Avşa Adası Araba ve Araç Kiralanabilecek Rent A Car Firmaları Listesi

Avşa Adası’na araba ile gelmeyen kişiler Avşa Adası’nda araba veya araç kiralanabilecek yerleri rent a car firmalarını merak ediyor. Avşa Adası’nda araba ve diğer ulaşım araçlarını kiralayabileceğiniz tüm yerlerin listesine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Avşa Adası’nda Araba ve Araç Kiralanabilecek Rent A Car Firmalar

Avşa Adası’nda araba ile gezmek isteyen tatilciler, ada da araba ve araç kiralanabilecek rent a car firma arayışına geçiyor. Avşa Adası’nda araba kiralayan rent a car firmalar bulunmamaktadır. Avşa Adası içerisinde ki araba ile ulaşım taksiler ile veya dolmuşlar ile sağlanmaktadır.Avşa Adası Araba ve Araç Kiralanabilecek Yerler

Avşa Adası‘nda ulaşımınızı veya gezilecek yerleri araba ile gezmek istiyorsanız adaya yakın olan Erdek ve Bandırma gibi ilçelerde ki rent a car firmalarından araç kiralayarak adaya sefer düzenleyen Gestaş, Marmara Ro Ro , Adalar 1 feribotları ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

Avşa Adası’nda Araba ve Araç Kiralanarak Gezilecek Yerler

Avşa Adası’nda araba ve araç kiralayarak ada merkezinde gezmek mümkün değildir. Avşa Adası Belediyesi ada sahiline araba ile girişi yasaklamıştır. Avşa Adası’nda araba ile gezilecek yerler arasında, Avşa Adası koyları yer almaktadır. Avşa Adası’nda ki koyları araba ile rahat bir şekilde gezebilirsiniz.

Avşa Adası’nda otopark ise tatil severlerin yaşadığı başka bir sorun oluyor. Bu sebeple Avşa Adası otoparkları için sizlere ayrıca bilgi verdik. Bu konu hakkında Avşa Adası otopark sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Avşa Adası’nda Araba veya Araçlarla Avşa Koylarına Nasıl Gidilir?

Avşa Adası’na araba ile koylara ulaşımınız çok kolay olacaktır. Avşa Adası Yiğitler Köyü’ne ulaşmanız ardından tüm Avşa koylarını sırası ile gezebilirsiniz. Avşa Adası Yiğitler Köyü‘ne, Avşa Adası üzüm heykelinin arkasında ki ana yolu takip ederek 2-2,5 km yol giderek ulaşabilirsiniz.

Avşa Adası'nda Araba ve Araç Nereden Kiralanır?

Avşa Adası'nda araba kiralayabileceğiniz firmalar yer almamaktadır. Fakat Avşa Adası içerisinde bisiklet, şarjlı bisiklet gibi araçlar kirayalabilirsiniz. Avşa Adası'nda araba kiralamak isterseni, adaya yakın çevre ilçeler olan Erdek ve Bandırma'dan araç kiralayarak adaya sefer düzenleyen feribotlar ile Avşa'ya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Avşa Adası'nda Araba ile Gezilir Mi?

Avşa Adası merkezinde araba ile gezmek, belediye tarafından kısıtlanmıştır. Ada merkezi dışında, Avşa Adası koylarını araba ile rahat ve kolay bir şekilde gezebilirsiniz.

Avşa Adası’nda Araba Yasak Mı?

Avşa Adası’nda araba yasak değildir. Sadece ada içerisinde belirli bölgelerine giriş yasağı bulunmaktadır. Nerelere giriş yasağı olduğunu bu yazımıza tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir