"Enter"a basıp içeriğe geçin

Avşa Adası Gece Hayatı Ve Clubları

Avşa Adası gece hayatı ve clubları… Kimileri sadece bu eğlence için Avşa Adası’na kaçamak yapmaktadır.

Avşa Adası’nda Kaç Adet Gece Kulübü Var? Sadece Gece Kulübü Mü Var?

Adada gece hayatı çok renkli geçmektedir. 3 tane büyük gece kulübü vardır.

Bu gece kulüpleri sayesinde birçok ünlü isim ile buluşma şansı elde edebilirsiniz. Bunun dışında sahil boyunda canlı müzik ve kendine münhasır küçük barları bulunmaktadır.

Barların bir kısmı açıkhavadadır. Bu yüzden hava durumu hakkında bilgi almanız gerekebilir. Avşa hava durumunu sitemizden takip ederek eğlencenize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Avşa Adası’nda İşletmeler Gece Açık Mı?

Avşa Adası’nda gece dışarıdaysanız eğer, akşam olmamış hissine kapılabilirsiniz. Bunun sebebi Avşa Adası’nda ki esnaf kişilerin yaz aylarında 7/24 hizmet vererek dükkanlarını açık tutmasından kaynaklanmaktadır.

Gece Sessiz Ve Sakin Bir Ortam İstiyorsanız Ne Yapabilirsiniz?

Eğer bu şekilde müzikli ortamlardan hoşlanmıyorsanız, plaja geçerek ay ışığını ve deniz fenerinin yanında dalgaların kıyıya gelgit yaparak oluşturduğu ses eşliğinde güzel ve sakin bir gece de geçirebilmeniz alternatifiniz olabilir.

Avşa Adası’nda deniz fenerinin kendine özel bir manzarası bulunuyor. Bu manzara Avşa Adası’nı eşsiz kılan şeylerden bir tanesi oluyor.

Avşa Adası Gece Hayatı ve Kulüplerde Fiyatlar Nedir?

Birçoğumuz eğlenceleri sevdiği kadar uygun fiyatlı olmasına da dikkat ediyoruz. Günümüzde sosyal yaşam için ayrılmış bütçe lüks olarak gözükmektedir. Peki durum böyle diye bu lüksten vaz mı geçmemiz gerekiyor? Tabii ki hayır.

Avşa Adası’nda gece hayatı fiyatları diğer tatil beldelerinde gidebileceğiniz mekanlardan farklı olarak eski fiyatları üzerinden hizmet vermektedirler. Durum bu şekilde olunca Avşa Adası’nda gece hayatı fiyatları için endişelenmeden eğlenip vakit geçirebilirsiniz.

Görünen o ki sosyal hayatı lüks olarak görmemizi Avşa Adası engelliyor.

Avşa Adası Club’larında Köpük Partisi

Bir zamanlar köpük partileri beachler yerine clublarda yapılmaktaydı. Daha önce bu deneyimi yaşayan kişiler bilir.Herkesin üstü sırılsıklam olur ve kuruyunca da yapış yapış oluyor.

Bir kaç yıl öncesine kadar Avşa Adası gece hayatı ve clublarında köpük partisi devam etmekteydi. Sonrasında köpük partisi modasını yitirmiş olsa gerek ki artık köpük partisi yapılmıyor. Peki köpük partsini seviyorsanız?

Avşa Adası’nda köpük partisine gidebileceğiniz bir yer var mı?

Avşa Adası’nda ki clubların köpük partisini bitirmesiyle bu durum sonlanmıştır. Şu anda Avşa Adası’nda köpük partisine gidebileceğiniz bir yer bulunmamaktadır.

Avşa Adası’nda Ki Alkol Satışı

81 ilde geçerli olan 22.00’dan sonra alkol satışının yasak olması Avşa Adası’nda da geçerlidir. Eğer alkol alacaksanız 22.00’dan önce satın almanızı tavsiye ederiz.

Avşa Adası’nda Gece Saatlerinde Alkol Nereden Alabilirim?

Alkol satışının yasak olmasından dolayı alkolünüzü 22.00’dan önce temin etmeniz gerekmektedir. Gece saatlerinde maalesef satın alamazsınız.

Avşa Adası Jandarması bu konu hakkında da gerekli tedbirleri almıştır.

Avşa Adası Gece Hayatında Canlı Müzik

Avşa Adası’ndan beklenen ve en çok talep edilen eğlencelerden biri olan canlı müziktir. Çünkü daha önceden de gelen misafirler veya kumsalda armut koltuklara oturarak dalgaların sesi ve müzik grubunun müziklerini dinleyerek tecrübe edinen kişiler bu eğlenceyi aramaktadır.

Avşa Adası’nda Denize Sıfır Olan Canlı Müzik Mekanları Duruyor Mu?

Yapılan bazı çalışmalar sonucunda denize sıfır olan Avşa Adası’nda ki konaklama yerleri yıkıldı. Birçok canlı müzik mekanı bu konaklama yerlerinin altında yer alıyordu.

Bu yüzden eski misafirlerin aklında hala böyle bir yer bulmanın mümkün olup olmadığını sormaktadır.

Bu konuda endişe etmeniz gerekecek bir durum yoktur. Avşa Adası’nda kapanan mekanların ardından yeni yerler açılarak Avşa Adası’nda ki eğlence kaldığı yerden devam ediyor.

Yeni Açılan Canlı Müzik Mekanları Nerede?

Avşa Adası sahil şeridinde bir mekan en sağda diğeri ise en solda olarak iki adet canlı müzik yapan mekan bulunmaktadır.

Yeni Açılan Türkü-Barlarda Ne Tarz Müzik Çalıyor ? Bu Mekanlara Ünlü Sanatçılar Geliyor Mu?

Gruplar bir çok kişiye hitap edecek şekilde pop şarkılar çalmaktadır ve istek olarak istediğiniz parçaları çalmaktadır. Ayrıca ada da grupların da dinleyiciler ile sohbet edercesine davranışları sizi orada yabancı hissetmemenizi sağlayarak sizleri olduğundan daha fazla mutlu ediyor.

Belirtilen canlı müzik mekanda ki sanatçılar sürekli olarak değişmektedir ve özel günlerde adaya, ismi duyulan bazı sanatçılar gelmektedir.

Hangi akşam hangi programın yer alacağını Ada merkezinde ki panolara asılan afişlerden veya Avşa otelleri girişlerine asılan bu  afişlerden takip edebilirsiniz. Afişlerde sizler için bilet ücreti, organizasyonun ne kadar süreceği bilgisi vs. bir çok bilgiye yer verilmektedir.

Avşa Adası Gece Hayatı ve Barları

Avşa Adası’nda 3 adet büyük diskonun yeraldığını bu sayfamızdaki üst paragraflarda belirtmiştik. Peki Avşa Adası’nda gece hayatı için mekanlar sadece bunlar mı? Tabii ki de Avşa Adası’nda sadece 3 adet büyük disko yer almıyor.

Avşa Adası’nda diskolar dışında Avşa Adası’nın sağ tarafında sahil kısmında sıralı olarak 4 adet bar bulunmaktadır.

Burada bulunan barlar alan olarak çok daha küçük bir yere sahiptir. Fiyatları ise kulüplere nazaran daha cazip olmaktadır.

Avşa Adası Barları Saat Kaça Kadar Açık?

Barlar gece saat 2’ye kadar müziklerine devam etmektedir. Saat 02.00’dan sonrasına izin verilmemektedir ve müziğin kesilmesinin kontrolü jandarma tarafından direkt olarak kontrol edilmektedir. Bu yüzden barlarda eğlenecekseniz geç saatleri beklememenizi tavsiye ederiz.

Avşa Adası’nda Nargile

Avşa Adası’nda  bir çok yer nargile satışı yapmaktadır. Başka yerlerden farkı ise Avşa Adası’nda yapılan narrgileyi, Avşa adası’nın eşsiz manzaralarıyla birlikte kumsal üzerinde ayışığı ve güzel bir müzik ile içebilmeniz.

Avşa’da En Güzel Nargile Nerede? Nargile Fiyatları Ne Kadar?

Sitemiz de nargileye özel başlık açmamızın sebebi çok fazla talep edilmesinden dolayıdır ve gelen misafirlerin neresi iyi neresi kötü yapıyor bilmemesidir.

Avşa Adası’nda nargileyi güzel yapan iki tane mekan vardır. Avşa Adası’nda nargile fiyatları ise İstanbul ile aynı aralıktadır.

Avşa Adası’nda Türkü Bar

Avşa Adası’nda 2 adet türkü bar yer almaktadır. Bunları iskeleden indiğinizde sağ tarafa doğru giderek barların yan sırasında görebilmeniz mümkündür.

Türkü Barlar Nerede?

Bir tane türkü bar adanın en büyük türkü barıdır ve özel olarak İstanbul’dan sanatçı getirilmektedir. Arada ise ünlü isimleri getirerek türkü severleri daha da mutlu etmektedir.

Diğer türkü bar ise bu bara göre daha küçüktür ancak yine de eğlenebileceğiniz bir yerdir. Türkü barların eğlencesi de saat 02.00’a kadar devam etmektedir.

Türkü Barların Fiyatları Ne Kadar?

Bu türkü barların fiyatları ise standart olarak belirlenen ücretler üzerinden alınmaktadır ve yaz tatilinizi geçirmeniz için gayet makul fiyatlardır.

Avşa Adası Gece Hayatı ve Kulüplerin Güvenliği

Avşa Adası gece kulüplerinin hepsinde güvenliklerin bulunmaktadır. Bu sebeple gece kuübünde güvenliğiniz için endişe duymanız gereken bir durum olmuyor.

Avşa Adası’nda Sizleri Rahatsız Edebilecek Bir Durum İle Karşılaşmanız Mümkün Mü?

Aslında bakarsanız dışarda bu ihtimal çok daha düşüktür. Çünkü Avşa Adası Jandarma arabaları bu tür durumların yaşanmaması adına sürekli devriye yapmaktadır.

Jandarma bu tür bir olayla karşılaşırsa vakit kaybetmeden gereğini yapmaktadır.

Avşa Adası Gece Hayatı ve Kulüplerde Ki Ünlüler

Avşa Adası kulüplerin var olmasından bu yana sayısız ünlü ismi misafir etmiştir. Özel günlerde yani bayram günlerde ve sezon içerisinde Avşa Adası Clubları ünlü isimler ile iletişim kurarak misafir ederek eğlence sektöründe gelen turistlere harika bir eğlence sunmaktadır.

Avşa Adası Kulüplerine Giriş Ücreti Ne Kadar?

Clublar girişlerde sanatçı olması dolayısıyla belirli bir ücret almaktadır ancak bu ücret abartı bir ücret değildir. Yaklaşık olarak 50 TL – 75 TL arasında değişmektedir. Bu fiyat aralığı içine bazı günlerde içeride içeceğiniz bir alkol ücretsiz olabiliyor.

Loca gibi güzel bir yerden gelen sanatçıları izlemek istiyorsanız kulüp ile görüşme sağlayarak önceden yer ayırmanız gerekiyor. İlerleyen zamanlarda Avşa Adası’nda ki bütün clubların numarası yer alacaktır ve gelen ünlü isimler sayfamızda duyuru şeklinde yayınlanacaktır. Sitemizi takipte kalarak Avşa Adası hakkında bütün detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Avşa Adası Gece Kulüpleri Nerede ?

Avşa Adası gece kulüpleri Avşa Adası merkezine yaklaşık olarak 10 dakika yürüme mesafesinde yer alıyor. Avşa Adası mezarlığının hemen yanında yer alan 3 kulübe göze çarpan ışıkları ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Avşa Adası Gece Kulüpleri Güvenli Mi ?

Avşa Adası gece kulüpleri olabildiğince güvenli bir şekilde hizmet vermektedir. Avşa Adası'nda yer alan bu kulüplerin girişlerinde güvenlik görevlileri sıkı bir arama yaparak içeri girebiliyorsunuz.

Avşa Adası Gece Kulübü Fiyatları Ne Kadar ?

Avşa Adası gece kulüplerinin fiyatları İstanbul'da ki gece kulüpleri ile aynı fiyat aralığında hizmet veriyor. Kulüplerin fiyatları sadece ünlü isimlerin geleceği zaman artış gösteriyor. Ünlü isimler ise adaya özel günlerde geliyor.