"Enter"a basıp içeriğe geçin

Avşa Adası Kamp ve Çadır Alanları Nerede? Nerede Kamp Yapılabilir? 🏕️

Avşa Adası kamp alanları diğer tatil beldelerinde ki gibi belirli bir bölgeyle ayrılmış kamp yeri bulunmamaktadır.

Avşa Adası’nda kamp yapmak için bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Kamp için ücret ödenmemesi dilediğiniz alanda kamp yapabilmenizi sağlıyor mu?

Avşa Adası Çadır Ve Kamp Alanları

Avşa Adası’nda Nerede Kamp Yapılabilir Çadır Kurulabilir?

Avşa Adası merkezine kamp kurmak yasaktır. Çünkü ada merkezinde kamp yapmak için uygun bir alan bulunmamaktadır. Avşa Adası‘nda kamp yapmak isterseniz çadırınızı iskele sahiline kurmanız yasaklanmıştır. Bu sebeple kamp yapabileceğiniz kısıtlı bölgeler olmaktadır.

Avşa Adası Kamp ve Çadır Alanları Nerede Ve Nasıl Gidilir?

Avşa Adası’nda kampınızı Avşa koylarında çok güzel bir şekilde yapabilirsiniz. Avşa Adası koylarının hepsinde de kamp yapamamaktasınız. Avşa Adası’nda kamp yapabileceğiniz belirli koylar bulunmaktadır. Bu koylar Altınkum ve Çınar Koyu olmaktadır.

Akşam Avşa Adası’nda gün batımından sonra plaj boşalmaktadır.Gece saatlerinde plajın boşalmasının ardından belirtilen koylarda kamp yapabilirsiniz. Fakat sabah plajın dolması sebebiyle erken saatlerde uyanabilirsiniz.

Kamp severler genellikle sessizlik ve manzara ile baş başa kalmak istedikleri için aradıkları kamp alanını Avşa Adası’nda bulacaklarından eminiz.

Avşa Adası'nda Kamp Alanı Var Mı?

Avşa Adası'nda kamp alanı olarak ayrılmış belirli bir bölge bulunmamaktadır. Kamp yapmak isteyen ziyaretçiler çadırlarını Avşa Adası koylarına kurmaları gerekiyor.

Avşa Adası'nda Nerede Kamp Yapılır?

Avşa Adası'nda plajda kamp yapmanız yasaktır. Eğer ki çadır kurarak güzel bir kamp yapmak istiyorsanız adanın merkezinden uzaklaşarak ormanlık kısımlara gitmeniz gerekiyor.

Avşa Adası'nda Kamp Yapılmasına İzin Veriliyor Mu?

Avşa Adası'nda kamp yapacağınız yer ile herhangi bir kişi veya kişileri rahatsız etmediğiniz sürece dilediğiniz şekilde kamp yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir