Olimpos Motel

olimpos-motel-1
olimpos-motel-2
olimpos-motel-3
olimpos-motel-4
olimpos-motel-5
olimpos-motel-6
olimpos-motel-7
olimpos-motel-8
olimpos-motel-9
previous arrow
next arrow
olimpos-motel-1
olimpos-motel-2
olimpos-motel-3
olimpos-motel-4
olimpos-motel-5
olimpos-motel-6
olimpos-motel-7
olimpos-motel-8
olimpos-motel-9
previous arrow
next arrow

Olimpos Motel, Avşa Adası’nda tatilcilere motel kategorisinde kaliteli hizmet veren bir tesis olmaktadır. Tesis Avşa Adası’nda doğa ile tatilcilere güzel bir tatil sunuyor. Olimpos Motel hakkında detaylı bilgiye ulaşmak, tesis özelliklerini öğrenip ücretsiz rezervasyon yapmak istiyorsanız, bu sayfamızdan yararlanabilirsiniz.

Olimpos Motel, sadece yaz aylarında hizmet veren bir tesis olup, tesisin check-in saati 13:30, check-out saati ise 10:30 olmaktadır. Olimpos Motel tesisine giriş ve çıkış yaparken bu saatleri dikkate alabilirsiniz.

Olimpos Motel tesisi evcil hayvan dostu bir tesis olup, evcil hayvanları kabul etmektedir. Olimpos Motel, Avşa Adası’nda evcil hayvan kabul eden bir motel olmaktadır.

Olimpos Motel, araç ile gelecek tatilcilere de ücretsiz otopark hizmeti sunmaktadır. Araç ile gelen tatilciler tesisin ücretsiz otoparkına araçlarını güvenli bir şekilde park edebilirler.

Olimpos Motel, Avşa Adası’nda motel kategorisinde hizmet veren kaliteli bir tesis olmaktadır. Avşa Adası’nda ki diğer motel kategorisinde ki tesisleri incelemek isterseniz, Avşa Adası otel ve pansiyonları başlıklı yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Olimpos Motel Nerede?

Olimpos Motel, Avşa Adası’nda yukarıda yer alan konumda bulunmaktadır. Avşa Adası iskelesine inmeniz ardından haritada yer alan konumu takip ederek Olimpos Motel tesisine kolayca ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Olimpos Motel Tesis Özellikleri

Olimpos Motel, Avşa Adası’nda motel kategorisinde hizmet veren bir tesis olmaktadır. Motel kategorisinde bir tesis olmasından dolayı da tatilcilere bir çok imkan sunmaktadır.

Olimpos Motel tesisinin misafirlerine sunduğu hizmetler;

  • Plaj: Plaja Yürüme Mesafesi
  • Ulaşım: İskele Meydanına Yürüme Mesafesi
  • Temizlik Hizmetleri: İsteğe Bağlı Yıkama, Ütü (İsteğe Bağlı)
  • Resepsiyon Hizmetleri: 24 Saat Açık Resepsiyon
  • Odalar: Aile Odaları, Sigara İçilen Odalar, Sigara İçilmeyen Odalar
  • Ortak Alanlar: Teras
  • İnternet: Tesis Ortak Alanlarında Ücretsiz İnternet
  • Sağlık: Hastaneye Kolay Ulaşım
  • Isıtma: Klima

şeklinde olmaktadır. Tesis sadece bu özellikleri ile kalmayıp tatilcilere birçok farklı alanda da ek hizmetler sunmaktadır. Teisisin sunduğu diğer ek imkanları öğrenmek ve tesisten dilediğiniz tarih aralığı için ücretsiz rezervasyon yapmak için bu sayfamızda yer alan iletişim numaraları üzerinden tesisle iletişime geçebilirsiniz.

Olimpos Motel Kuralları ve Genel Özellikleri

Olimpos Motel, Avşa Adası’nda doğa konsepti ile hizmet veren tatilcilerin tercih etmiş olduğu bir tesis olmaktadır. Tesis kurallarına ve genel özelliklerine aşağıda yer alan tablodan ulaşabilir, kurallar hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız bu sayfamızda yer alan telefon numarası üzerinden tesis yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

🛏️Tesis Tipi: Motel
🐹 Evcil Hayvan: Kabul Ediliyor
🏊🏻‍ Konsept: Doğa
🅿️ Otopark: Ücretsiz
🛜 Wifi: Ücretsiz
🕐 Check-in Saati: 13:30
🕙 Check-out Saati: 10:30

Olimpos Motel evcil hayvan kabul ediyor mu?

Evet, Olimpos Motel evcil hayvan kabul eden bir tesistir. Tesiste evcil hayvanınız ile güzel bir tatil geçirebilirsiniz.

Olimpos Motel check-in ve check-out saatleri kaç?

Olimpos Motel tesisinin check-in saati 13:30, check-out saati ise 10:30 olmaktadır.

Olimpos Motel hangi dönemlerde hizmet sunuyor?

Olimpos Motel Avşa Adası'nda sadece yaz aylarında hizmet veren bir tesis olmaktadır.

Olimpos Motel otopark imkanı sunuyor mu?

Evet, Olimpos Motel tatilcilere ücretsiz otopark imkanı sunmaktadır. Araç ile gelen tatilciler araçlarını tesisin ücretsiz otoparkına park edebilirler.

Önerdiğimiz diğer tesisler;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir