"Enter"a basıp içeriğe geçin

Avşa Adasında Kitap Alabileceğimiz Yer Var mı?

Bu sorular okuryazar kişiler için merak edilen sorular olmuştur. Çünkü Avşa Adası’na gelen kişiler sahilde kitaplarını alıp kafa dinleyerek kitap okumak istiyorlar. Gelen misafirler İstanbul’dan kitaplarını getiriyorlar ancak kitaplar bitiyor veya farklı kitaplar da okumak istenebilir.

Avşa Adası’nda Mevcut Kitabevi Var mı ?

Avşa Adası’nda sabit olarak bir kitap evi bulunmamaktadır. Yaz ve kış aylarında sabit olarak açık bir kitap evi bulmanız mümkün değildir.

Avşa Adası’nda Kitabevi Yoksa Kitap Nereden Alabilirsiniz ?

Tezgah satıcıları yaz aylarında tezgahlarını kurmaktadır ve satış yaptığı şeylerin yanında kitapları ekstra olarak satışa sunmaktadır.

Eskiden Avşa Adası’na çok güzel kitapçılar kuruluyordu ve satışı sadece kitap üzerineydi. Şu anda kitap satışı öylesine bir satış gibi değer görülüyor. Kitap satışı yapan yerler tamamen bu işi ticaret olarak yapıyor.

Bu Butik Kitabevlerinden Avşa Adası’nda Kaç Tane Var ?

Avşa Adası‘nda şu anda üç adet kitap evi var. Kitap evi demek yanlış olabilir. Kitap satışı yapan tezgahlar dememiz daha doğru olacaktır. Çünkü asıl satış yaptıkları şeyler takı ve kolyelerdir.

Avşa Adası’nda aradığınız kitapları burada bulmanız mümkün mü ?

Aradığınız kitapları buralarda bulmanız sizler için pek kolay olmayabilir. İsmi çok bilindik ve popüler kitapları bulabilirsiniz. Ancak aradığınız kitaplar biraz eskiye dönük ve popüleritesi olmayan kitaplar ise işiniz biraz zor olabilir.

Avşa Adası’nda Aradığınız Kitabı Bulamıyorsanız Sipariş Üzerine Geliyor Mu ?

Avşa Adası’nda aradığınız kitabı bulamazsanız satıcılara söylemeniz halinde sizler için kitabı getireceklerdir. Ancak satıcılar kitapları İstanbul’dan getirmektedir. Kitaplar ise kargo şirketleri ile Avşa Adası’na ulaşmaktadır. Kargo sürecinde ise kitabınızın sizlere ulaşması uzun sürebilir. Kargo firmaları hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için iste tıklayabilirsiniz.

Bu yüzden okumak istediğiniz kitapları Avşa Adası‘na gelmeden önce temin ederek yanınızda getirmenizi tavsiye ederiz.

Avşa Adası'nda Kitapçı Var Mı ?

Avşa Adası'nda kitapçılar yer almaktadır. Kitaplara bujiteri dükkanlarından da ulaşabilirsiniz.

Avşa Adası'nda Her Kitap Satılıyor Mu ?

Avşa Adası'nda maalesef her kitap satılmıyor. Özellikle istediğiniz bir kitabı kısa bir tatil süresinde temin etmeniz sizler için zor olabilir.

Avşa Adası Kitapçıları Nerede ?

Avşa Adası'nda ki kitapçılar genellikle sahil şeridinde yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir