"Enter"a basıp içeriğe geçin

Avşa Adası Gece Hayatı Kulüpleri ve Yorumları 🕺

Avşa Adası‘nın vazgeçilmez eğlencelerinden bir tanesi de rengarenk geçen gece hayatıdır. Avşa Adası’nda bulunan bu gece hayatı kulüpleri tatilcilerin eğlence için vazgeçemediği mekanlar arasında yer almaktadır.

Avşa Adası Gece Hayatı Kulüpleri

Avşa Adası’nda gece hayatı, bir çok tatilcinin vakit geçirmek istediği mekanların bulunması sayesinde çok eğlenceli geçiyor. Ada da 3 tane gece kulübü vardır. Bu gece kulüpleri Avşa Adası’nda ve Türkiye’de ismini duyurmuş olan yerlerdir. Avşa Adası barlarında, gece kulüplerinde ve canlı müzik mekanlarında eğlence hız kesmeden devam etmektedir.

Avşa gece kulüpleri sayesinde birçok ünlü isim ile buluşma şansı elde edebilirsiniz. Gece kulüpleri belirli dönemlerde adı duyulmuş isimleri kulübe getirerek tatilcilerin eğlenebileceği harika bir hizmet sunmaktadır.

Avşa Adası’nda yer alan bu gece kulüpleri üstü açık gece kulüpleridir. Hava durumunun yağmurlu olması halinde bazı geceler kulüpler hizmet vermemektedir. Bu sebeple kulübe gitmeye karar vermeden önce Avşa hava durumunu sitemizden takip ederek gitmenizi öneririz.

Avşa Adası Gece Hayatı Kulüpleri

Avşa Adası Gece Kulüpleri Nerede?

Avşa Adası gece kulüpleri, Avşa Adası’nın merkezinden 5 dakikalık yürüme mesafesi uzaklığında yer alıyor. Ada da bulunan 3 kulüpte aynı mevkide yer almaktadır.

Avşa Adası gece kulüpleri, Avşa Adası mezarlığının tam karşısında yer almaktadır. Kulüplere ulaşımınızı dilerseniz araba ile sağlayarak gece kulüplerine özel otoparklara park edebilir ya da yürüyerek de kısa süre içerisinde gidebilirsiniz.

Avşa Adası Gece Hayatı Kulüpleri Fiyatları Ne Kadar?

Tatil severlerin dikkat en çok dikkat ettiği şeyler arasında eğlence yerlerinin fiyatlarının uygun ve ekonomik olması geliyor. Günümüzde sosyal hayat için ayrılmış bütçe lüks olarak gözüküyor. Avşa Adası’nda ise eğlencenize ucuz ve ekonomik bir bütçe ile devam edebilirsiniz.

Avşa Adası dışında gideceğiniz tatil beldelerinde gece hayatı fiyatları oldukça yüksektir. Avşa Adası’nın diğer tatil beldelerinden farkı ise fiyatların oldukça düşük tutulmasıdır. Durum bu şekilde olunca Avşa Adası’nda gece hayatı fiyatları için endişelenmeden eğlenip vakit geçirebilirsiniz. Sosyal hayata ayrılan bütçenin lüks olarak gözükmesini Avşa Adası engellemektedir.

Avşa Adası Gece Kulüpleri Konserleri

Avşa Adası kulüplerin var olmasından bu yana sayısız ünlü ismi misafir etmiştir. Özel günlerde, bayram günlerinde ve sezon içerisinde Avşa Adası Clubları ünlü isimler ile iletişim kurarak misafir ederek eğlence sektöründe gelen turistlere harika bir eğlence sunmaktadır.

Avşa Adası’nda olan konserleri sitemizden, sosyal medya hesaplarımızdan kolaylıkla takip edebilirsiniz. Ayrıca Avşa Adası konserleri, ada içerisinde plajlarda anons edilmekte ve sokaklara afişler asılmaktadır.

Avşa Adası Kulüplerine Giriş Ücreti Ne Kadar?

Avşa Adası gece kulüpleri giriş ücreti olarak belirli bir ücret almaktadır. Bu ücret kulüpte bir konser olup olmamasına göre değişmektedir.

Avşa Adası gece kulübü giriş ücretleri saat 00:00’a kadar 50 TL olmaktadır. Bu fiyat konser olmaması durumunda geçerlidir. Konser olması halinde ise fiyatta artış olmakta ancak kulüp içerisinde ücretsiz bir içki ikram edilmektedir.

Loca gibi güzel bir yerden gelen sanatçıları izlemek istiyorsanız kulüp ile görüşme sağlayarak önceden yer ayırmanız gerekiyor. Rezervasyon ve ön ödeme işlemlerini tamamlamanız ardından yeriniz hazırlanmış olacaktır.

Avşa Adası Gece Hayatı ve Kulüplerin Güvenliği

Avşa Adası gece kulüplerinin hepsi güvenlik korumaları bulundurmaktadır. Bu sebeple gece kuübünde güvenliğiniz için endişe duymanız gereken bir durum olmuyor.

Avşa Adası’nın yoğun günlerinde ise güvenlik korumalarına ek olarak Avşa Adası Jandarma arabaları da gece kulüplerinin yanıbaşında bulunmaktadır. Avşa’da güvenliğiniz için hiç endişe etmeden eğlencenin tadını çıkartabilirsiniz.

Avşa Adası Gece Kulüplerinde Köpük Partisi

Avşa Adası’na gelen bir çok tatilci hatırlar ki Avşa Adası kulüplerinde köpük partileri belirli günlerde yapılmaktaydı. Son zamanlarda ise gece kulüplerinde köpük partileri nadiren yapılmaktadır.

Avşa Adası’nda köpük partisi günümüzde beachlerde yapılmaktadır. Avşa Adası beachlerinde köpük partisi deneyimini yaşayabilirsiniz.

Avşa Adası Gece Hayatı Barları

Avşa Adası gece kulüpleri dşında ada da eğlenebileceğiniz barlarda bulunmaktadır. Avşa Adası’nda ki barlar:

  • Cadde Bar

Avşa Adası Cadde Bar

 

  • Orta Bar

Avşa Adası Orta Bar

 

  • Squadron Bar

Avşa Adası Squadron Bar

  • Martı Bar

Avşa Adası Martı Bar

Avşa Adası barları, Avşa Adası’na tatile gelen herkesin gittiği vazgeçemediği mekanlar arasında yer alıyor.

Avşa Adası Barları Nerede?

Avşa Adası barları, Avşa Adası iskelesinin sağ tarafında yer almaktadır. Renkli ışıkları ve gelen müziğin sesi sayesinde barları kolayca bulabilirsiniz.

Avşa Adası Barları Giriş Ücreti ve Fiyatları Ne Kadar?

Avşa Adası barlarına giriş tamamen ücretsizdir. Bara hiç bir ücret ödemeden girebilirsiniz. Barların alkol fiyatları ise gece kulüplerine göre daha uygun olmaktadır.

Avşa Adası Gece Hayatında Canlı Müzik

Avşa Adası’ndan beklenen ve en çok talep edilen eğlencelerden bir tanesi de canlı müziktir. Çünkü daha önceden de gelen misafirler veya kumsalda armut koltuklara oturarak dalgaların sesi ve müzik grubunun müziklerini dinleyerek tecrübe edinen kişilerin birçoğu bu eğlenceden vazgeçememektedir.

Canlı müzik mekanında çalan gruplar bir çok kişiye hitap edecek şekilde pop şarkılar çalmaktadır ayrıca istek parça da isteyebiliyorsunuz. Grupların dinleyiciler ile sohbet edercesine davranışları da güzel bir vakit geçirmenizi sağlıyor.

Avşa Adası Canlı Müzik Yerleri Nerede?

Avşa Adası canlı müzik yerleri tatilcilerin denizin yorgunluğunu eğlenerek ve yorulmadan çıkartabileceği eşsiz mekanlar arasında yer alıyor.

Avşa Adası canlı müzik mekanı olarak günümüzde tek bir işletme hizmet vermektedir. Bu işletme Avşa Adası’nın sağ tarafında sahil sonunda yer almaktadır.

Avşa Adası Canlı Müzik Mekanlarında Ki Konserler

Avşa Adası’nda canlı müzik mekanları özel günlerde tıpkı gece kulüplerinde olduğu gibi ünlü isimleri ağırlamaktadır. Avşa canlı müzik mekanlarında da bir çok ünlü ismi görme şansını elde edebilirsiniz.

Hangi akşam hangi programın yer alacağını ada merkezinde ki panolara asılan afişlerden veya Avşa otelleri girişlerine asılan bu afişlerden takip edebilirsiniz. Afişlerde bilet ücreti, organizasyonun ne kadar süreceği bilgisi vs. bir çok bilgiye yer verilmektedir.

Avşa Adası Türkü Barları

Avşa Adası Yarem Türkü Evi

Avşa Adası’nda 2 adet türkü bar yer almaktadır. Türkü barlar, her tarzdan türkü çalarak tüm türküseverlere hitap etmektedir. Ada da bulunan türkü barlar özel olarak İstanbul’dan sanatçı getirilmektedir. Bazı dönemlerde ünlü isimleri getirerek türkü severleri daha da mutlu etmektedir.

Türkü barların fiyatları ise standart olarak belirlenen ücretler üzerinden alınmaktadır ve yaz tatilinizi geçirmeniz için gayet makul fiyatlardır.

Avşa Adası Türkü Barları Nerede?

Avşa Adası türkü barları iskeleden indiğinizde sağ tarafa doğru giderek barların hemen yanında görebilirsiniz.

Avşa Adası Nargile Cafeleri

Avşa Adası’nda bir çok tatilcinin keyif aldığı farklı bir mekan ise nargile cafeler olmaktadır. Avşa Adası’nda nargileyi farklı kılan ise plajda oturarak Avşa Adası günbatımına karşı nargile içebiliyor olmanızdır.

Avşa Adası Nargile Cafeleri Nerede? Nargile Fiyatları Ne Kadar?

Avşa Adası nargile cafelerin hepsi Avşa Adası halk plajında bulunup denize sıfır konumdadır. Nargile cafeler akşamüstü saatlerinde hizmet vermeye başlayarak gece saatlerinde hizmetlerini sonlandırmaktadır.

Avşa Adası’nda nargile fiyatları ise İstanbul’nda ki nargile fiyatları ile aynı olmaktadır.

Avşa Adası’nda Gece Kulüpleri, Barları ve Cafeleri Saat Kaça Kadar Açık?

Avşa Adası’nda gece hayat sabah olduğu gibi devam ediyor. Avşa Adası’nda gece bir çok işletme geç saatlere kadar açık kalarak hizmet veriyor.

Avşa Adası’nda gece kulüpleri saat 04:00’a kadar, barlar 02:00’a kadar cafeler ise 02:00’ye kadar hizmet vermektedir. Ayrıca ada da büfe ve tekellerin bazıları 7/24 hizmet vermektedir.

Avşa Adası Gece Hayatında Sessiz ve Sakin Geçirmek İçin Ne Yapabilirsiniz?

Avşa Adası gece hayatı hakkında belirtilen müzkli ortamlardan hoşlanmıyorsanız, plaja geçerek ay ışığını ve deniz fenerinin yanında dalgaların kıyıya gelgit yaparak oluşturduğu ses eşliğinde güzel ve sakin bir gece de geçirebilmeniz alternatifiniz olabilir.

Avşa Adası’nda deniz fenerinin kendine özel bir manzarası bulunuyor. Bu manzara Avşa Adası’nı eşsiz kılan şeylerden bir tanesi oluyor.

Avşa Adası Gece Kulüpleri Nerede?

Avşa Adası gece kulüpleri Avşa Adası merkezine yaklaşık olarak 5 dakika yürüme mesafesinde yer alıyor. Avşa Adası mezarlığının hemen yanında yer alan 3 kulübe göze çarpan ışıkları ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Avşa Adası Gece Kulüpleri Güvenli Mi?

Avşa Adası gece kulüpleri olabildiğince güvenli bir şekilde hizmet vermektedir. Avşa Adası'nda yer alan bu kulüplerin girişlerinde güvenlik görevlileri sıkı bir arama yaparak içeri girebiliyorsunuz.

Avşa Adası Gece Kulübü Fiyatları Ne Kadar?

Avşa Adası gece kulüplerinin fiyatları İstanbul'da ki gece kulüpleri ile aynı fiyat aralığında hizmet veriyor. Kulüplerin fiyatları sadece ünlü isimlerin geleceği zaman artış gösteriyor. Ünlü isimler ise adaya özel günlerde geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.