"Enter"a basıp içeriğe geçin

Avşa Adasında Telefoncu Var mı? Avşa Adası Telefon Tamiri

Avşa Adası telefoncular olarak oldukça kötü durumdadır. Eğer telefonunuz arızalandıysa telefonunuzu Avşa Adası’nda yaptırmanız pek mümkün değildir.

Avşa Adası’nda Kaç Adet Telefoncu Var ? Telefoncular Nerede ?

Avşa Adası’nda iki adet telefoncu bulunmaktadır. Bir tanesi iskelede diğer ise Çınar Altı Çay Bahçesi‘nin az ilerisinde yer almaktadır.

Telefoncular Telefon Satışı Yapıyor Mu ? Avşa Adası Telefoncularından Telefon Almak Güvenilir Mi ?

Burada ki telefoncular sıfır telefonları kolay kolay satmamaktadır. Çünkü getirmiyorlar. Genellikle Avşa Adası’nda bozulan telefonları satın alıp yaptırıp sonrasında satışa sunmaktadırlar. Bu yüzden Avşa Adası’nda telefonlarınıza dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Avşa Adası’ndan Telefon Hattı Satın Alabilir Miyim ?

Avşa Adası’nda kesinlikle hat açtırmayınız. Çünkü burada Vodafone, Turkcell veya Türk Telekon bayileri bulunmamaktadır. Yani resmi bir şekilde hat almanız mümkün değildir.

Hat Açtırma İşlemini Avşa Adası Telefoncuları Nasıl Gerçekleştirmektedir ?

Öncelikle dükkan sahipleri bayilere giderek kendi adına veya bir başkasının adına fazlasıyla hat almaktadır ve bunu satışa sunmaktadır. Bu durumda siz bu hatlardan alırsanız telefon numaranızı tekrar alma gibi bir seçeneğiniz olmuyor. Telefon numaranızı tekrar almak için dükkan sahibi ile iletişime geçerek birlikte operatör bayisine gitmeniz gerekecektir.

Tamir Veya Herhangi Bir Telefon Sorununu Yaptırabileceğim Alternatifler Var Mı ?

Avşa Adası bu durumlar yüzünden telefonlar konusunda olcukça eksik yönleri vardır. Eğer telefonunuzun acil tamir gibi bir işlem görmesi gerekiyorsa Erdek’te işleminizi tamamlamanızı öneririz.

Erdek’e gitmek için ise detaylı bilgiyi sitemizin ulaşım kısmından tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Avşa Adası'nda Telefon Tamiri Olur Mu ?

Avşa Adası'nda telefon tamiri yaptırabileceğiniz iki dükkan bulunuyor. Bu dükkanlar bir tanesi Avşa Adası iskelesinde, diğeri ise Avşa fırının karşısında yer almaktadır.

Avşa Adası'nda Ki Telefoncular Güvenilir Mi ?

Avşa Adası'nda ki telefoncularda çalışan kişiler sürekli değişmektedir. Bu yüzden çalışanlar ile görüşmenizi tavsiye ederiz.

Avşa Adası Telefoncuları Pahalı Mı ?

Avşa Adası'nda ki tamiri ücretleri İstanbul'a göre biraz daha pahalıdır. Çünkü gelen parçalar Avşa Adası'na daha pahalı gelmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir