"Enter"a basıp içeriğe geçin

Avşa Adası Fırın Var mı? Unlu Mamulleri Alabileceğiniz Yerler

Avşa Adası fırın olarak 3 adet büyük fırına sahiptir. Fırınlar Çınar Altı Çay Bahçesi‘nin yanında yer almaktadır. 2 tanesi Çınar Altı Çay Bahçesi’nin hemen yanında yer almaktadır. 3 ise bu iki fırından bir tanesinin şubesi olarak açılmıştır.

Fırın Denetimi Nereden Sağlanmaktadır ?

Fırınlar denetimleri Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından denetlenmektedir. Avşa Adası Marmara Adalar Birliğine Bağlı olduğu için denetim Marmara Tarım ve Orman Bakanlığı’na bağlıdır.

Fırınların Denetimi Yeterli Mi ?

Avşa Adası fırın denetimini Marmara Tarım ve Orman Bakanlığı gerçekleştirmektedir. Gerekli kontroller sezon öncesi ve sezon sonrası yapılmaktadır.

Fırınların Temizlik Düzeyi Nasıl ?

Temizlik açısından fırınlar yeterli seviyede temizdir.

Çalışan personeller genellikle mevsimlik göç şeklinde Avşa Adası’na gelerek çalışmaktadır.

Fırınlarda Poğaça Satışı Yapılmakta Mı?

Avşa Adası fırınları ekmek dışında poğaça türü ürünleri de satışa sunmaktadır. Bu konu da çok geniş seçeneğiniz mevcuttur.

Poğaçaları Farklı Bir Yerden Alma Şansınız Var Mı?

Avşa Adası’nda poğaçalarınızı pastaneden alma şansınız vardır. Eğer poğaçalarınızı fırın yerine pastaneden almayı tercih ederseniz poğaçalarınıza fırından çıktığı gibi sahip olabilirsiniz.

Ekmek İhtiyacını Marketlerden Karşılayabilir Misiniz ?

Marketlerde bulunan ekmekler Avşa Adası’nda bulunan fırınlar üzerinden dağıtılmaktadır. Poşetli olan ekmekler ise Avşa Adası’nda İstanbul’dan getirilmektedir. Avşa Adası marketlerinin nerede bulunduğunu ve daha fazla bilgiye ise anasayfamızdan tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir