Acar Apart 2

Avşa Adası Acar Apart
Avşa Adası Acar Apart
Avşa Adası Acar Apart
Avşa Adası Acar Apart
Avşa Adası Acar Apart
Avşa Adası Acar Apart
Avşa Adası Acar Apart
Avşa Adası Acar Apart
Avşa Adası Acar Apart
Avşa Adası Acar Apart
Avşa Adası Acar Apart
Avşa Adası Acar Apart
avsa-adasi-acar-apart-4
avsa-adasi-acar-apart-7
avsa-adasi-acar-apart-6
avsa-adasi-acar-apart-5
avsa-adasi-acar-apart-2
avsa-adasi-acar-apart-3
avsa-adasi-acar-apart-11
avsa-adasi-acar-apart-9
avsa-adasi-acar-apart-12
avsa-adasi-acar-apart-8
avsa-adasi-acar-apart-10
avsa-adasi-acar-apart-1
previous arrow
next arrow
avsa-adasi-acar-apart-4
avsa-adasi-acar-apart-7
avsa-adasi-acar-apart-6
avsa-adasi-acar-apart-5
avsa-adasi-acar-apart-2
avsa-adasi-acar-apart-3
avsa-adasi-acar-apart-11
avsa-adasi-acar-apart-9
avsa-adasi-acar-apart-12
avsa-adasi-acar-apart-8
avsa-adasi-acar-apart-10
avsa-adasi-acar-apart-1
previous arrow
next arrow

Acar Apart 2, Avşa Adası Lunapark ve PTT’ye yakın konumda bulunmaktadır. Sezona 15 haziran gibi başlayarak 15 eylülde sezonunu kapatmaktadır.

Acar Apart 2’de tüm apart içerisinde çeken kesintisiz ve ücretsiz Wifi hizmeti sunulmaktadır. Motelin odalarında tv mevcuttur.

Acar Apart 2’de odalar balkonlu olmaktadır. Balkonda dilediğiniz gibi kahvenizi içerek arkadaşlarınız izle sohbet edebilirsiniz. Ayrıca apartın üst katında tüm misafirler tarafından kullanıma açık olan teras bulunmaktadır. Terasta Avşa Adası’nın deniz manzarasını, eşsiz gün batımı manzarasını kolaylıkla izleyebilirsiniz.

Acar Apart 2 odalarında mutfak, mutfak araç ve gereçleri, buzdolabı, balkon ve tv bulunmaktadır. Banyo ve tuvalette apart tarafından gerekli havlular, sabunlar temin edilmemektedir. Bu ihtiyaçlarınızı dilerseniz aparta yakın bir marketten temin edebilir, dilerseniz de yanınızda getirebilirsiniz.

Odalar da yer alan mutfaklarda ise gerekli bütün ihtiyaçlar apart yetkilileri tarafından temin edilmiştir. Mutfakta, ocak ve mutfak araç gereçleri yer almaktadır. Burada dilediğiniz gibi yemeğinizi yapabilirsiniz.

Apartın kendine ait bir otoparkı bulunmamaktadır. Bu sebeple aracınızı dilerseniz bir ara sokağa park edebilir, dilerseniz de ücretli otoparklardan yararlanabilirsiniz.

İçindekiler

Acar Apart 2 Yemek Servisi Var Mı?

Acar Apart 2’de konaklama ücretine dahil veya ekstra bir ücret ile yemek servisi bulunmamaktadır. Fakat odalar içerisinde mutfak yer almaktadır ve mutfak içerisinde gerekli olan bütün araç ve gereç bulunmaktadır. Mutfağı ve mutfak araç gereçlerini kullanarak yemeğinizi apart içerisinde dilediğiniz şekilde yapabilirsiniz.

Yemek yapmak için gerekli malzemelerinizi ise aparta yakın bir marketten alabilirsiniz. Acar Apart 2′ ye en yakın marketler arasında Şok ve Bim marketleri bulunmaktadır. Marketlere, otelden çıktıktan sonra ortalama 5 dakika yürüyerek kolayca ulaşabilirsiniz.

Apart içerisinde yemek yapmak istemiyorsanız, Avşa Adası restoranlarında da yemeğinizi yiyebilirsiniz. Apart, restoranlara oldukça yakın konumdadır. Aparttan çıktıktan sonra sahile 5 dakika içerisinde ulaşabilirsiniz. Bir çok restoran sahil şeridinde yer almaktadır. Burada dilediğiniz restoranı tercih ederek yemeğinizi yiyebilirsiniz.

Acar Apart 2’den Avşa Adası Gece Hayatına Nasıl Gidilir?

Acar Apart 2, Avşa Adası iskelesinin sol tarafında ve lunaparka yakın konumda bulunmaktadır. Apart, Barlar Sokağı’na 15 dakika yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Özellikle akşam saatlerinde barlara kısa sürede ulaşmak için ara sokakları tercih edebilirsiniz çünkü sahil boyu oldukça kalabalık olacaktır.

Apart gece kulüplerine ise 20-30 dakika yürüme mesafesindedir. Aparttan çıktıktan sonra Avşa Adası Belediyesi’ne doğru yürüdükten sonra üzüm heykelinden sol ve sonra sağ, solu takip ederek kulüplere kolayca ulaşabilirsiniz.

Acar Apart 2, lunaparkın da hemen yanında yer almaktadır. Dilerseniz Avşa Adası lunaparkında da eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Acar Apart 2 Nerede?

Acar Apart 2’ye Nasıl Gidilir?

Avşa Adası iskelesine indikten sonra iskelenin sol tarafına doğru ilerleyerek Avşa Lunaparkına ulaşmanız ardından, çok yakın bir konumda Acar Apart 2’yi görebilirsiniz. Lunapark, Avşa Adası iskelesine ise 10 dakika yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Avşa Adası lunaparkına nasıl gidileceği hakkında bilginiz yoksa ilgili yazımızdan yararlanarak ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Acar Apart 2 Konaklama Ücretleri

Acar Apart 2’de fiyatlar sezon içerisinde değişiklik göstermektedir. Güncel fiyatlar için sitemizde yer alan iletişim numaralarından yararlanarak bilgi alabilirsiniz. Apart peşin ücret kabul etmek olup, kredi kartı ile ödeme seçeneğinin aktif olup olmadığı bilinmemektedir. Kredi kartı ödeme seçeneğini kullanarak tatil yapacak tatilciler apart ile iletişime geçebilir.

Rezervasyon işlemlerinizi sitemizde ki telefon numaralarından hiç bir ek ücret ödemeden direk apart yetkilisi ile görüşerek sağlayabilirsiniz. Rezervasyon için 1 veya 2 günlük ön ödeme yapmanız gerekmektedir. Geri kalan ödemeyi ise Avşa’ya gelip apartta odanıza yerleştikten sonra yapabilirsiniz.

Acar Apart 2 Avantajları ve Dezavantajları Nelerdir?

Acar Apart 2 merkezi konumda yer alması, restoranlara, cafeler, marketlere yakın olması önemli bir avantajdır. Odalarda ihtiyaç duyulan şeyler bulunmaktadır.

Apart odaları içerisinde klima bulunmamaktadır. Fakat balkonda serinleyerek oturabilirsiniz.

Apartta yemek servisi bulunmamaktadır. Fakat odaların içerisinde mutfak ve mutfakta gerekli olan bütün araç ve gereç yer almaktadır. Bu sayede yemeğinizi dilediğiniz gibi apart içerisinde yapabilirsiniz.

Acar Apart 2'ye Nasıl Gidilir?

Acar Apart 2, Avşa Adası lunaparkının hemen yanında bulunmaktadır. Lunaparka ve aparta nasıl ulaşım sağlayacağınız hakkında bilgi almak için bu yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Acar Apart 2 Denize Yakın Mı?

Acar Apart 2, Avşa Adası plajına oldukça yakın konumdadır. Aparttan çıktıktan sonra 5 dakika içerisinde Avşa sahiline kolayca ulaşabilir, denize girebilirsiniz.

Acar Apart 2'de Yemek Servisi Var Mı?

Acar Apart 2'de yemek servisi bulunmamaktadır. Fakat odalar içerisinde yer alan mutfakta dilediğiniz gibi yemeğinizi yapabilirsiniz.

Acar Apart 2'de Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Acar Apart 2'de konaklama ücretleri sezon içerisinde değişiklik göstermektedir. Fakat sezon içerisinde ki değişiklik miktarlarını yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Önerdiğimiz diğer tesisler;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir