Simge Apart

Avşa Adası Simge Apart
Avşa Adası Simge Apart
Avşa Adası Simge Apart
Avşa Adası Simge Apart
Avşa Adası Simge Apart
Avşa Adası Simge Apart
Avşa Adası Simge Apart
Avşa Adası Simge Apart
Avşa Adası Simge Apart
Avşa Adası Simge Apart
Avşa Adası Simge Apart
Avşa Adası Simge Apart
Avşa Adası Simge Apart
Avşa Adası Simge Apart
avsa-adasi-simge-apart-11
avsa-adasi-simge-apart-9
avsa-adasi-simge-apart-7
avsa-adasi-simge-apart-8
avsa-adasi-simge-apart-10
avsa-adasi-simge-apart-6
avsa-adasi-simge-apart-13
avsa-adasi-simge-apart-2
avsa-adasi-simge-apart-3
avsa-adasi-simge-apart-4
avsa-adasi-simge-apart-5
avsa-adasi-simge-apart-14
avsa-adasi-simge-apart-12
avsa-adasi-simge-apart-1
previous arrow
next arrow
avsa-adasi-simge-apart-11
avsa-adasi-simge-apart-9
avsa-adasi-simge-apart-7
avsa-adasi-simge-apart-8
avsa-adasi-simge-apart-10
avsa-adasi-simge-apart-6
avsa-adasi-simge-apart-13
avsa-adasi-simge-apart-2
avsa-adasi-simge-apart-3
avsa-adasi-simge-apart-4
avsa-adasi-simge-apart-5
avsa-adasi-simge-apart-14
avsa-adasi-simge-apart-12
avsa-adasi-simge-apart-1
previous arrow
next arrow

Simge Apart, Avşa Adası’nda merkezi konumda hizmet vermektedir. Plaja 3-4 dakika yürüyerek kolayca ulaşılabiliyor. Apart sezon açılışını 15 haziranda yapıp, 15 eylül gibi hizmet vermeyi sonlandırmaktadır. Aparta giriş ve çıkış saatleri apart tarafından belirtilmemiştir. Simge Apart ile iletişime geçerek aparta giriş ve çıkış saatleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Simge Apart’ın tüm odalarında çiçekli balkon, LCD TV ve klima bulunmaktadır. Oda içerisinde, evinizde ki rahatlığı kolayca bulabilirsiniz.

Simge Apart banyolarında duş ve tuvalet yer almaktadır. El, ayak ve yüz havluları ise apart tarafından temin edilmemektedir. Sabun ve şampuanlarda yer almamaktadır. Bunları apart çevresinde bulunan marketlerden kolay bir şekilde temin edebilirsiniz. Ya da tatile gelirken yanınızda getirebilirsiniz. Apartta çamaşırhane ise bulunmamaktadır. Çamaşır yıkama durumunuz olur ise bir çamaşırhanede belli bir ücret karşılığında kirlilerinizi yıkatabilirsiniz.

Simge Apart mutfağında ise tüm ihtiyaçlar düşülerek eklenmiştir. Mutfakta ocak, mutfak dolabı, mutfak araç gereçleri eksiksiz bir şekilde yer almaktadır. Yemeğinizi dilediğiniz gibi mutfakta yapabilirsiniz.

Simge Apart giriş katlı odaları ile engelli vatandaşlara uygun bir yapıdadır. Engelli vatandaşlarımız apartta rahat bir şekilde konaklayabilir. Apartın otoparkı ise yer almamaktadır. Araç ile gelen tatilciler araçlarını ücretli bir otoparka veya bir sokağa park edebilir.

İçindekiler

Simge Apart’ta Yemek Servisi Var Mı?

Simge Apart’ta yemek servisi bulunmamaktadır. Fakat odalar içerisinde mutfak ve mutfak içerisinde gerekli olan tüm araç ve gereç yer almaktadır. Yemeklik malzemelerinizi aldıktan sonra mutfaktan yararlanarak dilediğiniz gibi yemeğinizi yapabilirsiniz.

Yemek alabileceğiniz market ve bakkal yerleri ise aparta oldukça yakındır. Apartın hemen 2 dakika ilerisinde BİM market yer almaktadır. Biraz ilerisinde de A101 market yer alıyor. Alışverişlerinizi dilerseniz marketlerden, dilerseniz de sahilde bulunan marketlerden yapabilirsiniz.

Yemeğinizi evde hazırlamakla uğraşmayıp Avşa restoranlarında yemek yemek istiyorsanız da sahile inmelisiniz. Simge Apart’tan çıkıp 2-3 dakika kadar sahile yürüdükten sonra bir çok restoranı görebilirsiniz. Buradan dilediğiniz restorana girerek yemeğinizi yiyebilirsiniz.

Simge Apart’tan Avşa Adası Gece Hayatına Nasıl Gidilir?

Simge Apart, Avşa Adası Barlar Sokağı’na ve gece kulüplerine yakın konumda bulunmaktadır. Aparttan çıktıktan sonra yaklaşık 10 dakika yürüyerek Barlar Sokağı’na kolayca ulaşabilirsiniz.

Barlar Sokağı’na, Avşa sahiline indikten sonra iskeleyi geçip 5 dakika yürüyerek ulaşabilirsiniz. Gece kulüpleri ise Barlar Sokağı’ndan yaklaşık 5 dakika uzaklıkta yer almaktadır.

Simge Apart’a Nasıl Gidilir?

Simge Apart, Avşa Adası iskelesinin sol tarafında yer almaktadır. Adanın sol tarafında yer alan Avşa Adası Sağlık Ocağı’na çok yakın bir konumda bulunmaktadır. Avşa Sağlık Ocağı‘nın nerede olduğunu bilmiyorsanız ilgili yazımızdan yararlanabilirsiniz.

İskeleye inip araçların çıkış yapmış olduğu sokaktan dümdüz ilerleyip karşınıza çıkacak olan üzüm heykelinden sola dönüp 100-200 metre ilerledikten sonra Avşa Adası Sağlık Ocağı sağ tarafınızda belirecektir. Sağlık ocağının karşısında ki sokağa girerek aparta ulaşabilirsiniz.

Simge Apart Nerede?

Simge Apart Konaklama Ücretleri

Simge Apart’ta konaklama ücretleri sezon içerisinde değişiklik göstermektedir. Güncel fiyat bilgilerini öğrenmek için tatil yapacağınız tarihten 1-2 hafta önce apart ile iletişime geçerek fiyat bilgisi almalısınız. İletişiminizi ise sitemizde yer alan telefon numaralarından gerçekleştirebilirsiniz.

Rezervasyon yapabilmeniz için Simge Apart’a bir ön ödeme yapmanız gerekmektedir. Ön ödeme tutarı 1-2 günlük ücrettir. Ödeme banka havalesi ile peşin yapılmaktadır. Kredi kartı ile ödeme yöntemi ise apart tarafından belirtilmemiştir. İletişime geçerken bu bilgiyi de aparttan öğrenebilirsiniz.

Tatil ücretinin tamamı ise apartta odanıza yerleştikten sonra alınıyor. Burada rezervasyon için alınan ön ödeme tutarı da düşülmektedir.

Simge Apart Avantajları ve Dezavantajları

Simge Apart merkezi konumu, plaja yakınlığı, çevresinde marketlerin bulunması ve müstakil odaları ile oldukça avantajlıdır. Ayrıca yakın konumunda lunaparkta yer almaktadır. Avşa restoranlarına, cafelerine de sahile çıktıktan sonra kolayca ulaşabiliyorsunuz.

Simge Apart’ın dezavantajı olarak yemek servisinin bulunmamasını belirtebiliriz. Fakat bu da bir dezavantaj değildir. Çünkü restoranlar aparta çok yakın konumdadır. Sahile yürüyerek indikten sonra sayısı oldukça fazla olan restoran ve cafeleri görebilirsiniz.

Simge Apart'a Nasıl Gidilir?

İskeleden indikten sonra sol tarafa doğru ilerleyip Avşa Adası Sağlık Ocağı'nın karşısında yer alan ara sokağa girerek aparta kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Simge Apart Denize Yakın Mı?

Simge Apart, denize çok yakın bir konumdadır. Aparttan çıktıktan sonra sadece 2-3 dakika yürüyerek Avşa plajına ulaşabilirsiniz.

Simge Apart'ta Yemek Servisi Var Mı?

Simge Apart'ta yemek servisi bulunmamaktadır. Fakat odaları içerisinde bulunan mutfakta yemek yapabilmeniz için gerekli tüm araç ve gereç yer almaktadır. Ayrıca Avşa Adası restoranları da apart konumuna çok yakındır.

Simge Apart'ta Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Simge Apart'ta konaklama ücretleri sezon içerisinde değişiklik göstermektedir. Sezon içerisinde ki fiyat bilgilerini öğrenerek rezervasyon işlemi gerçekleştirebilmek için bu yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Önerdiğimiz diğer tesisler;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir