Avşa Adası Her Şey Dahil 5 Yıldızlı Otelleri

Avşa Adası’nda keyfine düşkün tatilcilerin tercihi 5 yıldızlı Avşa otelleri oluyor. Avşa Adası’nda 5 yıldızlı otellerin arayışına giren tüm tatilciler sitemizden adada ki lüks ve kaliteli otellere, tüm Avşa Adası otellerine ulaşarak kolayca rezervasyon işlemi gerçekleştirebilir.

Avşa Adası Her Şey Dahil 5 Yıldızlı Otelleri

Avşa Adası Her Şey Dahil 5 Yıldızlı Otelleri

Avşa Adası’nda yaz sezonunun ortalama 2-3 ay geçmesi ve kış mevsiminde turizme uygun bir yer olmadığı için ada da 5 yıldızlı otel düzeyinde konaklama tesisi bulunmamaktadır. Avşa Adası’nda her şey dahil konseptinde ve 5 yıldızlı değil de 2 ve 3 yıldızlı konaklama tesisleri bulunmaktadır. 2 yıldızlı ve 3 yıldızlı konaklama tesisleri Avşa Adası’nda yarım pansiyon olarak da geçmektedir.

Avşa Adası her şey dahil 5 yıldızlı otellerinde, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği, masaj salonu, havuz ve aquapark gibi hizmetlerden yararlanarak güzel ve kaliteli bir tatil geçirebilirsiniz.

  • Otel Beyaz Saray

Avşa Adası Beyaz Saray Otel

  • Çınar Otel

  • Altınkum Hotel

Avşa Adası Altınkum Hotel

  • Afissia Garden Hotel

Avşa Adası Afissia Garden Hotel

  • Zeus Hotel

Avşa Adası Zeus Hotel

  • Bahar Hotel

Avşa Adası Her Şey Dahil 5 Yıldızlı Otelleri Fiyatları 2021

Avşa Adası’nda yer alan her şey dahil konseptinde ki 2 yıldızlı ve 3 yıldızlı otellerin fiyatları 150 TL ile 200 TL arasında değişmektedir. Bu fiyatlar Avşa’da tam olarak sezonun yaşandığı dönemler olan temmuz ve ağustos ayları için geçerli olmaktadır. Eğer bu otellerde uygun fiyatlarda tatil yapmak isterseniz, adaya sezonun başlangıcı olan haziran ayı veya sezonun sonu olarak kabul edilen eylül ayında yerinizi ayırtabilirsiniz.

Avşa Adası’nda her şey dahil 5 yıldızlı oteller erken rezervasyon seçeneği ile de uygun fiyatlar ile tatil seçeneği sunmaktadır. Bu otellerin yapmış olduğu kampanya fırsatlarını kaçırmamak için sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip edip ucuz bir tatil imkânı yakalayabilirsiniz.

Avşa Adası 5 Yıldızlı Otellerin Fiyatları Ne Kadar?

Avşa Adası'nda 5 yıldızlı oteller bulunmuyor. Avşa'da en lüks oteller 2 ve 3 yıldızlı olmaktadır. Bu otellerin gecelik konaklama ücreti ise kişi 150 TL'den başlayıp 200 TL aralığında değişmektedir. Fiyatlar özellikle Avşa'da tatil yapacağınız zamana göre fazlasıyla değişiyor.

Avşa Adası 5 Yıldızlı Otellerin Fiyatları Ne Zaman Ucuz Oluyor?

Avşa Adası'nda bulunan 2 ve 3 yıldızlı otellerin fiyatları mayıs - haziran ve eylül - ekim aylarında oldukça düşük olmaktadır. Bu aylarda Avşa Adası'nda ucuz fiyatlarla bu otellerde kalıp güzel bir tatil geçirebilirsiniz.

Avşa Adası 5 Yıldızlı Otellerin Fiyatları Ne Zaman Pahalı Oluyor?

Avşa Adası'nda ki 2 ve 3 yıldızlı oteller, temmuz ve ağustos aylarında en yüksek fiyatlar ile hizmet sunuyor. Bu aylarda Avşa Adası'nda yer bulmakta olabildikçe güç olmaktadır. Avşa Adası'nda bu aylarda tatil yapacaksanız mutlaka Avşa'ya gelmeden önce yerinizi ayırtmanızı öneririz.

Avşa Adası 5 Yıldızlı Otellerinden Nasıl Rezervasyon Yapılır?

Avşa Adası'nda bulunan 2 ve 3 yıldızlı otellerden yerinizi, sitemizde bulunan otellerin telefon numaralarından iletişime geçerek yerinizi oldukça kolay bir şekilde ayırtabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir