"Enter"a basıp içeriğe geçin

Avşa Adası’nda İş İmkanları ve İşletmecilik Nasıl Oluyor ?

Avşa Adası otel,motel ve pansiyon sahipleri son zamanlarda otel,motel işletmelerini kendileri yapmamaktadır.

Mal sahibi kişiler çoğunlukla Avşa Adası’nın yerlisi olmaktadır. Çok nadir olarak Avşa Adası dışından gelerek yer sahibi olan kişiler mevcuttur.

Avşa Adası’nda İşletmecilik İşlemleri Nasıl Oluyor ?

Yer sahipleri muhtemelen işletmelerden sıkıldığı için yerlerini işletme olarak kiraya vermektedir. Yani sizler yer sahipleriyle anlaşma yapıyorsunuz, dilerseniz bir sezon iki sezon veya daha fazlası. Bu sizin anlaşmanızla yer sahibinin talebi doğrultusundadır.

Anlaşma işlemini tamamladıktan sonra işletmesini kendi adınıza alarak çalıştırmaya başlayabilirsiniz. İşletmesini ise gerekli evraklar ile birlikte vergi dairesine giderek halledebilirsiniz.

İşletmecilik Yapmak İstiyorsanız Yer Sahiplerine Nasıl Ulaşım Sağlayabilirsiniz ?

Avşa Adası’nda işletmecilik yapmak istiyorsanız yer sahipleriyle iletişim halinde olmanız gerekecektir.

Avşa Adası’nda işletme olarak kiraya veren motellere ise ilerleyen günler içerisinde sitemizin konaklama sayfasından kolayca ulaşabileceksiniz. Konaklama sayfamıza gitmek için tıklayınız.

Avşa Adası’nda İşletmecilik Yapmak

Yeni yatırımcılar için Avşa Adası’nda sezonluk işletmecilik düşünülebilir. Sezonluk olarak işletme seçeneği sunan Avşa Adası motelleri yatırımcılar için güzel bir seçenek olmaktadır.

Avşa Adası'nda Çalışabilecek Yerler Neresi ?

Avşa Adası'nda iş anlamında çalışmak istiyorsanız adaya giderek dükkanlar ile görüşmeniz gerekmektedir. Çalışabilecek dükkanlar genellikle Avşa sahilindedir.

Avşa Adası'nda Otel Nasıl Kiralanır ?

Avşa Adası'nda otel kiralayarak işletmecilik yapabilirsiniz. İşletmecilik yapmak istiyorsanız Avşa'da ki otel sahipleri ile görüşmeniz gerekmektedir.

Avşa Adası Otel İşletmeciliğinden Ne Kadar Kazanılır ?

Avşa Adası'nda otel kiraladıysanız ve otel işletmeciliği yapacaksanız karınız oda sayısı, oda özelleri ve otel konumuna göre değişecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir