Büşra Motel

Titiz Pansiyon
Önerilen Pansiyon: Titiz Pansiyon
Avşa Adası merkezinde denize sadece 1 dakika yürüme mesafesinde ki konumu ile ada da en uygun fiyata kaliteli hizmet veren Titiz Pansiyon'dan rezervasyon yapmak için ilgili butona tıklayınız.
Bu tesisin sitemizde telefon bilgileri bulunmamaktadır. Tesis bilgilerini güncellemek istiyorsanız tıklayın.
avsa-busra-motel
avsa-busra-motel-1
avsa-busra-motel-9
avsa-busra-motel-8
avsa-busra-motel-7
avsa-busra-motel-5
avsa-busra-motel-6
avsa-busra-motel-4
avsa-busra-motel-3
avsa-busra-motel-2
previous arrow
next arrow
avsa-busra-motel
avsa-busra-motel-1
avsa-busra-motel-9
avsa-busra-motel-8
avsa-busra-motel-7
avsa-busra-motel-5
avsa-busra-motel-6
avsa-busra-motel-4
avsa-busra-motel-3
avsa-busra-motel-2
previous arrow
next arrow

Büşra Motel 20 haziranda hizmet vermeye başlayıp 20 eylül gibi hizmet vermeyi sonlandırmaktadır. Motel iskeleye ve plaja oldukça yakın konumdadır. İskeleye 5-10 dakika yürüme mesafesindedir. Avşa Adası halk plajına ise 1-2 dakikalık uzaklıktadır. Motelin balkonun kafanızı sağ tarafa çevirmeniz halinde yolun sonunda plajı kolayca görebilirsiniz.

Büşra Motel’de ücretsiz bir şekilde kullanabileceğiniz wi-fi bulunmaktadır. Ayrıca tüm odalarında klima ve plazma tv de yer alıyor.

Büşra Motel’in odalarının hepsinde balkon mevcuttur. Ayrıca motelin denize bakan tarafında ki odalarından kafanızı sağa çevirirseniz Avşa’nın eşsiz gün batımını ve deniz manzarasını kolayca izleyebilirsiniz.

Büşra Motel’in odalarında bulunan banyolarda saç kurutma makinesi, el ve yüz havluları, bornoz, tuvalet kağıdı gibi ihtiyaçlar motel tarafından sağlanmamaktadır. Bu ihtiyaçları dilerseniz kendiniz getirebilir, dilerseniz de Avşa’da yer alan marketlerden temin edebilirsiniz. Çamaşır makinesi ve ütü gibi ihtiyaçlarda sadece apart odalarında mevcut olmaktadır. Odalarda sadece eşyalarınızı koyabileceğiniz kıyafet dolabı mevcuttur.

Motelin odalarında yer alan mutfakta ise ihtiyacınız olacak bir çok mutfak araç ve gereç yer almaktadır. Ocak, mutfak dolabı ve mutfak araç gereçlerinden dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz.

Büşra Motel’de araçların park edilebilmesi için bir otopark yer almıyor fakat çevresinde araç park edilebilecek uygun yerler bulunmaktadır. Dilerseniz burada ki yerlere park edebilir, dilerseniz de Avşa Adası’nda yer alan ücretli otoparklardan yararlanabilirsiniz.

Büşra Motel Yemek Servisi Var Mı?

Büşra Motel’de yemek servisi bulunmamaktadır. Fakat odalar içerisinde mutfak yer almaktadır ve gerekli olan bütün araç ve gereç mutfaklarda bulunmaktadır. Bu sayede motelin mutfağından yararlanarak dilediğiniz gibi yemeklerinizi yapabilirsiniz.

Yemek yapabilmeniz için gerekli olan besinleri ise Büşra Motel’e yakın konumda bulunan A101 ve Bim marketlerinden veya her hafta salı günü kurulan Avşa Pazarı’ndan temin edebilirsiniz ve motelde yemeğinizi yaptıktan sonra odalarda yer alan balkonda rahatça yemek yiyebilirsiniz.

Tatilinizde yemek ile uğraşmak istemezseniz restoranlar Büşra Motel’e yakın konumdadır. Motelden çıkıp 1-2 dakika içinde sahile ulaştıktan sonra bir çok restoranı görebilirsiniz. Burada yemek tercihinizi yaptıktan sonra bir tanesine girerek karnınızı doyurabilirsiniz.

Büşra Motel’den Avşa Adası Gece Hayatına Nasıl Gidilir?

Büşra Motel, Avşa Adası iskelesinin sol tarafında yer almaktadır. Bu yüzden Avşa Adası Barlar Sokağı’na 15 dakika yürüme mesafesindedir. Avşa Adası gece kulüplerine ise 20-30 dakikalık bir mesafesi vardır.

Büşra Motel’den çıkıp sahile ilerlemeniz ardından sola dönüp sahil yolundan ilerlerseniz iskeleyi geçtikten sonra 10 dakika ilerleyip barlara kolayca ulaşabilirsiniz. Gece kulüplerine ise Avşa Adası Belediye binasına ilerledikten sonra üzüm heykelini geçip sola dönüp ilerleyerek ulaşabilirsiniz.

Büşra Motel’e Nasıl Gidilir?

Avşa Adası iskelesine indikten sonra iskelenin sol tarafına doğru 5 dakik ilerleyip, sahilin ara sokağından sağa dönerek Büşra Motel’e ulaşabilirsiniz. Motel tam olarak sol tarafınızda ve köşede yer alacaktır.

Motelin sahil yoluna yakın olması ve tabelaların yer alması sayesinde moteli kolayca görebilirsiniz.

Büşra Motel Nerede?

Büşra Motel Konaklama Ücretleri

Büşra Motel’de fiyatlar sezon içerisinde değişiklik göstermektedir. Tatil yapacağınız zaman geçerli fiyatları öğrenmek için sitemizde yer alan Büşra Motel iletişim numaralarından yararlanabilirsiniz.

Büşra Motel’de peşin ödeme yöntemi geçmektedir. Kredi kartı ile ödeme yönteminin geçerli olup olmadığı ise bilinmemektedir. Öğrenmek için iletişime geçebilirsiniz. Motel’de uygun fiyatlar ile tatil yapmak içinse erken rezervasyondan yararlanabilirsiniz. Uzun süreli ve erken rezervasyonlu bir tatil yapacaksanız fiyatlar oldukça uygun olabilmektedir.

Büşra Motel rezervasyonlarında ön ödeme talep etmektedir. 1-2 günlük ön ödemenizi yaptıktan sonra Motel’den yerinizi kolayca ayırtabilirsiniz. Geri kalan ödemeyi ise motelde odanıza yerleştikten sonra tamamlamanız gerekmektedir. Ön ödemeniz ise toplam kalacağınız tatil ücretinden düşülmektedir.

Büşra Motel Avantajları ve Dezavantajları?

Büşra Motel merkezi konumda bulunmaktadır. Marketlere, restoranlara ve cafelere oldukça yakındır. Fakat iskelenin sol tarafında bulunmasından dolayı Avşa barlarında ve gece kulüplerine biraz uzak kalmaktadır. Fakat yürüme mesafesinde olduğu için bu bir dezavantaj değildir.

Odaların tamamında balkon bulunması ve bazı odalarında ki balkonlarından denizi görmeniz harika bir avantaj. Çünkü Avşa Adası’nın eşsiz ve kartpostallık gün batımını izleyebiliyorsunuz.

Büşra Motel’in dezavantajları arasında ise yemek servisi vermemesi yer almaktadır. Ancak oda da yer alan mutfaktan yararlanarak yemeğinizi kolayca yapabilirsiniz. Yemek yapmak istemezseniz de motele çok yakın konumlarda bulunan restoranları tercih ederek bu dezavantajı da avantaja çevirebilirsiniz.

Büşra Motel'e Nasıl Gidilir?

Büşra Motel'e iskeleye indikten sonra sol tarafa doğru ilerleyip, sahilin bir arka sokağına geçerek çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Büşra Motel Denize Yakın Mı?

Büşra Motel, denize oldukça yakın konumda bulunmaktadır. Motelden çıktıktan sonra 1-2 dakika yürüyerek denize ulaşabilirsiniz.

Büşra Motel'de Yemek Servisi Var Mı?

Büşra Motel'de yemek servisi bulunmamaktadır. Fakat tüm odalarında mutfak bulunmaktadır ve mutfakta ihtiyacınızı karşılayacak araç ve gereç yer almaktadır. Ayrıca restoranlarda motele yürüme mesafesindedir.

Büşra Motel'de Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Büşra Motel'de konaklama ücretleri sezon içerisinde değişiklik göstermektedir. Güncel fiyatlar için sitemizde yer alan iletişim numaralarından yararlanarak motel yetkililerinden bilgi alabilirsiniz.

Önerdiğimiz diğer tesisler;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir