Avşa Adası’nda En Ucuz Şezlong ve Şemsiye Kiralanabilecek Yerler

Avşa Adası deniz ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabileceğiniz bir yerdir. Denize girerken yanınıza almanız gereken bir çok şeyi Avşa Adası’nda rahatlıkla bulabilirsiniz.

İçindekiler

Avşa Adası’nda Nereden Şezlong Kiralanabilir?

Avşa Adası Şezlong Kiralama

Avşa Adası’nda şezlonglar, Avşa Adası beachlerinden ya da Avşa Adası Belediyesi tarafından kiralanmaktadır. Avşa Adası’ beachlerinde denize girmiyorsanız, Avşa Adası sahilinde yer alan şezlonglara belediye görevlileri ile iletişime geçerek kiralayabilirsiniz.

Avşa Adası’nda Ucuz Şezlong ve Şemsiye Fiyatları

Avşa Adası plajlarında denize girmek tamamen ücretsiz olurken şezlong ve şemsiye kiralamak ücretli olmaktadır. Şezlon ve şemsiyeler belediye tarafından kiralanmaktadır. 1 günlük şezlong ve şemsiye ücreti ise ortalama 20 TL olmaktadır. Beachlerde kiralanan şezlong ve şemsiye ücretleri ise ortalama 50 TL olmaktadır.

Avşa Adası’nda Plaj İhtiyaçlarınızı Karşılayabileceğiniz Yerler Var Mı?

Gelecek olan bir çok turist ve misafirin aklında mayo, bikini veya çocuklar için deniz oyuncaklarını temin edebilecekleri yer bulunup bulunmadığı oluyor.

Avşa Adası‘nda bu şekilde ki ihtiyaçlarınızı Avşa Adası merkezinden kolaylıkla karşılayabilirsiniz.

Avşa Adası’nda ki Plaj Ürünleri Kaliteli Mi?

Avşa Adası’nda markalı ürünleri temin etmekte zorlanabilirsiniz. Avşa Adası’nda Nike, Adidas, Decathlon gibi mağazalar yer almamaktadır. Fakat kısa süreli bir tatil için alacağınız bir çok ürün ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Avşa Adası’nda Plaj İhtiyaçlarını Alabileceğiniz Alternatifler Mevcut Mu?

Avşa Adası’nın yazlık bir yer olması sebebiyle bu tarz eşyalar marketlerde de satılmaktadır. Avşa Adası marketlerinin nerede olduğu, hangi marketlerin Avşa Adası’nda yer aldığı hakkında bilgi edinmek içinse ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Deniz eşyalarınızı temin ettiğiniz yerlerden güneşten korunabilmeniz için gerekli güneş kremleri de yer almaktadır. Bu dükkanlara ada merkezi dışında sahil şeridinden de kolaylıkla ulaşabilmeniz mümkündür.

Avşa Adası'nda Mayo Satılıyor Mu?

Avşa Adası'na gelirken mayo almayı unuttuysanız Avşa'da çok kolay bir şekilde alabilirsiniz. Avşa Adası'nda mayolar ucuzluk pazarı gibi dükkanlarda satılmaktadır.

Avşa Adası'nda Şezlong ve Şemsiyeler Ücretli Mi?

Avşa Adası plajında yer alan şezlong ve şemsiyeler belediyeye aittir. Bu şezlong ve şemsiyelerden başında belediye çalışanı durmaktadır. Şemsiye ve şezlongu bu şekilde kiralayabilirsiniz.

Avşa Adası'nda Şezlong ve Şemsiye Satan Yerler Nerede?

Avşa Adası'nda eğer uzun bir tatil geçirecekseniz ve her gün şemsiye kiralamak istemiyorsanız şemsiye ve şezlong satın alabilirsiniz. Bu satış yerleri Avşa sahilinde yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir