Avşa Adası’nda Telefoncu Var Mı? Avşa Adası Telefon Tamiri

Avşa Adası Telefoncuları ve Telefon TamiriAvşa Adası telefoncuları önemli sorunlarınızı halledecek düzeyde yeterlidir. Eğer acil bir tamir işiniz varsa bu işlemleri bu telefoncularda gerçekleştirebilirsiniz. Avşa Adası’nda bulunan telefoncular gerekli tamir işlemini en hızlı şekilde tamamlayarak, en kısa sürede sizlere teslim etmektedir. Böylelikle tatil süreciniz boyunca telefon tamiri için beklememiş oluyorsunuz. Telefoncularda gerekli işlemlerin bitmesi ardından sizlere bilgi verilerek teslim almanız hakkında detaylı bilgi verilmektedir.

İçindekiler

Avşa Adası’nda Kaç Adet Telefoncu Var? Telefoncular Nerede?

Avşa Adası’nda iki adet telefoncu bulunmaktadır. Bir tanesi iskelede diğer ise Çınar Altı Çay Bahçesi‘nin az ilerisinde yer almaktadır. İki telefoncuda da telefon tamiri ve hat açtırma, kapatma işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Avşa Adası Telefoncuları Telefon Satışı Yapıyor Mu?

Avşa Adası’nda ki telefoncular sıfır telefon satımını sınırlı olarak gerçekleştirmektedir.Fakat ikinci el telefonlar için bir çok çeşit sunulmaktadır. Eğer ikinci el telefon almak isterseniz göz atmanızı tavsiye ederiz.

Avşa Adası telefoncuları sıfır telefonları ise sipariş üzerine dilediğiniz şekilde getirmektedir. Dilerseniz telefoncular üzerinden telefon satın alabilirsiniz dilerseniz de internet üzerinden telefon satın alarak Avşa Adası kargoları ile telefonunuzu teslim alabilirsiniz.

Avşa Adası’nda Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom Şubeleri Var Mı?

Avşa Adası’nda Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom şubeleri bulunmuyor. Fakat işlemlerinizi belirtilen telefoncularda gerçekleştirebilirsiniz. Gerekli bilgi ve evraklar Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom şubelerine iletilerek işlemler tamamlanmaktadır.

Avşa Adası’ndan Telefon Hattı Açtırılabilir Mi?

Avşa Adası telefoncuları hat açtırma, fatura ödeme, telefon tamiri, telefon satışı gibi işlemlerin bir çoğunu yapmaktadır. Telefon hattı açtırma işlemlerini ise hat açtırmak istediğiniz operatörün şubesine gerekli evraklar iletilerek işleminiz tamamlanmaktadır.

Avşa Adası'nda Telefon Tamiri Yapılıyor Mu?

Avşa Adası'nda telefon tamiri yaptırabileceğiniz iki dükkan bulunuyor. Bu dükkanlar bir tanesi Avşa Adası iskelesinde, diğeri ise Avşa fırının karşısında yer almaktadır.

Avşa Adası’nda Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Şubeleri Nerede?

Avşa Adası telefoncuları hakkında detaylı bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Avşa Adası’nda Hat Çıkartılabilir Mi?

Avşa Adası’nda bu telefonculara giderek hat açtırma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir