçirmek isteyen kişiler ise pansiyon, apart ve motelleri tercih etmektedir. Pansiyon, apart ve motel fiyatları otellere göre çok daha uygun olmaktadır. Fakat şunu da unutmamak gerekir, otellerde sunulan çoğu hizmet bu tesislerde sunulmamaktadır.

Avşa Adası’nda pansiyon, apart ve motellerin çoğu aynı hizmeti sunmaktadır. Aralarında fiyatı etkileyecek unsur tesisin konumu olmaktadır. Bir çok apart, pansiyon ve motel odalar içerisinde tv, klima, wc, banyo, mutfak, mutfak araç ve gereçlerini bulundurmaktadır.

Pansiyon, apart ve motel fiyatları sezon içerisinde konaklayacağınız tarihe göre değişmektedir. Sezon ortasında en yüksek fiyatlarda olurken sezon başı ve sezon sonunda fiyatlar çok daha ucuz olmaktadır. Sezon ortasında bir tatil istiyorsanız da erken rezervasyon ile ucuz bir tatil geçirebilirsiniz.

Avşa Adası Otel Fiyatları Ne Kadar?

Avşa Adası otel fiyatları Avşa'da yapacağınız tarih aralığına göre değişiklik göstermektedir. Fiyatlar sezon başı ve sezon sonu en ucuz olurken, sezon ortasında en pahalı olmaktadır. Sezon ortasında uygun bir tatil geçirmek için otellerin sunmuş olduğu erken rezervasyon ile indirim seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Avşa Adası Otelleri Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Avşa Adası otelleri yüzme havuzu, aquapark, zengin çeşitleri ile sabah kahvaltısı ve akşam yemeği servisi, akşam eğlencesi olarak barda canlı müzik, otellerin diskolarında müzik eşliğinde dans ve daha bir çok hizmeti sunmaktadır.

En Kaliteli ve En Ucuz Avşa Adası Otelleri Hangileri?

Bir çok tatil beldesinde olduğu gibi Avşa Adası'nda da oteller aquaparkı olması, zengin çeşitli sabah kahvaltısı ve akşam yemeği, ücretsiz otoparkı, çocuklar için havuzu gibi özelliklere bakılarak kalitesi belirlenmektedir. Avşa Adası otellerinde de bu özellikler bazı otellerde bulunup bazılarında bulunamayabiliyor. Bu sayfamızda ki listemizden otellerin özelliklerine bakarak en kaliteli ve en ucuz fiyatlı olanını tercihlerinize göre bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.