Avşa Adası Gece Hayatı [Kulüpler, Barlar, Discolar] ve Yorumları

Avşa Adası’nda ki eğlence duraklarından bir tanesi de adanın eşsiz gece hayatıdır. Avşa Adası’nda bulunan bu gece kulüpleri ve barlar tatilcilerin eğlence için vazgeçemediği mekanlar arasında yer almaktadır.

Tatil severlerin dikkat en çok dikkat ettiği şeyler arasında eğlence yerlerinin fiyatlarının uygun ve ekonomik olması geliyor. Günümüzde sosyal hayat için ayrılmış bütçe lüks olarak gözüküyor. Avşa Adası’nda ise eğlencenize ucuz ve ekonomik bir bütçe ile devam edebilirsiniz.

Avşa Adası’da gece kulüpleri, barlar ve diskolar hakkında detaylı bilgi almak, mekanların yorumlarını görüntülemek istiyorsanız, bu sayfamızdan yararlanabilirsiniz.

Avşa Adası Gece Kulüpleri

Avşa Adası’nda, bir çok tatilcinin başka tatil yerlerinde görmediği büyük gece kulüpleri yer almaktadır. Ada da 3 tane gece kulübü vardır. Bu gece kulüpleri Avşa Adası’nda ve Türkiye’de ismini duyurmuş olan popüler mekanlardır.

Avşa gece kulüpleri sayesinde birçok ünlü isim ile eğlenceli bir gece geçirme şansı elde edebilirsiniz. Gece kulüpleri belirli dönemlerde adı duyulmuş isimleri kulübe getirerek tatilcilerin eğlenebileceği harika bir hizmet sunmaktadır.

1 – Tanz Disco

Tanz Disco

Tanz Disco, Avşa Adası’nın en eski gece kulübü olmaktadır. Diskolar mevkiinde yer alan bu disko her yıl oldukça eğlenceli gecelere ev sahipliği yapmaktadır.

Tanz Disco’nın fiyatları ise diğer tatil beldelerinde ki gece kulüplerine göre oldukça uygun olmaktadır. Çok uygun fiyatlara diskoda güzel bir geçirebilirsiniz.

Tanz Disco’nun tek dezavantajı ise damsız almamasıdır. Çift olarak gidilmesi mecburidir.

Adres: Avşa, 10940 Marmara/Balıkesir

Rezervasyon: 0 (532) 440 82 63

2 – Arena Disco

Arena Disco, Avşa Adası’nda en son hizmet vermeye başlamış gece kulübü olmaktadır. Kulüp son ada da en son yapıldığı için günümüz teknolojileri kullanılarak dizayn edilmiştir.

Arena Disco, Avşa Adası’nda diskolar mevkiinde yer almaktadır. Diskoya ulaşım oldukça kolay olmaktadır.

Arena Disko’nu damsız alamama gibi bir şartı da bulunmamaktadır. İster arkadaşlarınız ile isterseniz de çift olarak diskoyu tercih edebilirsiniz.

Adres: Avşa mah aydın ırmak cad no 15, 10940 Marmara/Balıkesir

Rezervasyon: 0 (531) 463 67 95

3 – Liatris Disco

Avşa Adası Gece Hayatı Kulüpleri

Liatris Disco, Avşa Adası’nda popülerliğini koruyan ve renkli gösterileri ile tatil severlerin tervihi olan bir diğer diskodur.

Liatris Disko yaz aylarında hizmet vermekte olup, en erken giriş saati 22:00 olmaktadır.

Liatris Disko’da Arena Disko gibi herhangi bir dam zorunluluğu bulunmamaktadır. Arkadaşlarınız ile veya çift olarak diskoda eğlenebilirsiniz.

Adres: Avşa, Eylül Sk., 10940 Marmara/Balıkesir

Rezervasyon: 0 (531) 218 26 16

Avşa Adası dışında gideceğiniz tatil beldelerinde gece hayatı fiyatları oldukça yüksektir. Avşa Adası’nın diğer tatil beldelerinden farkı ise fiyatların oldukça düşük tutulmasıdır. Durum bu şekilde olunca Avşa Adası’nda gece hayatı fiyatları için endişelenmeden eğlenip vakit geçirebilirsiniz. Sosyal hayata ayrılan bütçenin lüks olarak gözükmesini Avşa Adası engellemektedir.

Avşa Adası kulüplerin var olmasından bu yana sayısız ünlü ismi misafir etmiştir. Özel günlerde, bayram günlerinde ve sezon içerisinde Avşa Adası clubları ünlü isimler ile iletişim kurarak misafir ederek eğlence sektöründe gelen turistlere harika bir eğlence sunmaktadır.

Avşa Adası Barlar Sokağı Barları

Avşa Adası barları, Avşa Adası iskelesinin sağ tarafında, renkli ışıkları ve yüksek müzik sesi ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

Avşa Adası barlarına giriş tamamen ücretsizdir. Bara hiç bir ücret ödemeden girebilirsiniz. Barların alkol fiyatları ise gece kulüplerine göre daha uygun olmaktadır.

Avşa Adası barlarını sıralayacak olursak;

1 – Cadde Bar

Avşa Adası Cadde Bar

Cadde Bar, Avşa Adası barlar sokağının hemen girişinde yer alan ilk barlardan bir tanesidir. Sokağın girişinde yer alan bu barı renkli ışıkları ile kolayca görebilirsiniz.

Cadde Bar genellikle güncel pop şarkıları remixleyerek çalmaktadır. Bu tarz müzikler ile eğlencenize hız kesmeden devam etmek istiyorsanız, Cadde Bar’ı tercih edebilirsiniz.

Cadde Bar’ın çalışma saatleri 22:00 – 02:00 aralığında hizmet vermektedir. Bu saatler arasında bara gidebilirsiniz.

2 – Orta Bar

Avşa Adası Orta Bar

Orta Bar, Avşa Adası’nın barlar sokağı girişinde ki 3. bar olmaktadır. Eğer iskele tarafından geliyorsanız, barı sol tarafınızda kolaylıkla görebilirsiniz.

Orta Bar’da Cadde Bar gibi son dönem pop müziklerini remixleyerek çalmaktadır. Barda yeni dönem müzikleri ile eğlenebilirsiniz.

Orta Bar’da alkol ücretleri de oldukça uygun olmaktadır. Diğer tatil beldelerinde ödeyeceğiniz ücretin çok daha altında alkolünüzü alabilirsiniz.

3 – The Squadron

Avşa Adası Squadron Bar

The Squadron, Avşa Adası Barlar Sokağı’nda son açılan barlardan bir tanesi olmaktadır. Bar, en son açıldığı için içerisi de oldukça modern ve güzel bir şekilde dizayn edilmiştir.

The Squadron Bar, son dönem pop müzikleri ve yabancı remix şarkılar ile tatil severleri eğlendirmektedir.

The Squadron Bar, saat 22:00 – 02:00 aralığında hizmet vermektedir. Bara bu saatlerde giderek eğlenebilirsiniz.

4 – Martı Bar

Avşa Adası Martı Bar

Martı Bar, Avşa Adası Barlar Sokağı’nda yer alan en eski barlardan bir tanesi olmaktadır. Martı Bar tatilcilere son dönem müzikleri ile eğlence hizmeti sunmaktadır.

Martı Bar, saat 22:00 – 02:00 saat aralığında hizmet vermektedir. Martı Bar’ı tercih edecekseniz bara bu saatlerde gidebilirsiniz.

Martı Bar’ın fiyatları oldukça ekonomik olmaktadır. Uygun fiyata güzel bir gece geçirmek istiyorsanız, Martı Bar’ı tercih edebilirsiniz.

Avşa Adası’nda Canlı Müzik Mekanları

Avşa Adası’ndan beklenen ve en çok talep edilen eğlencelerden bir tanesi de canlı müziktir. Çünkü daha önceden de gelen misafirler, kumsalda armut koltuklara oturarak dalgaların sesi ve müzik grubunun müziklerini dinlediği bu eğlenceden vazgeçememektedir.

Canlı müzik mekanında çalan gruplar bir çok kişiye hitap edecek şekilde pop şarkılar çalmaktadır ayrıca istek parça da isteyebiliyorsunuz. Grupların dinleyiciler ile sohbet edercesine davranışları da samimi bir ortamda güzel vakit geçirmenizi sağlıyor.

İşte Avşa Adası’nda ki canlı müzik mekanları;

1 – Tanz Beach

Tanz Beach

Tanz Beach, Avşa Adası’nın merkezinde yer alan, gündüz beach şeklinde akşam ise canlı müzik hizmeti veren mekanlardan bir tanesidir.

Tanz Beach’te yazın her akşam canlı müzik için özel sanatçı çıkarılmaktadır. Mekana girerek, canı müzik için ek ücret ödemeden vakit geçirebilirsiniz.

2 – Gıybet Beach

Gıybet Beach

Gıybet Beach, Avşa Adası’nda Seyirtepe Mevkii’nde bulunan canlı müzik ile tatilcileri eğlendiren mekanlardan bir tanesidir.

Gıybet Beach her akşam kendi sanatçısı ile canlı müzik vermektedir. Sanatçı son dönem pop şarkıları çalmaktadır.

Gıybet Beach’te eğlence ücretleri de oldukça uygun olmaktadır. Çok az ücrete eğlenceli bir akşam istiyorsanız, mekanı tercih edebilirsiniz.

Avşa Adası Türkü Barları

Avşa Adası Yarem Türkü Evi

Avşa Adası’nda 2 adet türkü bar yer almaktadır. Türkü barlar, her tarzdan türkü çalarak tüm türkü severlere hitap etmektedir. Ada da bulunan türkü barlar özel olarak İstanbul’dan sanatçı getirilmektedir. Bazı dönemlerde ünlü isimleri getirerek türkü severleri daha da mutlu etmektedir.

Türkü barların fiyatları ise standart olarak belirlenen ücretler üzerinden alınmaktadır ve yaz tatilinizi geçirmeniz için gayet makul fiyatlardır.

Avşa Adası’nda ki türkü barları;

  1. Havar Türkü Evi
  2. Yaren Türkü Bar

Avşa’da ki türkü barlar yukarıda ki gibi olmaktadır. Bu türkü evleri Avşa Adası’nın Barlar Sokağı’nda yer almaktadır.

Avşa Adası gece hayatı hakkında daha detaylı bilgi almak ve tüm mekanları detaylıca incelemek isterseniz ilgili sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Avşa Adası gece kulüpleri nerede?

Avşa Adası gece kulüpleri Avşa Adası merkezine yaklaşık olarak 5 dakika yürüme mesafesinde yer alıyor. Avşa Adası mezarlığının hemen yanında yer alan 3 kulübe göze çarpan ışıkları ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Avşa Adası gece kulüpleri güvenli mi?

Avşa Adası gece kulüpleri olabildiğince güvenli bir şekilde hizmet vermektedir. Avşa Adası'nda yer alan bu kulüplerin girişlerinde güvenlik görevlileri sıkı bir arama yaparak içeri girebiliyorsunuz.

Avşa Adası gece kulübü fiyatları ne kadar?

Avşa Adası gece kulüplerinin fiyatları İstanbul'da ki gece kulüpleri ile aynı fiyat aralığında hizmet veriyor. Kulüplerin fiyatları sadece ünlü isimlerin geleceği zaman artış gösteriyor. Ünlü isimler ise adaya özel günlerde geliyor.