"Enter"a basıp içeriğe geçin

Avşa Adası’nda Araba Kiralayabilir Misiniz ? Nerelerden Kiralayabilirsiniz ?

Avşa Adası’na daha önce gelmemiş misafirler arabalarını yanlarında taşımak istemiyorlar. Bu yüzden gelmeden önce Avşa Adası’nda rent a car olup olmadığını soruyorlar. Daha gelmeden ziyaretçilerin kafasında arabayla adayı gezerek ada turu atmak oluyor.

Avşa Adası Araba İle Gezmek İçin Uygun Mu ?

Avşa Adası araba ile tatil için uygun bir yer değildir.

Araba İle Geldiyseniz Adayı Gezme Şansınız Var Mı ?

Avşa Adası şehir merkezinde belediyenin izin vermemesi sebebiyle zaten araba ile gezemiyorsunuz. Park edilmesi ise ayrı bir sorun olarak karşınıza çıkıyor. Avşa Adası otoparkları için sizlere ayrıca bilgi verdik. Bu konu hakkında Avşa Adası Otopark sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Avşa Adası’na Arabayla Gelmediniz Ve Koylara Gitmek İstiyorsanız Ne Yapabilirsiniz ?

Avşa Adası’na araba kiralamanız sizler için ilk seçenek oluyor. Avşa Adası’nda araba kiralamanız mümkün değildir. Çünkü Avşa Adası’nda rent a car bulunmamaktadır. Bu yüzden ulaşımınızı ancak taksiler veya minibüsler ile sağlayabilirsiniz.

Avşa Adası içerisinde ki ulaşım hakkında ise Avşa Adası Ulaşım sayfamızı ziyaret ederek bilgi alabilrsiniz.

Avşa Adası’na Arabayla Geldiniz Ve Koylara Gitmek İstiyorsanız Nasıl Ulaşım Sağlarsınız ?

Avşa Adası’na araba ile koylara ulaşımınız çok kolay olacaktır. Herhangi bir taksi durağına ya da dolmuşa sormanız halinde size koyların nerede kaldığını tarif edecektir.

Avşa Adası’nda yerli kişilere de yer tarifi sorarsanız sizlere ellerinden gelen yardımı yapacağından emin olabilirsiniz.

Avşa Adası’nda Koylara Navigasyon İle Ulaşım Sağlayabilir Miyim ?

Avşa Adası’nda Google’un bizlere sunmuş olduğu Google Maps uygulaması ile gideceğiniz yerin ismini veya adresini girmeniz halinde google sizlere en kısa yol üzerinden bir rota çizecektir.

Bu şekilde ulaşımınız sizlere alternatif olabilir ve kısa sürede gideceğiniz yere ulaşabilirsiniz.

Avşa Adası'nda Araba Kiralanacak Yerler Nereleri ?

Avşa Adası'nda araba kiralayabileceğiniz bir yer bulunmuyor. Eğer ada turu yapmak istiyorsanız bisiklet ile yapabilirsiniz.

Avşa Adası'nda Araba İle Gezilir Mi ?

Avşa Adası merkezinde araba girmemesi için direkler bulunuyor. Avşa Adası'nda görülecek yerlerde merkezdedir. Bu yüzden Avşa Adası araba ile gezmek için pek uygun bir yer değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir