Avşa Adası Pastane ve Fırınları Nerede?

Avşa Adası Fırınları

Avşa Adası fırın olarak üç adet büyük fırına sahiptir. Fırınlar Çınar Altı Çay Bahçesi‘nin yanında yer almaktadır. İki tanesi Çınar Altı Çay Bahçesi’nin hemen yanında yer almaktadır. 3 ise bu iki fırından bir tanesinin şubesi olarak açılmıştır.

Fırınlar Avşa Adası’nın tam merkezinde yer almaktadır. Bu sebeple fırınlar Avşa otellerinin hepsine yakındır.

Avşa Adası Fırın ve Pasntane Denetimi Nereden Sağlanmaktadır?

Fırınlar denetimleri Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından denetlenmektedir. Avşa Adası Marmara Adalar Birliğine Bağlı olduğu için denetim Marmara Tarım ve Orman Bakanlığı’na bağlıdır.

Avşa Adası Frın ve Pastane Denetimi Yeterli Mi?

Avşa Adası fırın denetimini Marmara Tarım ve Orman Bakanlığı gerçekleştirmektedir. Gerekli kontroller sezon öncesi ve sezon sonrası yeterli düzeyde yapılmaktadır.

Avşa Adası Fırın ve Pastanelerin Temizlik Düzeyi Nasıl?

Temizlik açısından fırınlar yeterli seviyede temizdir.

Çalışan personeller genellikle mevsimlik göç şeklinde Avşa Adası’na gelerek çalışmaktadır. Avşa Adası iş ilanları arasında fırınlarda yer almaktadır.

Avşa Adası Fırınlarında Poğaça Satışı Yapılıyor Mu?

Avşa Adası fırınları ekmek dışında poğaça türü ürünleri de satışa sunmaktadır. Poğaça, kurabiye, çörek gibi bir çok seçeneği Avşa Adası fırınlarından satın alabilirsiniz. Bütün poğaça gibi ürünler fırınlarda günlük ve taze çıkmaktadır.

Avşa Adası Pastaneleri

Avşa Adası PastaneleriAvşa Adası pastaneleri, Avşa Adası’nda ki tatilcilerin vazgeçilmez durağıdır. Avşa Adası iskele meydanında yer alan pastanelerde dilediğiniz bir çok çeşiti bulabilirsiniz. Avşa Adası pastanelerinin hepsi iskele meydanında yer alarak yolculuk öncesi ve sonrası tatilcilerin ihtiyaçlarını da karşılıyor.

Avşa Adası pastanalerinde ekmek üretimi yapılmamaktadır. Ekmeklerinizi Avşa Adası fırınlarından temin etmeniz gerekmektedir.

Avşa Adası Pastaneleri Nerede?

Avşa Adası’nda 3-4 adet pastane bulunmaktadır. Bu pastanelerin bir çoğu ise iskele meydanında yer almaktadır. Dilerseniz iskele meydanında yer alan pastanelerde oturarak dilediğinizi sipariş edebilirsiniz ya da pastaneden dilediğiniz ürünü alarak istediğiniz yerde poğaçalarınızı afiyetle yiyebilirsiniz.

Avşa Adası'nda Kaç Tane Fırın Var?

Avşa Adası'nda 3 adet fırın yer almaktadır. Avşa Adası fırınları tam olarak merkezi konumda olup bir çok konaklama tesisine yürüme mesafesindedir.

Avşa Adası Pastanaleri Nerede?

Avşa Adası pastanelerinin bir çoğu Avşa Adası iskele meydanında yer almaktadır. Bu iskele meydanında yer alan pastanelerden dilediğinize oturarak poğaçalarınızı yiyebilirsiniz.

Avşa Adası Pastaneleri Ürünler Taze Mi?

Avşa Adası'nda ki pastanelerin hepsi günlük ve taze ürün çıkartmaktadır. Hiç bir tereddüt duymadan istediğiniz ürünü taze ve sıcak olarak satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir