"Enter"a basıp içeriğe geçin

Avşa Adası Profosyonel Fotoğraf Stüdyosu

Avşa Adası fotoğrafçı olarak bir fotoğraf stüdyosuna sahip değildir. Bu şekilde bir dükkan Avşa Adası’nda yer almamaktadır. Fotoğraf çektirmeniz gerekecekse Avşa Adası Kitap Evi gibi biblo türü eşyalar satan yerlerde yarı profesyonel olarak çekim yapılmaktadır.

Avşa Adası’nda Çekimler Nasıl Bir Fotoğraf Makinesi İle Yapılıyor?

Avşa Adası’nda sadece bir tek yer fotoğraf çekimi yapmaktadır. Fotoğraf çekimleri profesyonel makine ile yapıldığı için güzel bir fotoğraf elde edebilirsiniz.

Fotoğraf Çekim Ücretleri Ne Kadar?

Avşa Adası‘nda fotoğraf çekimi yapan yerler normal ücretler almaktadır. Fiyatlar İstanbul’da ki fotoğraf ücretleri ile aynıdır.

Avşa Adası’nda Fotoğraf Çekim Stüdyosu Var Mı?

Avşa Adası’nda çekim stüdyosu bulunmuyor fakat çekimler profesyonel makineler ile gerçekleştiği için sonrasında bilgisayar üzerinden düzenlemeler yapılarak fotoğrafınız oldukça iyileştiriliyor.

Avşa Adası’nda Stüdyo Yoksa Fotoğraflarınızı Kime Çektirebilirsiniz?

Avşa Adası’nda vesikalık fotoğraf çektirmeniz oldukça kolaydır. Tabii ki bu şekilde ki fotoğraflara ihtiyacınız olacaksa gelmeden önce fotoğrafları yanınızda da bulundurabilirsiniz.

Avşa Adası’nda güzel manzaraları hiç bir fotoğraf bilginiz olmasada kolayca yakalayabilirsiniz.

Avşa Adası'na Fotoğraf Çektirebilir Misiniz ?

Avşa Adası'nda fotoğraf çekimi yaptırabileceğiniz stüdyo bulunmuyor. Ancak önemli bir iş için vesikalık fotoğraf çektirecek iseniz bunu yapabilecek fotoğrafçılar vardır.

Avşa Adası'nda Nerede Fotoğraf Çektirilir ?

Avşa Adası'nda fotoğraf çektirebileceğiniz 2-3 adet dükkan vardır. Bu dükkanlar Avşa Adası sahil şeridinde yer alıyor.

Avşa Adası Fotoğrafçıları Pahalı Mı ?

Avşa Adası'nda ki fotoğrafçılar İstanbul ile aynı ücretlerde çalışmaktadır. Fotoğrafçılar ile görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir