"Enter"a basıp içeriğe geçin

Avşa Adası’nda İnternet Var mı? Avşa Adası İnternet Durumu

Avşa Adası’nda internet hızı her misafir için merak konusu olmaktadır. Avşa Adası konaklama yerleri için konaklama sayfamızdan tıklayarak bilgi alabilirsiniz. Sayfamızda ilerleyen zamanlar içerisinde konaklama yerleri yer alacaktır ve her bir otel, motel ve pansiyonun bünyesinde hangi özellikleri barındırdığını kolayca öğrenebileceksiniz.

Avşa Adası Konaklama Yerlerinde ki İnternet Hızı Nasıl ?

Eğer Avşa Adası’nda yazlığınız mevcut değil ve tatil için geliyorsanız muhtemelen konaklama yerlerinde kalacaksınız. Burada ki internet hızları oldukça düşüktür. Çünkü aynı anda modeme bağlanan bir çok kişi vardır. Aslında otel ve motel sahipleri yüksek hızlı internet bağlatabilir.

Konaklama Yerlerinde İnternet Hızı kaç Mbps ?

Mesela bir otel için 24 mbps internet hızı yeterli olacaktır. Avşa Adası’nda ise genelde göreceğiniz internet hızı 8 mbps olmaktadır.

Avşa Adası’nda bulunan bir çok konaklama yeri butik otel şeklinde olduğu için bu hizmete yeterince yatırım yapmamaktadır.

Konaklama Yerlerinde İnternet Nasıl Dağıtılıyor ? Dağıtım sürecinde Hız Düşüyor Mu ?

Avşa Adası otelleri büyük olabilir. Bu durumda da yapılan şey ana modem üzerinden dağıtıcılarla internet kapsamını genişletmek oluyor. Bu şekilde dağıtılan internet daha düşük hızlardadır.

Avşa Adası’nda Hangi İnternet Sağlayıcı Firmalar Var ?

Avşa Adası’nda internet hizmetini sadece Türk Telekom ve Turkcell vermektedir. Türk Telekom dışında D-Smart, Turkcell, Kablonet gibi internet sağlayıcı firmalar yer almaktadır.

Konaklama Yerlerinin Tercihi Hangi Firmalar Olmaktadır ?

Avşa Adası’nda otel, motel ve pansiyonlar genellikle Türk Telekom ile anlaşma sağlayarak internet hizmeti sunmaktadır.

İnternet Sizler İçin Vazgeçilmezse Tavsiyelerimiz

Avşa Adası’nda eğer otel, motel ve pansiyon da kalacaksanız ve internet sizin için olmazsa olmaz ise konaklama yerlerinin internet hızlarına güvenmemenizi öneririz. Bu yüzden gelirken gerekli alabilirsiniz. Dilerseniz taşınabilir modem veya telefonlarınıza yeteri kadar internet paketi yaparak bu sorunu çözebilirsiniz.

Avşa Adası'nın İnternet Hızı Nasıl ?

Avşa Adası'nda ki internet hızı gelen ziyaretçile için yeterli düzeydedir. Avşa otelleri genellikle 16 mbps internet hızı ile hizmet veriyor.

Avşa Adası Hangi İnternet Firmaları İle Çalışıyor ?

Avşa Adası'nda Türk Telekom altyapısı vardır. Firma olarak ise sadece Türk Telekom firması hizmet vermektedir.

Avşa Adası'nda İnternet Kesiliyor Mu ?

Avşa Adası otellerinde sunulan internet hizmeti yeterli düzeydedir ancak herhangi bir müşterinin internet üzerinden bir şeyler indirmesi ile internet hızınız azalabilir. Bu gibi durumlarda resepsiyona bilgi vermeniz yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir