Avşa Adası İtfaiye Merkezi Nerede? Telefon Numarası Kaç?

Avşa Adası’nda bir tane itfaiye merkezi bulunmaktadır. Avşa Adası’nda bulunan İtfaiye Merkezi çalışanları ile ada da yeterli seviyede hizmet vermektedir.

Avşa Adası İtfaiye Merkezi

Avşa Adası İtfaiye Merkezi Nerede?

Avşa Adası İtfaiyesi önceden Avşa Adası Pazarı yanında yer alıyordu. Sonradan bulunduğu yerden ayrılarak yeni bir adrese taşınmıştır.

Şu anda Avşa Adası İtfaiyesi Avşa Adası Otopark ‘ının içerisinde yer almaktadır. Avşa Adası’nın tam olarak merkezinde bulunan bu itfiaye merkezi, herhangi bir yangın durumu olması durumunda çok hızlı bir şekilde müdahale edebilmektedir.

Avşa Adası İtfaiye Merkezi Avşa Adası’nda ki Yangınlara Yeterli Mi?

Avşa Adası’nda itfaiye merkezinin verdiği bu hizmet acil durumlarda anlık olarak müdahale işlemlerinde yeterli düzeydedir. Bütün ada içerisinde ki yangınlara burada bulunan itfaiye merkezi müdahale etmektedir.

Avşa Adası’nda büyük yangın felaketleri olması durumunda itfaiye araçları yetersiz kalabiliyor. Bu gibi büyük yangın felaketlerinde yangın helikopterleri Avşa Adası’na destek olmaktadır. Avşa Adası denizinden helikopterler 2,5 ton su alarak Avşa yangınlarına müdahale etmektedir.

Avşa Adası hava durumu da yangının dağılmaması adına önemli bir rol taşımaktadır.

Avşa Adası İtfaiyesi Telefon Numarası Kaçtır?

Avşa Adası İtfaiye Merkezi'nin sabit telefon numarası bulunmuyor. Eğer ki 110'u ararsanız Balıkesir sizi Avşa Adası itfaiyesine bağlayacaktır.

Avşa Adası İtfaiyesi Nerede?

Avşa Adası itfaiyesi Avşa merkezinde yer almaktadır. Adanın iç kesimlerinde ve Avşa fırının yan tarafında bulunuyor.

Avşa Adası'nda Yangın Oluyor Mu?

Avşa Adası'nda özellikle yaz aylarında yangın bazen görülebiliyor. Bu gibi durumlarda Avşa Adası itfaiyesi gerekli müdahalelerde bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir