Avşa Adası Belediyesi ve Telefon Numarası

Avşa Adası, Balıkesir’in Marmara ilçesine bağlı bir ada olmaktadır. Avşa Adası Belediyesi, 6 Aralık 2012’de yayınlanan yazılı kanunu ile Balıkesir’in büyükşehir olması ardından hizmetine son vermiş bulunmaktadır. Avşa Adası ve çevresinde bulunan Paşalimanı ve Ekinlik Adası’da Marmara Adası’na, Marmara Adalar Belediyesi’ne bağlanmış olmaktadır. Marmara Adalar Belediyesi başkanı günümüzde Süleyman Aksoy olmaktadır.

Avşa Adası Belediyesi

Avşa Adası Belediyesi Telefon Numarası Kaçtır?

Avşa Adası Belediyesi’ne, Avşa Adası’nın bağlı olmuş olduğu Marmara Adalar Belediyesi‘nin telefon numaraları ile ulaşılmaktadır. Bu telefon numarları ile Marmara Adalar Belediyesi’ne ulaşarak, Avşa Adası’nda ki sorun, şikayet ve yardımlar için bilgi iletilebilmektedir. Marmara Adalar Belediyesi’nin 3 adet telefonu bulunmaktadır. 3 telefonun her birinden belediyeye rahatça ulaşabilirsiniz.

Marmara Adalar Belediyesi iletişim hattı:

Avşa Adası Belediyesi Nerede?

Avşa Adası Belediyesi‘nin bağlı olmuş olduğu Marmara Adalar Belediyesi binası, Avşa Adası merkezinde yer almaktadır. Belediye Binası, Avşa iskelesinden indiğinizde merkeze doğru ilerlendiğinde karşınıza büyük Migros market ve Avşa Adası’nın sembolü olan üzüm heykeli çıkacaktır. Sonrasında sola dönerek 50m ilerlendiğinde belediye binası sağ tarafta yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir