Avşa Adası Pazarı Hangi Gün, Nerede Kuruluyor?

Avşa Adası pazarı, marketler dışında ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir başka alternatiftir. Avşa Adası’na çevre il ve ilçelerden gelen pazarcılar sayesinde ada da ucuz mutfak alışverişi yapabileceğiniz yerler arasında Avşa Adası pazarı da yer almaktadır.

Avşa Adası Pazarı

Avşa Adası Pazarı Hangi Gün Kurulmaktadır?

Avşa Adası pazarı salı günleri kurulmaktadır. Avşa Adası pazarında ki tezgah sayısı sınırlı sayıdadır. Ancak Avşa Adası’nda ki pazar yerinde aradığınız bir çok ürünü kolayca bulabilirsiniz. Avşa Adası’na pazar için gelen tezgahtarlar her ay standart olduğu için bir ürün talep etmeniz halinde, bir sonra ki hafta siparişinizi teslim alabilirsiniz.

Avşa Adası Pazarı Nerede Kuruluyor?

Avşa Adası’nda bir adet pazar bulunmaktadır. Tezgahlar buradan başka bir yere kurulmamaktadır.

Avşa Adası Pazarı, Avşa Adası’nın tam olarak merkezinde bulunmaktadır. Avşa Adası iskelesinden ilerleyerek ana caddeye ulaşmanızın ardından sola dönerek yaklaşık 50 metre ilerledikten sonra sol tarafınızda BİM market, sağ tarafınızda ise Avşa Adası pazarı yer alacaktır.

Avşa Adası’nda Kurulan Pazarda Kaç Adet Tezgah Var?

Avşa Adası pazarı bir çok tezgah tezgah bulunmaktadır. Tezgahlarda meyve, sebze peynir gibi ürünlerin dışında elbise satışları da olmaktadır. Dilerseniz Avşa Adası pazarından elbise de alabilirsiniz.

Avşa Adası Pazarcıları Nereden Gelmektedir?

Avşa Adası’na gelen ürünler Marmara bölgesi civarlarından gelmektedir. Kışın ise tezgah sayısı daha da azalmaktadır. Kötü hava şartları pazar kurulmasına engel olmaktadır. Kötü hava şartları dolayısıyla Avşa Adası’na gelen feribotların iptal olması durumunda ada da pazar kurulmamaktadır. Bu gibi durumlarda mutfak alışverişinizi Avşa Adası marketlerinden yapabilirsiniz.

Avşa Adası’nda pazarın kurulup kurulamayacağını Avşa Adası hava durumunu takip ederek bilgi alabilirsiniz.

Avşa Adası Pazarı Fiyatları

Avşa Adası Pazarı fiyatları, İstanbul pazarı ile neredeyse aynıdır. Fiyatların uygun olması ile de pazarda ki ürünler erken saatlerde bitebiliyor. Avşa Adası’nda mutfak alışverişinizi pazardan yapmak istiyorsanız erken saatlerde pazara uğramanızı tavsiye ederiz.

Avşa Adası Pazarı Hangi Gün Kuruluyor?

Avşa Adası Pazarı her salı günü sabah saatlerinde kurularak akşam olmadan bitmektedir.

Avşa Adası Pazarı Nerede?

Avşa Adası Pazarı, Avşa Adası’nın tam olarak merkezinde yer almaktadır. Avşa Adası iskelesinden indikten sonra ana caddeye çıktıktan sonra sola dönerek 50 metre yürümenizin ardından Pazar sağ tarafınızda karşınıza çıkacaktır.

Avşa Adası'nda Kaç Tane Pazar Var?

Avşa Adası'nda sadece bir tane pazar vardır ve yaz-kış farketmeksizin aynı yerde ve aynı günde kurulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir