"Enter"a basıp içeriğe geçin

Avşa Adası Kamp Alanları Nerede? Avşa’da Nerede Kamp Yapılabilir?

Avşa Adası kamp alanları diğer tatil beldelerinde ki gibi belirli bir bölgeyle ayrılmış kamp yeri bulunmamaktadır.

Avşa Adası’nda kamp yapmak için bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Kamp için ücret ödenmemesi dilediğiniz alanda kamp yapabilmenizi sağlıyor mu?

Avşa Adası’nda Nerede Kamp Yapılabilir?

Avşa Adası merkezine kamp kurmak yasaktır. Çünkü ada merkezinde kamp yapmak için uygun bir alan bulunmamaktadır.

Avşa Adası‘nda kamp yapmak isterseniz çadırınızı iskele sahiline kurmanız yasaklanmıştır. Bu sebeple kamp yapabileceğiniz kısıtlı bölgeler olmaktadır.

Avşa Adası Kamp Alanları Nerede Ve Nasıl Gidilir?

Avşa Adası’nda kampınızı Avşa koylarında çok güzel bir şekilde yapabilirsiniz. Bu sayede herkesin gitmek için yolculuk yaptığı bu koylar ile başbaşa bir güne başlayabilirsiniz.

Kamp severler genellikle sessizlik ve manzara ile baş başa kalmak istedikleri için aradıkları kamp alanını Avşa Adası’nda bulacaklarından eminiz.

Avşa Adası'nda Kamp Alanı Var Mı ?

Avşa Adası'nda kamp alanı olarak ayrılmış belirli bir bölge bulunmamaktadır. Kamp yapmak isteyen ziyaretçiler çadırlarını Avşa Adası'nın tepe kısımlarına kurmaları gerekiyor.

Avşa Adası'nda Nerede Kamp Yapılır ?

Avşa Adası'nda plajda kamp yapmanız yasaktır. Eğer ki çadır kurarak güzel bir kamp yapmak istiyorsanız adanın merkezinden uzaklaşarak ormanlık kısımlara gitmeniz gerekiyor.

Avşa Adası'nda Kamp Yapılmasına İzin Veriliyor Mu ?

Avşa Adası'nda kamp yapacağınız yer ile herhangi bir kişi veya kişileri rahatsız etmediğiniz sürece dilediğiniz şekilde kamp yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir