"Enter"a basıp içeriğe geçin

Avşa Adası’nda Denize Giderken Yanınıza Almanız Gerekenler

Avşa Adası deniz ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabileceğiniz bir yerdir.

Avşa Adası’nda Plaj İhtiyaçlarınızı Karşılayabileceğiniz Yerler Var Mı?

Gelecek olan bir çok turist ve misafirin aklında mayo, bikini veya çocuklar için deniz oyuncaklarını temin edebilecekleri yer bulunup bulunmadığı oluyor.

Avşa Adası‘nda bu şekilde ki ihtiyaçlarınızı Avşa Adası merkezinden kolaylıkla karşılayabilirsiniz.

Satın Alacağınız Ürünler Kaliteli Mi?

Avşa Adası’nda markalı ürünleri temin etmekte zorlanabilrisiniz fakat kısa süreli bir tatil için alacağınız bir çok ürün ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Avşa Adası’nda Plaj İhtiyaçlarını Alabileceğiniz Alternatifler Mevcut Mu?

Avşa Adası’nın yazlık bir yer olması sebebiyle bu tarz eşyalar marketlerde de satılmaktadır. Marketler hakkında anasayfamıza giderek detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Deniz eşyalarınızı temin ettiğiniz yerlerden güneşten korunabilmeniz için gerekli güneş kremleri de yer almaktadır. Bu dükkanlara şehir merkezi dışında sahil şeridinden de kolaylıkla ulaşabilmeniz mümkündür.

Avşa Adası'nda Mayo Satılıyor Mu ?

Avşa Adası'na gelirken mayo almayı unuttuysanız Avşa'da çok kolay bir şekilde alabilirsiniz. Avşa Adası'nda mayolar ucuzluk pazarı gibi dükkanlarda satılmaktadır.

Avşa Adası'nda Şezlong Ve Şemsiyeler Ücretli Mi

Avşa Adası plajında yer alan şezlong ve şemsiyeler belediyeye aittir. Bu şezlong ve şemsiyelerden başında belediye çalışanı durmaktadır. Şemsiye ve şezlongu bu şekilde kiralayabilirsiniz.

Avşa Adası'nda Şezlong Ve Şemsiye Satan Yerler Nerede ?

Avşa Adası'nda eğer uzun bir tatil geçirecekseniz ve her gün şemsiye kiralamak istemiyorsanız şemsiye ve şezlong satın alabilirsiniz. Bu satış yerleri Avşa sahilinde yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir