"Enter"a basıp içeriğe geçin

Avşa Adası’nda Araba ve Araç Kiralanabilecek Firmalar Listesi 🚘

Avşa Adası’na araba ile gelmeyen kişiler Avşa Adası’nda araba veya araç kiralanabilecek yerleri merak ediyor. Avşa Adası’nda araba ve diğer ulaşım araçlarını kiralayabileceğiniz tüm yerlerin listesine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Avşa Adası’nda Araba ve Araç Kiralanabilecek Yerler

Geniş bir aile olarak Avşa Adası’na geldiyseniz, Avşa Adası’nda araba kiralamak sizler için en uygun seçenek oluyor. Fakat Avşa Adası’nda araba kiralamanız pek mümkün değildir. Çünkü Avşa Adası’nda araba ve araç kiralayabileceğiniz firmalar bulunmamaktadır. Bu yüzden Avşa Adası’nda ki ulaşımınızı Avşa Adası Taksi Durağı’ndan bir taksi kiralayarak veya Avşa Adası dolmuşları ile yapabilirsiniz.Avşa Adası Araba ve Araç Kiralanabilecek Yerler

Avşa Adası içerisinde ki ulaşım hakkında ise Avşa Adası ulaşım sayfamızı ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.

Avşa Adası’nda Araba ile Gezilecek Yerler

Avşa Adası’nda araba ile gezilecek yerler arasında maalesef ada merkezi yer almamaktadır. Avşa Adası Belediyesi ada sahiline araba ile girişi yasaklamıştır. Avşa Adası’nda araba ile ancak Avşa Adası gezilmesi gereken yerler arasında olan Avşa koylarını gezebilirsiniz.

Avşa Adası’nda otopark ise tatil severlerin yaşadığı başka bir sorun oluyor. Bu sebeple Avşa Adası otoparkları için sizlere ayrıca bilgi verdik. Bu konu hakkında Avşa Adası otopark sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Avşa Adası’nda Araba veya Araçlarla Avşa Koylarına Nasıl Gidilir?

Avşa Adası’na araba ile koylara ulaşımınız çok kolay olacaktır. Avşa Adası Yiğitler Köyü’ne ulaşmanız ardından tüm Avşa koylarını sırası ile gezebilirsiniz. Avşa Adası Yiğitler Köyü’ne, Avşa Adası üzüm heykelinin arkasında ki ana yolu takip ederek 2-2,5 km yol giderek ulaşabilirsiniz.

Avşa Adası’nda yerli kişilere de yer tarifi sorarsanız sizlere ellerinden gelen yardımı yapacağından emin olabilirsiniz.

Avşa Adası’nda Koylara Navigasyon ile Ulaşım Sağlayabilir Misiniz?

Avşa Adası’nda Google’un bizlere sunmuş olduğu Google Maps uygulaması ile gideceğiniz yerin ismini veya adresini girmeniz halinde google sizlere en kısa yol üzerinden bir rota çizecektir.

Bu şekilde ulaşımınız sizlere alternatif olabilir ve kısa sürede gideceğiniz yere ulaşabilirsiniz.

Avşa Adası'nda Araba ve Araç Kiralanabilecek Yerler

Avşa Adası'nda araba kiralayabileceğiniz firmalar yer almamaktadır. Fakat Avşa Adası içerisinde bisiklet, şarjlı bisiklet gibi araçlar kirayalabilirsiniz.

Avşa Adası'nda Araba ile Gezilir Mi?

Avşa Adası'nın gezilmesi gereken yerleri arasında yer alan Avşa Adası koylarına çok kolay bir şekilde araba ile giderek gezebilirsiniz.

Avşa Adası’nda Araba Yasak Mı?

Avşa Adası’nda araba yasak değildir. Sadece ada içerisinde belirli bölgelerine giriş yasağı bulunmaktadır. Nerelere giriş yasağı olduğunu tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir