"Enter"a basıp içeriğe geçin

Avşa Adası Fırın Var Mı? Unlu Mamulleri Alabileceğiniz Yerler

Avşa Adası Fırınları

Avşa Adası fırın olarak üç adet büyük fırına sahiptir. Fırınlar Çınar Altı Çay Bahçesi‘nin yanında yer almaktadır. İki tanesi Çınar Altı Çay Bahçesi’nin hemen yanında yer almaktadır. 3 ise bu iki fırından bir tanesinin şubesi olarak açılmıştır.

Fırınlar Avşa Adası’nın tam merkezinde yer almaktadır. Bu sebeple fırınlar Avşa otellerinin hepsine yakındır.

Fırın Denetimi Nereden Sağlanmaktadır?

Fırınlar denetimleri Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından denetlenmektedir. Avşa Adası Marmara Adalar Birliğine Bağlı olduğu için denetim Marmara Tarım ve Orman Bakanlığı’na bağlıdır.

Fırınların Denetimi Yeterli Mi?

Avşa Adası fırın denetimini Marmara Tarım ve Orman Bakanlığı gerçekleştirmektedir. Gerekli kontroller sezon öncesi ve sezon sonrası yeterli düzeyde yapılmaktadır.

Fırınların Temizlik Düzeyi Nasıl?

Temizlik açısından fırınlar yeterli seviyede temizdir.

Çalışan personeller genellikle mevsimlik göç şeklinde Avşa Adası’na gelerek çalışmaktadır. Avşa Adası iş ilanları arasında fırınlarda yer almaktadır.

Fırınlarda Poğaça Satışı Yapılmakta Mı?

Avşa Adası fırınları ekmek dışında poğaça türü ürünleri de satışa sunmaktadır. Bu konu da çok geniş seçeneğiniz mevcuttur.

Poğaçaları Farklı Bir Yerden Alma Şansınız Var Mı?

Avşa Adası’nda poğaçalarınızı pastaneden alma şansınız vardır. Eğer poğaçalarınızı fırın yerine pastaneden almayı tercih ederseniz poğaçalarınıza fırından çıktığı gibi sahip olabilirsiniz.

Ekmek İhtiyacını Marketlerden Karşılayabilir Misiniz?

Marketlerde bulunan ekmekler Avşa Adası’nda bulunan fırınlar üzerinden dağıtılmaktadır. Poşetli olan ekmekler ise Avşa Adası’nda İstanbul’dan getirilmektedir. Avşa Adası marketlerinin nerede bulunduğunu ve daha fazla bilgiye ise anasayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Avşa Adası'nda Kaç Tane Fırın Var ?

Avşa Adası'nda 2 tane fırın yer alıyor. Bu fırınlar adanın merkezindedir ve çoğu otele yürüme mesafesindedir.

Avşa Adası'nda Ki Pastaneler Kaç Tane Ve Neredeler ?

Avşa Adası'nda ki pastaneler genellikle iskele meydanında yer alıyor. Vapurdan indiğiniz gibi pastaneler tam karşınızda gözükecektir.

Avşa Adası Fırınları Poğaça Satıyor Mu ?

Avşa Adası'nda ki fırınlar sadece ekmek değil, poğaça satışı da yapmaktadır. Sıcak ve taze poğaçaları Avşa fırınlarından da temin edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir