Babaevi Apart

babaevi-apart-1
babaevi-apart-2
babaevi-apart-5
babaevi-apart-8
babaevi-apart-3
babaevi-apart-4
Babaevi-apart-12
babaevi-apart-7
babaevi-apart-9
babaevi-apart-10
babaevi-apart-12
babaevi-apart-11
Babaevi-apart-5
babaevi-apart-16
babaevi-apart-14
babaevi-apart-15
babaevi-apart-17
babaevi-apart-20
babaevi-apart-18
previous arrow
next arrow
babaevi-apart-1
babaevi-apart-2
babaevi-apart-5
babaevi-apart-8
babaevi-apart-3
babaevi-apart-4
Babaevi-apart-12
babaevi-apart-7
babaevi-apart-9
babaevi-apart-10
babaevi-apart-12
babaevi-apart-11
Babaevi-apart-5
babaevi-apart-16
babaevi-apart-14
babaevi-apart-15
babaevi-apart-17
babaevi-apart-20
babaevi-apart-18
previous arrow
next arrow

Babaevi Apart, Avşa Adası merkezinde bulunup 8 adet odası ile hizmet vermektedir. Sezona kapılarını 1 haziranda açıp 30 eylülde kapatmaktadır. Avşa Adası halk plajına sadece 1-2 dakika, iskeleye 3 dakika yürüme mesafesindedir. Apart tam olarak Avşa Adası merkezinde yer almaktadır.

Babaevi Apart’ta ek bir ücret ödemeden kullanılabilecek wi-fi hizmeti sunulmaktadır ve tüm odalardan erişim sağlanabilmektedir. Apartın odalarında balkon mevcut olmaktadır. Balkonda Avşa Adası’nın temiz havasını alarak oturabilirsiniz.

Apartın tüm tüm odalarında banyo tuvalet yer almaktadır. Fakat banyo ve tuvaletlerde el, ayak, yüz havlusu, sabun, bornoz gibi ihtiyaç duyulacak eşyalar yer almamaktadır. Bu ihtiyaçları dilerseniz tatil öncesinde valizinize koyabilir, dilerseniz de Avşa’dan temin edebilirsiniz. Apartta çamaşırhane bulunmamaktadır fakat yetkili kişiden rica etmeniz halinde kirli çamaşırlarınızı yıkatabilirsiniz. Her oda da kıyafetlerinizi koyabileceğiniz giysi dolabı da bulunmaktadır.

Babaevi Apart’ın odalarında yer alan mutfakta ise ihtiyacınız olabilecek bütün araç ve gereçler bulunmaktadır. Mutfaklarında ocak, mutfak araç ve gereçleri, buzdolabı yer almaktadır.

Apartta gelen araçlı tatilciler için bir otopark yer almamaktadır. Araç ile apartta tatil yapacaksanız aracınızı Avşa Adası’nda yer alan ücretli otoparklardan bir tanesine bırakabilirsiniz.

İçindekiler

Babaevi Apart’ta Yemek Servisi Var Mı?

Babaevi Apart’da yemek servisi bulunmamaktadır. Fakat odalar içerisinde mutfak yer almaktadır ve gerekli olan bütün araç ve gereç yer almaktadır. Dilerseniz ihtiyacınız olan yemeklikleri aldıktan sonra apartın mutfağını kullanarak dilediğiniz gibi yemeğinizi yapabilirsiniz.

Aparta en yakın yemeklik alınabilecek yerler arasında Şok market bulunmaktadır. Market aparttan çıktığınızda hemen sağ tarafta olup 1 dakik yürüme mesafesindedir. Dilerseniz buradan dilerseniz de çevre de yer alan diğer marketlerden alışverişinizi çok kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Apart içerisinde yemek yapıp, yemek yemek istemiyorsanız restoranlar Babaevi Apart’a çok yakın konumdadır. Aparttan çıktıktan sonra sol tarafa doğru 1 dakik yürüyüp Avşa sahiline ulaşmanız ardından bir çok restoranı görebilirsiniz. Dilediğiniz restorana girerek yemeğinizi yiyebilirsiniz.

Babaevi Apart’dan Avşa Adası Gece Hayatına Nasıl Gidilir?

Babevi Apart, Avşa Adası Barlar Sokağı’na 250 metre, Avşa Adası Gece Kulüplerine ise 500 metre uzaklıkta bulunmaktadır.

Barlar Sokağı’na gitmek için öncelikle Avşa Adası sahiline çıkmanız gerekmektedir. Aparttan çıktıktan sonra sola doğru 1 dakika yürüdükten sonra tekrar sola doğru 250 metre ilerleyip Avşa Adası Barlar Sokağı’na kolayca ulaşabilirsiniz.

Avşa Adası gece kulüplerine ulaşmak içinse aparttan çıktıktan sonra iki kere sağa dönmeniz ardından 20 metre sonra sola dönüp dümdüz ilerleyerek gece kulüplerine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Babaevi Apart’a Nasıl Gidilir?

Babaevi Apart’a, Avşa Adası İskelesi’nden sadece 2 dakika yürüyerek kolayca ulaşabilirsiniz.

Avşa Adası İskelesi’ne indikten sonra plajdan, sağ tarafa doğru ilerleyip balık restoranlarına ulaşmanız ardından sola dönüp 50 metre ilerlemeniz ardından apartı sağ tarafınızda kolayca görebilirsiniz.

Babaevi Apart Nerede?

Babaevi Apart Konaklama Ücretleri

Babaevi Apart’ta fiyatlar sezon içerisinde değişiklik göstermektedir. Fakat sezon öncesi ve sezon sonrası fiyatları oldukça ekonomik olmaktadır. Ucuz bir tatil için haziran ve eylül aylarında aparttan rezervasyon yapabilirsiniz. Ya da erken rezervasyon ile uygun fiyatlar ile odanızı ayırtabilirsiniz.

Babaevi Apart peşin ödeme yöntemi kabul etmekte olup, kredi kartı ile ödeme yönteminin geçerli olup olmadığı bilinmemektedir. Kredi kartı ödeme yöntemi bilgisini öğrenmek için apart ile iletişime geçebilirsiniz.

Apartın rezervasyon işlemleri ise oldukça kolay olmaktadır. Tatil planınızı yaptıktan sonra, gideceğiniz tarihten yaklaşık 10 gün önce apartı arayarak yerinizi ayırtmalısınız. Yerinizi ayırtırken aparta 1-2 günlük kapora ödemelisiniz. Avşa Adası’na gelip motelde odanıza yerleştikten sonra da geri kalan ödemenizi yapmalısınız.

Babaevi Apart Avantajları ve Dezavantajları?

Babaevi Apart, Avşa Adası merkezinde yer almaktadır. Bu sebeple sahile, restoranlara yakın olması güzel bir avantajdır. Odalar içerisinde ihtiyacınızı karşılayacak bir çok şey bulunmaktadır. Fakat klima bulunmaması bir dezavantajdır.

Apartta yemek servisi bulunmuyor fakat hemen yanınızda şok market olması ve odalarda mutfak bulunması sayesinde dilediğiniz gibi yemeğinizi yapabiliyorsunuz. Ya da Avşa restoranlarında yemeğinizi yiyebilirsiniz.

Fiyatlar ise sezon içerisinde değişiklik gösteriyor fakat sitemizi takip edip fiyatları öğrenip indirim ve kampanyalardan da sitemizde yapılan duyurular ile bilgi alabilirsiniz.

Babaevi Apart'a Nasıl Gidilir?

Babaevi Apart, Avşa Adası'nın merkezinde yer almaktadır. İskeleden indikten sonra sağ tarafa doğru ilerleyip balık restoranlarına vardıktan sonra sola dönerek kolayca ulaşabilirsiniz.

Babaevi Apart Denize Yakın Mı?

Babaevi Apart denize oldukça yakın konumda bulunmaktadır. Aparttan çıkıp sola doğru sadece 1-2 dakika yürüyerek kolayca ulaşabilirsiniz.

Babaevi Apart'ta Yemek Servisi Var Mı?

Babaevi Apart'ta yemek servisi bulunmamaktadır. Fakat apartta yemeklik malzemelerinizi aldıktan sonra dilediğiniz gibi yemek yapabileceğiniz mutfak bulunmaktadır. Ayrıca Avşa restoranlarına da apart oldukça yakın konumdadır.

Babaevi Apart'ta Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Babaevi Apart'ta konaklama ücretleri sezon içerisinde değişmektedir. Fiyatları sayfamızda yer alan dönemsel fiyatlardan veya Babaevi Apart'ı arayarak öğrenebilirsiniz.

Önerdiğimiz diğer tesisler;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir