Avşa Adası Jandarma Karakolu Nerede? Telefon Numarası Kaçtır?

Avşa Adası Marmara Adası’nın ilçe olarak sayılmasının ardından mahalle olarak isimlendirildi. Mahalle ve köylerin güvenliğinden sorumlu asayiş birimi de Jandarma olmaktadır. Avşa Adası’nda asayiş Avşa Adası Jandarma Karakol Komutanlığı‘nın görevidir.

Avşa Adası’nda bulunan Jandarma Güvenliği Yeterli Mi?

Jandarmanın Avşa Adası içerisinde ki gerekli güvenlik ve huzuru, ellerinden geldiğinin fazlasıyla en güzel şekilde sağlamaktadır. Ancak Avşa Adası’nda jandarmanın yeterli kalmadığı durumda  işlem Bandırma Adliyesi’ne sevk edilmektedir.

Avşa Adası Jandarma Karakolu Telefon Numarası Kaçtır?

Herhangi bir sorununuz olduğunda Avşa Adası Jandarma Karakolu Komutanlığına (0266) 896 12 70 numaralı telefondan kolayca ulaşmanız mümkündür. Jandarma Karakolu’na bu numaradan 7/24 ulaşabilirsiniz.

Avşa Adası Jandarma Karakolu Nerede?

Avşa Adası Jandarma Karakolu Komutanlığı, Avşa Adası Sağlık Ocağı’nın hemen arkasında yer alan tepede bulunmaktadır. Ayrıca jandarmaya sadece karakola giderek değil, Avşa Adası iskelesinde jandarma ekibi tarafından kurulan mobil şubeden de ulaşabilirsiniz.

Avşa Adası Jandarma Karakolu Nerede?

Avşa Adası Jandarma Karakolu Komutanlığı, Avşa Adası Sağlık Ocağı'nın hemen arkasında yer almaktadır.

Avşa Adası Jandarma Karakolu Telefon Numarası Kaçtır?

Avşa Adası Jandarma Karakolu Komutanlığı'nın telefon numarası (0266) 896 12 70 olmaktadır veya 156 acil yardım hattını arayarak Avşa Jandarma Karakolu'na bağlanabilirsiniz.

Avşa Adası’nda Polis Var Mı?

Avşa Adası’nda polis bulunmamaktadır. Polis yerine Jandarma Karakolu Komutanlığı hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir