"Enter"a basıp içeriğe geçin

Avşa Adası Her Şey Dahil 5 Yıldızlı Otelleri ⭐

Avşa Adası’nda keyfine düşkün tatilcilerin tercihi 5 yıldızlı Avşa otelleri oluyor. Avşa Adası’nda 5 yıldızlı otellerin arayışına giren tüm tatilciler sitemizden adada ki lüks ve kaliteli otellere, tüm Avşa Adası otellerine ulaşarak kolayca rezervasyon işlemi gerçekleştirebilir.

Avşa Adası Otel, Apart ve Pansiyon Fiyatları

 

Avşa Adası Her Şey Dahil 5 Yıldızlı Otelleri

Avşa Adası’nda yaz sezonunun ortalama 2-3 ay geçmesi ve kış mevsiminde turizme uygun bir yer olmadığı için ada da 5 yıldızlı otel düzeyinde konaklama tesisi bulunmamaktadır.

Avşa Adası’nda her şey dahil konseptinde ve 5 yıldızlı değil de 2 ve 3 yıldızlı konaklama tesisleri bulunmaktadır. 2 yıldızlı ve 3 yıldızlı konaklama tesisleri Avşa Adası’nda yarım pansiyon olarak da geçmektedir.

Avşa Adası her şey dahil 5 yıldızlı otellerinde, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği, masaj salonu, havuz ve aquapark gibi hizmetlerden yararlanarak güzel ve kaliteli bir tatil geçirebilirsiniz.

Avşa Adası Her Şey Dahil 5 Yıldızlı Otelleri Fiyatları 2020

Avşa Adası’nda yer alan her şey dahil konseptinde ki 2 yıldızlı ve 3 yıldızlı otellerin fiyatları 150 TL ile 200 TL arasında değişmektedir. Bu fiyatlar Avşa’da tam olarak sezonun yaşandığı dönemler olan temmuz ve ağustos ayları için geçerli olmaktadır. Eğer bu otellerde uygun fiyatlarda tatil yapmak isterseniz, adaya sezonun başlangıcı olan haziran ayı veya sezonun sonu olarak kabul edilen eylül ayında yerinizi ayırtabilirsiniz.

Avşa Adası’nda her şey dahil 5 yıldızlı oteller erken rezervasyon seçeneği ile de uygun fiyatlar ile tatil seçeneği sunmaktadır. Bu otellerin yapmış olduğu kampanya fırsatlarını kaçırmamak için sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip edip ucuz bir tatil imkânı yakalayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir