Titiz Pansiyon

Titiz Pansiyon
Titiz Pansiyon
Titiz Pansiyon
Titiz Pansiyon
Titiz Pansiyon
Titiz Pansiyon
Titiz Pansiyon
Titiz Pansiyon
Titiz Pansiyon
Titiz Pansiyon
Titiz Pansiyon
Titiz Pansiyon
Titiz Pansiyon
Titiz Pansiyon
Titiz Pansiyon
Titiz Pansiyon
Titiz Pansiyon
Titiz Pansiyon
Titiz Pansiyon
Titiz Pansiyon
Titiz Pansiyon
Titiz Pansiyon
Titiz Pansiyon
Titiz Pansiyon
Titiz Pansiyon
Titiz Pansiyon
Titiz Pansiyon
titiz-pansiyon-1
titiz-pansiyon-2
titiz-pansiyon-26
titiz-pansiyon-25
titiz-pansiyon-24
titiz-pansiyon-23
titiz-pansiyon-22
titiz-pansiyon-20
titiz-pansiyon-21
titiz-pansiyon-19
titiz-pansiyon-18
titiz-pansiyon-17
titiz-pansiyon-16
titiz-pansiyon-15
titiz-pansiyon-14
titiz-pansiyon-13
titiz-pansiyon-12
titiz-pansiyon-11
titiz-pansiyon-10
titiz-pansiyon-9
titiz-pansiyon-8
titiz-pansiyon-7
titiz-pansiyon-6
titiz-pansiyon-5
titiz-pansiyon-4
titiz-pansiyon-3
titiz-pansiyon-27
previous arrow
next arrow
titiz-pansiyon-1
titiz-pansiyon-2
titiz-pansiyon-26
titiz-pansiyon-25
titiz-pansiyon-24
titiz-pansiyon-23
titiz-pansiyon-22
titiz-pansiyon-20
titiz-pansiyon-21
titiz-pansiyon-19
titiz-pansiyon-18
titiz-pansiyon-17
titiz-pansiyon-16
titiz-pansiyon-15
titiz-pansiyon-14
titiz-pansiyon-13
titiz-pansiyon-12
titiz-pansiyon-11
titiz-pansiyon-10
titiz-pansiyon-9
titiz-pansiyon-8
titiz-pansiyon-7
titiz-pansiyon-6
titiz-pansiyon-5
titiz-pansiyon-4
titiz-pansiyon-3
titiz-pansiyon-27
previous arrow
next arrow

Avşa Adası Titiz Pansiyon hakkında detaylı bilgi almak, güncel fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız, ilgili adresten yararlanabilirsiniz.

Avşa Adası Titiz Apart Pansiyon, 15 haziranda hizmet vermeye başlayıp kapılarını 15 eylülde kapatarak hizmet vermeyi sonlandırmaktadır. Pansiyon, Avşa Adası’nın tam merkezinde yer alıp denize sadece 1 dakika yürüme mesafesindedir. Pansiyona giriş ve çıkış saatleri sabit olmaktadır. Pansiyona 13:30’da giriş yapılırken, 10:30’da ise çıkış yapılmaktadır.

Titiz Apart Pansiyon’da ortak kullanıma açık ve ek bir ücret ödemeden kullanılabilecek wi-fi mevcuttur. Pansiyonun tüm odalarında tv mevcut olup, her odasından internet çekmektedir. Titiz Pansiyon’un tüm odalarında balkon mevcuttur. Balkondan dilerseniz doğa manzarasını dilerseniz de pansiyonun bahçesinde yer alan renkli çiçeklere karşı oturup keyif ile çay ve kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

Pansiyonun odalarında banyo ve tuvalet bulunmaktadır. Fakat saç kurutma makinesi, banyo havlusu, el ve ayak havlusu pansiyon tarafından temin edilmemektedir. Banyolarında sadece el sabunu ve tuvalet kağıdı yer almaktadır. Pansiyonda yetkiliden rica etmeniz halinde ütüden de yararlanabilirsiniz. Ayrıca geniş giysi dolaplarına da eşyalarınızı rahatça yerleştirebilirsiniz.

Titiz Apart pansiyon odalarında yer alan mutfakta ihtiyacınızı karşılayacak araç ve gereçlerin tamamı bulunmaktadır. Mutfaklarda buzdolabı, mutfak araç ve gereçleri, ücretsiz olarak kullanılabilecek ocak bulunmaktadır. Bu sayede pansiyonda rahatça yemeğinizi yapabilirsiniz.

Pansiyonun hemen önünde müşteriler için ayrılmış olan ve araba park edilebilecek bir alan ayrılmıştır. Araçlı gelecek tatilciler araçlarını hiç bir ek ücret ödemeden pansiyonun hemen önüne park edebilir.

Titiz pansiyon merkezi konumu ve temizliği ile adını ön plana çıkartmıştır. Güzel bir tatil için Titiz pansiyon tercih edebileceğiniz konaklama tesislerinden bir tanesi olabilir.

İçindekiler

Titiz Apart Pansiyon Yemek Servisi Var Mı?

Titiz Apart Pansiyon’da yemek servisi bulunmamaktadır. Fakat odalarda yer alan mutfakta ihtiyaç duyulabilecek, yemek yapmak için lazım olacak bütün araç ve gereç bulunmaktadır. Mutfaktaki araç ve gereçler ile gerekli yemeklik malzemelerinizi aldıktan sonra yemeğinizi kolayca yapabilirsiniz.

Yemeklik malzemelerinizi ise dilerseniz salı günleri Avşa Adası’nda kurulan Avşa Adası halk pazarından alabilirsiniz. Dilerseniz de ada da yer alan zincir marketler olan Şok, A101, Bim ve Migros gibi marketlerden bu yemeklikleri temin edebilirsiniz. Marketler pansiyona yürüme mesafesindedir. 1 dakika içerisinde A101 markete, 2 dakika içerisinde de Şok markete kolayca ulaşarak ihtiyaçlarınızı alabilirsiniz.

Yemekliklerinizi aldıktan sonra oda da yemeğinizi hazırlayabilir, geniş ve ferah balkonunda yemeğinizi güzel bahçesine karşı yiyebilirsiniz.

Eğer yemeğinizi dışarıda bir restoranda yemek istiyorsanız, pansiyonun konumu Avşa restoranlarına da oldukça yakındır. Ada da yer alan bir çok restoran Titiz Pansiyon’un hemen bir arka sokağında yer alan Avşa sahilinde bulunmaktadır. Pansiyondan çıkıp 1 dakika yürüyüp sahile ulaştıktan sonra bütün restoranları sıra ile görebilirsiniz.

Titiz Apart Pansiyon’dan Avşa Adası Gece Hayatına Nasıl Gidilir?

Titiz Apart Pansiyon merkezi konumu sayesinde barlar ve diskolara da oldukça yakındır. Avşa Adası Barlar Sokağı, Titiz Pansiyon’dan çıktık sonra sahile 1 dakika içerisinde sahile geçip barlara kolayca ulaşabilirsiniz.

Avşa Adası diskolarına ise pansiyondan çıktıktan sonra önünüzde yer alan sokaktan sağa doğru 200-300 metre ilerleyerek kolayca ulaşabilirsiniz. Hem merkezde olup hem de disko ve barların gürültüsünün gelmediği konumda olması pansiyonun eşsiz özelliklerinden bir tanesi olmaktadır.

Titiz Apart Pansiyon Nerede?

Titiz Apart Pansiyon’a Nasıl Gidilir?

Titiz Apart Pansiyon’a merkezi konumu sayesinde ulaşım sağlamak oldukça kolaydır. Avşa Adası iskelesine indikten sonra iskelenin sağ tarafına doğru 4-5 dakika yürüyerek kolayca ulaşabilirsiniz.

İskeleye indikten sonra sahilin sağ tarafına doğru yürüyüp, Avşa Adası Barlar Sokağı’na varmadan sola dönüp, sahilin bir arka sokağında bulunan aparta oldukça kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Titiz Apart Pansiyon Konaklama Ücretleri

Titiz Apart Pansiyon’da konaklama ücretleri sezon içerisinde değişiklik gösterebilmektedir. Bu yüzden doğru fiyat bilgisi almak için pansiyon ile iletişime geçmelisiniz. Titiz Apart Pansiyon’da peşin ödeme ve kredi kartı ile ödeme seçenekleri yer almaktadır.

Titiz Pansiyon’da erken rezervasyon ile uygun fiyatlarla bir tatil yapabilirsiniz. Sezon öncesinde yaptığınız rezervasyonlar ile fiyatlar daha uygun olmaktadır. Rezervasyon içinse sitemizi kullanıp hiç bir komisyon ödemeden yararlanabilirsiniz.

Rezervasyon işlemleri için Titiz Pansiyon ile iletişime geçtikten sonra 2-3 günlük bir ön ödeme yapılması gerekmektedir. Bu ön ödeme toplam kalacağınız gün sayısından düşülmektedir. Geri kalan ödeme ise pansiyona giriş yaptıktan hemen sonra alınmaktadır.

Titiz Apart Pansiyon Avantajları ve Dezavantajları Nelerdir?

Titiz Apart merkezi konumu ile ada da yer alan pansiyonların bir adım önündedir. Alışveriş yerleri, Avşa Adası restoranları, cafeler, plaj ve eğlence yerlerinin hepsi pansiyona en fazla 3 dakika uzaklıkta bulunuyor.

Odalarda konfor düşünülmüş ve ortopedik yataklar ile tatilcilere rahat bir uyku sunuyor. Ayrıca oda da ihtiyaç duyulacak her şey de pansiyon yetkilileri tarafından temin edilmiştir.

Titiz Pansiyonun dezavantajları arasında ise yemek servisi vermiyor olması yer almaktadır. Fakat pansiyonun yemek vermemesi tam olarak dezavantaj sayılmıyor çünkü yemek vermemesi sayesinde ucuz bir konaklama sunuyor. Mutfakta bütün ihtiyaçlarınızı karşılayacak araç ve gereç yer alıyor. Ayrıca yemek yenilebilecek bütün restoranlarda neredeyse ayağınızın altında. Ucuz, kaliteli, temiz odaları ile güzel bir tatil için tercih edebileceğiniz yerler arasında kesinlikle Titiz Pansiyon yer almalıdır.

Avşa Adası’nda en çok tercih edilmekte olan Titiz Pansiyon’un resmi web site adresi: https://titizpansiyon.com/

Titiz Apart Pansiyon'a Nasıl Gidilir?

Avşa Adası iskelesine indikten sonra, iskelenin sağ tarafına doğru sahil yolunu kullanarak ilerlemeniz ardından Avşa Adası Barlar Sokağı'na varmadan önce bir arka sokağa geçerek Titiz Pansiyon'a kolayca ulaşabilirsiniz.

Titiz Apart Pansiyon Denize Yakın Mı?

Titiz Apart Pansiyon, denize oldukça yakın konumdadır. Pansiyondan çıkıp sadece 1 dakika yürüyerek ayaklarınızı Avşa'nın eşsiz denizine sokabilirsiniz.

Titiz Apart Pansiyon'da Yemek Servisi Var Mı?

Titiz Apart Pansiyon'da yemek servisi bulunmamaktadır. Ancak Pansiyon'da ihtiyaç duyabileceğiniz bütün araç ve gereç pansiyon tarafından mutfaklara yerleştirilmiştir. Bu sayede yemeğinizi kolayca yapabilirsiniz.

Titiz Apart Pansiyon'da Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Titiz Apart Pansiyon'da konaklama ücretleri dönemsel olarak değişiklik göstermektedir. Uygun fiyatlı bir tatil için erken rezervasyon veya sezon öncesi tatil yapmanızı öneririz.

Önerdiğimiz diğer tesisler;

4 Comments

  1. Elif Koçer dedi ki:

    temmuz ayı için fiyat bilgisi alabilir miyim lütfen

    1. Tesisin gecelik fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için sayfamızda yer alan iletişim numaralarından yararlanabilirsiniz. avsaotelim.com üzerinden arayarak rezervasyon yaptırmak istediğinizi bildirirseniz indirimli fiyatlar ile yerinizin ayırtılacağını da belirtmek isteriz. Şimdiden iyi tatiller🥳

  2. Murat perveli dedi ki:

    Merhaba bayram icin gelmeyi düşünüyorum 3 günlük pansiyon konaklama ücreti ne kadar bilgi verirseniz sevinirim

    1. Tesisin gecelik fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için sayfamızda yer alan iletişim numaralarından yararlanabilirsiniz. avsaotelim.com üzerinden arayarak rezervasyon yaptırmak istediğinizi bildirirseniz indirimli fiyatlar ile yerinizin ayırtılacağını da belirtmek isteriz. Şimdiden iyi tatiller 🥳

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir