Avşa Adası Sahibinden Satılık Yazlık ve Arsa Fiyatları

Avşa Adası‘nda tatil yapıp Avşa’dan vazgeçemeyen bir çok tatil sever Avşa Adası’nda sahibinden satılık yazlık evler için arayışa geçmektedir. Avşa Adası’nda sahibinden satılık yazlık evler ve arsalar bu sayfamızda fiyat ve telefon numaraları ile güncel olarak paylaşılmaktadır. Avşa Adası’nda yazlık veya arsa sahibi olmak için bu sayfamızı takip edebilirsiniz.

Avşa Adası satılık yazlık fiyatları ve listesi hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız, ilgili sitemizden yararlanabilirsiniz.

Avşa Adası Sahibinden Satılık Yazlık Ev Fiyatları

Avşa Adası’nda satılık yazlık evlerin fiyatları son dönemlerde oldukça uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Yazlık fiyatları, yazlığın Avşa Adası’nda ki konumu yazlık fiyatının önemli bir bölümünü oluşturmaktadır. Fiyatı etkileyen bir başka önemli unsur ise yazlıkların metrekaresi olmaktadır.

Avşa Adası’nda satılık yazlıklar genellikle 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak satışa sunulmaktadır. 1+1 yazlıklar ortalama 40 m², 2+1 yazlıklar 55 m², 3+1 yazlıklar 70 m², dublex daireler 350 m² olmaktadır. 1+1 yazlık fiyatları ortalama 250.000 TL – 275.000TL, 2+1 yazlık fiyatları 300.000 TL – 325.000 TL, 3+1 yazlık fiyatları 350.000 TL – 375.000 TL, dublex yazlık daire fiyatları 420.000 TL – 450.000 TL aralığında değişkenlik göstermektedir.

Belirtilen fiyatlar, Avşa Adası içerisinde ki yazlıkların ortalama fiyatları olmaktadır. Fiyatlar konum ve m²’ye göre değişebilmektedir. Ayrıca yazlık fiyatları, yazlığın sıfır veya ikinci el olmasına göre de değişmektedir. İkinci el yazlık fiyatları sıfır yazlık fiyatlarına göre daha düşük olmaktadır.

Avşa Adası Satılık Yazlık Ev Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Avşa Adası’nda satılık yazlık yazlık ev alırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur yazlığın konumu olmaktadır. Eğer merkezi yerde yazlık istiyorsanız mutlaka Avşa Adası marketlerine, plaja uzaklığına dikkat etmelisiniz.

Avşa Adası’nda ki yazlıkarın bina yaşları da oldukça önemlidir. Bina yaşları yazlıkların sağlamlığını belirtmektedir. Yazlık satın alırken bina yaşının oldukça az olmasını tercih etmenizde fayda var.

Avşa Adası‘nda sessiz ve sakin bir yerde yazlık sahibi olmak istiyorsanız satın alacağınız yazlık, Avşa Adası merkezinden biraz uzak olmalıdır. Çünkü Avşa Adası merkezi yaz aylarında oldukça kalabalık olmaktadır.

Avşa Adası Sahibinden Satılık Arsa Fiyatları

Avşa Adası’nda satılık arsaların fiyatları, arsa konumuna göre değişmektedir. Arsalar genellikle Avşa Adası merkezinde yer almamaktadır. Merkezde ki arsa fiyatları ise oldukça yüksektir. Bu arsalara talepler de oldukça yüksek olmaktadır. Ada merkezindeki arsaları kaçırmadan satın almak için sitemizi takip etmenizi öneririz.

Avşa Adası’nda arsa fiyatları m² ve konumuna göre büyük değişiklikler göstermektedir. Avşa arsa fiyatları 30.000 TL’den başlayıp, 300.000 TL’ye kadar çıkmaktadır. Arsa fiyatlarını etkileyen unsurlar arasında toprak verimi de önemli olmaktadır. Toprağın verimine göre de arsa fiyatları değişkenlik gösterebiliyor.

Avşa Adası Arsa Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Avşa Adası’nda satılık arsaların hepsinde imar izni bulunmamaktadır. Eğer arsa alarak, Avşa Adası’nda yazlık yaptıracaksanız öncelikle bu arsanın imar izninin olup olmadığını öğrenmeniz gerekmektedir. Satın almadan önce imar iznini sorguladıktan sonra arsanızı alabilirsiniz. Alacağınız arsanın imar izni yoksa imar başvurusunda bulunmalısınız.

Avşa Adası’nda Yazlık ve Arsa Satın Alma İşlemleri

Avşa Adası’nda yazlık ve arsa satın almak için, Avşa’nın bağlı olduğu Marmara Adası ilçesinden işlem yapılması gerekmektedir. Marmara Adası tapu dairesinden tapu işlemlerinizi gerçekleştirerek arsa ve yazlığınıza sahip olabilirsiniz.

Marmara Adası Tapu Dairesi:  Okullar, Okul Cd. No:23, Marmara/Balıkesir adresinde bulunmaktadır.

Marmara Adası Tapu Dairesi Telefonları:

Bu numaralar ile Tapu dairesiyle iletişime geçerek bilgi ve sıra alabilirsiniz.

Avşa Adası'nda Satılık Yazlık Fiyatları Ne Kadar?

Avşa Adası'nda satılık olan yazlık fiyatları konumu, bina yaşı ve sıfır veya ikinci el olmasına göre değişkenlik göstermektedir. Ada da sıfır satılık yazlık ev fiyatları 250.000 TL'den başlayıp 450.000 TL'ye kadar çıkabilmektedir.

Avşa Adası'nda Satılık Arsa Fiyatları Ne Kadar?

Avşa Adası'nda satılık arsaların fiyatına etki eden en önemli unsur, arsanın konumu olmaktadır. Avşa Adası merkezinde ki arsalar en pahalı fiyatlar ile satışa sunulurken, merkezden uzak arsalar en ucuz fiyatlar ile satılmaktadır. Arsa fiyatları 30.000 TL'den başlayıp 300.000 TL'ye kadar çıkabilmektedir.

Avşa Adası'nda Satılık Arsa ve Yazlıklara Nereden Ulaşılabilir?

Avşa Adası'nda ki satılık tüm yazlık ve arsalara görüntüleri ile birlikte sitemizden ulaşabilirsiniz. Telefon numaraları ile iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir