Erdoğan Apart

Avşa Adası Erdoğan Apart
Avşa Adası Erdoğan Apart
Avşa Adası Erdoğan Apart
Avşa Adası Erdoğan Apart
Avşa Adası Erdoğan Apart
Avşa Adası Erdoğan Apart
Avşa Adası Erdoğan Apart
Avşa Adası Erdoğan Apart
Avşa Adası Erdoğan Apart
Avşa Adası Erdoğan Apart
Avşa Adası Erdoğan Apart
avsa-adasi-erdogan-apart-1
avsa-adasi-erdogan-apart-8
avsa-adasi-erdogan-apart-7
avsa-adasi-erdogan-apart-6
avsa-adasi-erdogan-apart-11
avsa-adasi-erdogan-apart-10
avsa-adasi-erdogan-apart-2
avsa-adasi-erdogan-apart-5
avsa-adasi-erdogan-apart-3
avsa-adasi-erdogan-apart-4
avsa-adasi-erdogan-apart-12
previous arrow
next arrow
avsa-adasi-erdogan-apart-1
avsa-adasi-erdogan-apart-8
avsa-adasi-erdogan-apart-7
avsa-adasi-erdogan-apart-6
avsa-adasi-erdogan-apart-11
avsa-adasi-erdogan-apart-10
avsa-adasi-erdogan-apart-2
avsa-adasi-erdogan-apart-5
avsa-adasi-erdogan-apart-3
avsa-adasi-erdogan-apart-4
avsa-adasi-erdogan-apart-12
previous arrow
next arrow

Erdoğan Apart, Avşa Adası’nda denize yakın bir konumda bulunmaktadır. İskelenin sol tarafında yer almaktadır. Aparttan çıktıktan sonra yaklaşık 5-10 dakika yürüyerek Avşa plajına ulaşarak denize girebilirsiniz.

Erdoğan Apart 2 ve 3 kişilik apart odaları ile 1+1 suit daireleri ile hizmet vermektedir. 4-5 kişilik arkadaş grubu veya aileler apartın suit odalarını tercih edebilir.

Apartın tüm odalarında tv, klima ve balkon bulunmaktadır. Tatil sürenizde oda içerisinde bulunan tv ve klimadan dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz. Dilediğiniz zaman oda içerisinde balkondan çıkarak da serin ve temiz hava alabilirsiniz.

Erdoğan Apart’ta tuvalet ve banyo aynı oda içerisinde yer almaktadır. Banyo ve tuvalette ihtiyaç duyulan, tuvalet kağıdı, el havlusu, yüz havlusu, ayak havlusu, bornoz, el sabunu ve şampuan gibi ihtiyaçlar ise apart tarafından karşılanmamaktadır. Bu ihtiyaçlarınızı dilerseniz tatile geleceğiniz zaman yanınızda getirebilirsiniz ya da aparta yakın bir marketten bunları alabilirsiniz. Oda içerisinde eşya dolabı da yer almaktadır. Eşyalarınızı bu dolap içerisine yerleştirebilirsiniz.

Erdoğan Apart’ta apart odalar ve daire şeklinde ki 1+1 apartlarında mutfak yer almaktadır. Mutfakta buzdolabı, mutfak araç ve gereçleri, mutfak dolabı, ocak gibi mutfakta olması gereken her şey yer almaktadır. Burada dilediğiniz gibi yemeğinizi yapabilirsiniz.

Apartın kendine ait bir otoparkı bulunmamaktadır. Tatile araç ile gelen tatilciler araçlarını dilerse Avşa Adası’nda bulunan ücretli otoparka park edebilir, dilerse de aparta yakın bir sokağa araçlarını bırakabilir.

Erdoğan Apart’ta engelliye uygun odalar bulunmamaktadır.

İçindekiler

Erdoğan Apart’ta Yemek Servisi Var Mı?

Erdoğan Apart’ta yemek servisi bulunmamaktadır. Ancak tüm odalarında mutfak, mutfakta ise gerekli olan tüm araç ve gereç yer almaktadır. Yemeklik ihtiyaçlarınızı aldıktan sonra burada dilediğiniz gibi yemeğinizi yapabilirsiniz.

Erdoğan Apart merkezi konumda bulunmaktadır. Bu sayede bakkal ve market gibi alışveriş yapabileceğiniz yerler aparta yakın konumdadır. Aparttan çıktıktan sonra 5 dakika yürüyerek market ve bakkala ulaşabilirsiniz.

Apart içerisinde yemek yapmak istemiyorsanız restoran ve cafeler de aparta yakın konumdadır. Aparttan çıkıp, Avşa sahiline 5 dakika yürüdükten sonra bir çok restoran karşınıza çıkacaktır. Ne yemek istiyorsanız buradan restoran tercihinizi yapabilirsiniz.

Erdoğan Apart’tan Avşa Adası Gece Hayatına Nasıl Gidilir?

Erdoğan Apart, Avşa Adası Barlar Sokağı’na ve gece kulüplerine yakın konumda bulunmaktadır. Aparttan çıktıktan sonra iskelenin sağ tarafına geçerek yaklaşık 5-10 dakika yürüyerek Barlar Sokağı’na ulaşabilirsiniz.

Gece kulüpleri ise aparta 15-20 dakika yürüme mesafesindedir. Aparttan çıktıktan sonra Avşa mezarlığına doğru giderek gece kulüplerini görebilirsiniz.

Erdoğan Apart’a Nasıl Gidilir?

Erdoğan Apart, Avşa Adası iskelesine indikten sonra sol tarafta yer almaktadır. İskeleden sol tarafa doğru ortalama 5 dakika yürüdükten sonra sahilin bir arka sokağına geçerek aparta ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz aşağıda yer alan apart konumundan yararlanarak da kolay bir şekilde ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Erdoğan Apart Nerede?

Erdoğan Apart Konaklama Ücretleri

Erdoğan Apart’ta konaklama ücretleri sezon içerisinde değişiklik göstermektedir. En uygun konaklama ücretleri sezon başı ve sezon sonu olurken en pahalı ücretler temmuz ve ağustos aylarında olmaktadır.

Erdoğan Apart’ta peşin ödeme yöntemi geçerli olup, kredi kartı ile ödeme yönteminin geçerliliği bilinmemektedir. Eğer tatilinizin ödemesini kredi kartı ile gerçekleştirecekseniz sitemizde yer alan numaralarla apart ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Erdoğan Apart’tan rezervasyon yaptırmak için sitemizde ki telefon numaralarından direkt olarak otel ile iletişime geçip hiç bir ek ücret ödemeden rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Rezervasyon sağlanması adına apart 1-2 günlük ön ödeme ücreti talep etmektedir. Avşa Adası’na gelip odanıza yerleştikten sonra ise kalan ücret alınmaktadır.

Erdoğan Apart Avantajları ve Dezavantajları

Erdoğan Apart, denize yakın ve merkezi konumda bulunmaktadır. Bu sayede cafe ve restoranlar aparta çok yakın konumda bulunmaktadır. Bu apart için oldukça önemli bir avantajdır.

Erdoğan Apart odalarında ise tatilde ihtiyacınızı karşılayacak her şey yer almaktadır. Sadece ütü ve çamaşır makinesi yer almamaktadır.(1+1 apartlarında çamaşır makinesi bulunmaktadır.) Eğer kısa süreli bir tatil yapacaksanız ütü ve çamaşır makinesinin olmaması tatilciler için sorun olmayacaktır.

Apartta yemek servisinin olmaması bir dezavantajdır. Fakat oda da mutfak ve mutfakta yemek yapabileceğiniz her şey yer almaktadır. Eğer apartta yemek yapmak istemezseniz restoranlarda aparta çok yakın konumdadır. Bu sebeple bunu da bir dezavantaj olarak sayamayız.

Erdoğan Apart'a Nasıl Gidilir?

Erdoğan Apart, Avşa Adası iskelesinin sol tarafında yer almaktadır. İskeleye indikten sonra sol tarafa doğru 5 dakika yürüyerek aparta ulaşabilirsiniz.

Erdoğan Apart Denize Yakın Mı?

Erdoğan Apart merkezi konumu sayesinde denize oldukça yakın konumda bulunmaktadır. Aparttan çıktıktan sonra 1-2 dakika içerisinde plaja ulaşabilirsiniz.

Erdoğan Apart'ta Yemek Servisi Var Mı?

Erdoğan Apart'ta yemek servisi bulunmamaktadır. Fakat oda içerisinde yemek yapabileceğiniz her şey eksiksiz bir şekilde bulunmaktadır. Odanızda yemeğinizi yapabilirsiniz.

Erdoğan Apart'ta Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Erdoğan Apart'ta konaklama ücretleri sezon içerisinde değişiklik göstermektedir. Bu yazımızda sezonda fiyatların nasıl değiştiğini ve fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Önerdiğimiz diğer tesisler;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir