"Enter"a basıp içeriğe geçin

Avşa Adası Profosyonel Fotoğraf Stüdyosu

Avşa Adası fotoğrafçı olarak bir fotoğraf stüdyosuna sahip değildir. Bu şekilde bir dükkan Avşa Adası’nda yer almamaktadır. Fotoğraf çektirmeniz gerekecekse bu da Avşa Adası Kitap Evi gibi biblo türü eşyalar satan yerlerde ek bir iş olarak yapılmaktadır.

Avşa Adası’nda Çekimler Nasıl Bir Fotoğraf Makinesi İle Yapılıyor ?

Fotoğraf çekiminizi profesyonel bir makine ile yaptırmanız oldukça güçtür. Avşa Adası’nda sadece bir tek yer fotoğraf çekimi yapmaktadır.

Fotoğraf Çekim Ücretleri Ne Kadar ?

Avşa Adası’nda fotoğraf çekimi yapan yerler normal ücretler almaktadır. Fiyatlar İstanbul’da yer alan fotoğrafçılar ile aynı tutulmaktadır.

Avşa Adası’nda Fotoğraf Çekim Stüdyosu Var Mı?

Tabii ki hayır. Oldukça amatör şartlarda bir fotoğraf çekiniyorsunuz. Stüdyo bulunmadığı için dükkanın içerisinde biblolar ile yan yana fotoğraf çekimi yapılıyor. Sadece arkanıza fon olarak perde çekiliyor ancak dükkanın girişinden güneş tüm parlaklığıyla hücum ediyor.

Avşa Adası’nda Stüdyo Yoksa Fotoğraflarımı Kime Çektirebilirim ?

Avşa Adası’nda vesikalık  fotoğraf veya herhangi bir iş için fotoğraf çektirmeniz oldukça zordur. Eğer bu şekilde ki fotoğraflara ihtiyacınız olacaksa gelmeden önce fotoğrafları yanınızda bulundurmanızı tavsiye ederiz veya sadece pozlarınızı çekmek için fotoğraf çekinecekseniz Avşa Adası’na gelen diğer misafirlerden rica ederseniz sizi kırmadan fotoğraflarınızı çekip sizlerle ilgileneceğinden emin olabilirsiniz.

Avşa Adası'na Fotoğraf Çektirebilir Misiniz ?

Avşa Adası'nda fotoğraf çekimi yaptırabileceğiniz stüdyo bulunmuyor. Ancak önemli bir iş için vesikalık fotoğraf çektirecek iseniz bunu yapabilecek fotoğrafçılar vardır.

Avşa Adası'nda Nerede Fotoğraf Çektirilir ?

Avşa Adası'nda fotoğraf çektirebileceğiniz 2-3 adet dükkan vardır. Bu dükkanlar Avşa Adası sahil şeridinde yer alıyor.

Avşa Adası Fotoğrafçıları Pahalı Mı ?

Avşa Adası'nda ki fotoğrafçılar İstanbul ile aynı ücretlerde çalışmaktadır. Fotoğrafçılar ile görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir