"Enter"a basıp içeriğe geçin

Avşa Adası’nda Farklı Bir Yerleşim Olan Mavi Koy Hakkında Detaylı Bilgi

Avşa Adası koylarını sitemizin anasayfa kısmında sizlere belirtmiştik. Anasayfamıza giderek koylar hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Avşa Adası Mavi Koy Anasayfada Neden Koylar Kategorisinde Değil ?

Mavi Koy anasayfamızda koylar kategorisinde yer almıyor. Bunun sebebi Mavi Koy’un sadece bir koy olmamasıdır.

Avşa Adası’ndan Mavi Koy’a Nasıl Gidilir ?

Mavi Koy Avşa Adası merkezine 3 km uzaklıkta iskeleden indiğinizde sol tarafta bulunan bir koydur. Mavi Koy’da sadece denize girilmemektedir. Aslında bu yüzden anasayfamızda yer almıyor.

Mavi Koy’a ulaşım ise ulaşım sayfamızda Avşa Adası’nda ulaşım başlığı altında ki gibi Avşa Adası merkezinden kalkan minibüsler ile kolaylıkla sağlanmaktadır.

Mavi Koy’da Apart Fiyatları Uygun Mu ?

Mavi Koy’da genellikle yazlıklar ve uygun fiyatlı apartlar yer alıyor. Merkeze uzak olması nedeniyle çok uygun apart fiyatları ile karşılaşabilirsiniz. Mavi Koy’da ki apartlar hakkında konaklama sayfamızdan bilgi alabilirsiniz.

Mavi Koy’da Güzel Fotoğraflar Çekinebilir Misiniz ?

Mavi Koy fotoğraf sever kişilerin son dönemde uğrak yeri olmuştur. Bunun sebebi denizde ki yosunların denize bambaşka bir renk görünümü vermesindendir. Bu da sosyal medyayı meraklıları için harika bir fırsat sunuyor.

Avşa Adası Mavi Koy Nerede ?

Mavi Koy Avşa Adası'nın haritadan bakında kuzey kısmında yer alıyor. İskeleye indiğinizde ise batı tarafında yer almaktadır.

Avşa Adası Mavi Koy'a Nasıl Gidilir ?

Avşa Adası'nda yer alan Mavi Koy yürüme mesafesinde değildir. Mavi Koy'a gitmeniz için dolmuş veya taksiye binmeniz gerekmektedir.

Avşa Adası Mavi Koy'da Ne Yapılır ?

Sessiz ve sakin bir plajda kafa dinleyerek tatil yapmak istiyorsanız Mavi Koy tamda size göre. Temiz ve güzel bir denizde denize girebilir ve Mavi Koy'da ki oteller de kalabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir