Avşa Adası Konaklama [Otel, Pansiyon, Apart, Motel] Yerleri ve Fiyatları

Avşa Adası‘nda otel, pansiyon, apart ve motel fiyatları oldukça ucuz olması sayesinde bir çok kişiye güzel bir tatil yapabilme imkânı sunuyor. Artık Akdeniz’e giderek otellere tonlarca para vererek konaklamaya son verebilirsiniz.

Avşa Adası daha çok küçük bir Bodrum gibidir. Renkli sokakları, manzaraları ve gece hayatı çok eğlenceli olan bir adadır. Eğer belirli bir bütçe ile ekonomik bir tatil için gidilebilecek bir yer arıyorsanız Avşa Adası tam aradığınız yer.

Avşa Adası Otel, Apart ve Pansiyon Fiyatları

Avşa Adası Kaliteli ve 5 Yıldızlı Otelleri

Avşa Adası’nda 5 yıldızlı oteller yer almamaktadır. Bunun yerine ada da 3 yıldızlı oteller bulunmaktadır. Avşa Adası’nda 2 adet, Avşa Adası Yiğitler Köyü‘nde de 2 adet olmak üzere ada da toplam da 4 tane 3 yıldızlı otel bulunmaktadır.

Avşa Adası otelleri sunmuş olduğu hizmet bakımından her şey dahil oteller konseptindedir. Avşa Adası’nda ki bu otellerde sabah kahvaltısı, akşam yemeği, eğlence hizmeti, havuz gibi seçenkler vardır. Güzel ve kaliteli bir tatil geçirmek istierseniz bu otelleri tercih edebilirsiniz.

Avşa Adası Otelleri Fiyatları

Avşa Adası Otel FiyatlarıAvşa Adası otellerinin fiyatları sezon içerisinde değişiklik göstermektedir. Oteller belirli dönemlerde ucuz olurken belirli dönemlerde fiyat artışları olmaktadır.

Avşa Adası sezonunun en yoğun geçtiği temmuz ve ağustos aylarında Avşa Adası otel fiyatları kişi başı gecelik ücreti 150 TL ile 180 TL aralığında değişmektedir. Sezon başlangıcı olan haziran ayı ve sezon sonu olan eylül ayında Avşa hava durumununda etkili olması sebebiyle Avşa otelleri fiyatları oldukça ekonomik olmaktadır. Bu aylarda yapacağınız tatilde aynı ücrete 1 gün fazladan kalabilmeniz mümkündür.

Avşa Adası Otelleri Listesi

Avşa Adası otelleri, Avşa Adası’nda ki yarım pansiyonlar olarak da geçmektedir. Avşa Adası’nda yer alan bu oteller, sabah kahvaltısı, akşam yemeği ve oda içerisinde ihtiyaç duyulan her şeyi barındırmaktadır. Bu tesisler 2 ve 3 yıldızı olan konaklama tesisleri olmaktadır.

 • Zeus Hotel
 • Afissia Garden Hotel
 • Bahar Hotel

Zeus Hotel

Avşa Adası Zeus Hotel

Avşa Adası Zeus Hotel, Avşa Adası merkezinde, iskeleye 3-4 dakika yürüme mesafesinde hizmet vermektedir. Zeus Hotel’de sabah ve akşam yemeği verilmektedir. Zeus Hotel odaları içerisinde ise klima, tv, mini bar, banyo, internet bulundurmaktadır.

Afissia Garden Hotel

Avşa Adası Afissia Garden Hotel

Afissia Garden Hotel, Avşa Adası Yiğitler Köyü merkezinde bulunmaktadır. Afissia Garden Hotel, otel içeirisnde yüzme havuzu bulundurarak tatilcilere güzel bir hizmet vermektedir. Otel içerisinde ki odalar içerisinde klima, banyo, tuvalet, tv, fön makinesi, internet ve havlu bulundurmaktadır.

Bahar Hotel

Avşa Adası Bahar Motel

Bahar Hotel, Avşa Adası Yiğitler Köy merkezinde hizmet vermekte olup oda içerisinde tv, tuvalet, banyo, internet, saç kurutma makinesi, şampuan, sabun ve havlu bulundurmaktadır.

Avşa Adası Tam ve Yarım Pansiyonlar

Avşa Adası’nda ekonomik ve güzel bir tatilin adresi pansiyonlar oluyor. Avşa Adası pansiyonları sunduğu ucuz fiyatlar ile bir çok tatilcinin tercihi oluyor. Avşa Adası’nda pansiyon sayısı oldukça fazladır. Fazla olması sebebiyle de fiyatlar gayet uygun oluyor.

Avşa Adası pansiyonları, tam pansiyon ve yarım pansiyon olarak ikiye ayrılıyor. Avşa Adası tam pansiyonlarında sabah ve akşam yemeği verilirken, yarım pansiyonlarda sadece sabah kahvaltısı ve konaklama hizmeti veriliyor. Avşa pansiyonları ise genellikle konaklama hizmeti sunmaktadır.

Avşa Adası Pansiyon Fiyatları

Avşa Adası Pansiyon FiyatlarıAvşa Adası pansiyon fiyatları, tıpkı oteller gibi belirli dönemlerde fiyatlarında değişiklik olmaktadır. Haziran ve ağustos aylarında çok uygun fiyatlarda hizmet veren pansiyonların en yüksek fiyatları temmuz ve ağustos aylarında olmaktadır.

Avşa Adası pansiyon fiyatları 200 yılında 60 TL ile 80 TL aralığında değişmektedir. Bu fiyatlar kişi başı gecelik ücreti olup kalacağınız kişi sayısına göre oda kiralayabilmektesiniz.

Avşa Adası Pansiyonları Listesi

Avşa Adası pansiyonları, Avşa Adası’nda en çok tercih edilen konaklama tesislerinden bir tanesi olmaktadır. Avşa’da pansiyon sayısının fazla olması ve buna bağlı olarak fiyatlarında duygun ve düşük olması ile ada da en çok tercih edilen konaklama tesisleri arasında pansiyonlar yer almaktadır.

 • Titiz Pansiyon
 • Isparta Pansiyon
 • Erdi Pansiyon
 • Adaroom Pansiyon

Titiz Pansiyon

Avşa Adası Titiz Apart Pansiyon

Titiz Pansiyon, Avşa Adası merkezinde yer almaktadır. İskelenin sağ tarafında yer alan bu pansiyon Avşa Adası marketlerine, gece kulüplerine ve denize oldukça yakın olup hepsine 3-4 dakika yürüme mesafesindedir. Eğer Avşa merkezinde konaklayarak güzel bir tatil geçirmek istiyorsanız Titiz Pansiyon’u tercih edebilirsiniz.

Isparta Pansiyon

Avşa Adası Isparta Pansiyon

Avşa Adası Isparta pansiyon, Avşa Adası iskesinin sol kısmında, lunaparkın 50 metre ilerisinde hizmet vermektedir. Isparta pansiyon odalarında tv, tuvalet, banyo, internet hizmeti bulunmaktadır.

Erdi Pansiyon

Avşa Adası Erdi Pansiyon

Avşa Adası Erdi Pansiyon, denize sıfır konumda hizmet vermektedir. İskeleye 2 dakika yürüme mesafesi bulunmaktadır. Odaları içerisinde tv, tuvalet, banyo, internet ve klima bulundurmaktadır.

Adaroom Pansiyon

Avşa Adası Adaroom Pansiyon

Adaroom pansiyon, Avşa Adası iskelesinin sol kısmında yer alıp iskeleye 50-100 metre yürüme mesafesindedir. Odaları içerisinde tuvalet, banyo, mutfak, klima, tv ve internet hizmetlerini sunmaktadır.

Avşa Adası Apartları

Avşa Adası apartları tatil severlerin tercih etmiş olduğu bir başka konaklama tesisidir. Avşa Adası apartlarında aradığınız birçok şey mevcut ve konforlu bir hizmet sunmaktadır. Apartlar genellikle tek bir odadan oluşmaktadır. 1+0 şeklinde olan bu odalarda gerekli olan her şey bulunuyor. Apart odalarında tuvalet, banyo, mutfak, mutfak araç gereçleri, kablolu tv ve balkon gibi özelliklerin bir çoğu bulunmaktadır.

Avşa Adası Apart Fiyatları

Avşa Adası apart fiyatları, pansiyon fiyatlarından biraz daha yüksek olmaktadır. Avşa apart fiyatları gecelik kişi başı ücreti 80 TL ile 100 TL arasında değişmektedir. Ayrıca Avşa Adası’nda sadece 1+0 değil, 1+1, 2+1, 3+1 gibi apartlarda kiralayabilmeniz mümkündür. 1+0 dışında ki diğer apart fiyatlarında artış olmaktadır.

Avşa Adası Apartları Listesi

Avşa Adası apartları da, Avşa pansiyonları gibi oldukça sık tercih edilen konaklama tesislerinden bir tanesi olmaktadır. Apartlar genellikle Avşa Adası merkezinde olup bir çoğu denize oldukça yakındır. Apartların 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi seçenekleri bulunmaktadır. Avşa Adası’nda kaç kişi ile tatil yapmak istiyorsanız apart tercihinizi ona göre belirleyebilirsiniz.

 • Alperen Apart
 • Ertol Apart
 • Görkem Apart
 • Korhan Apart
 • Mızrak Apart

Alperen Apart

Avşa Adası Alperen Apart

Avşa Adası Alperen Apart, Avşa Adası iskesinin sağ tarafında, ada merkezinde yer almaktadır. Tüm odaları içerisinde klima, tv, tuvalet, banyo, internet bulundurmaktadır.

Ertol Apart

Avşa Adası Ertol Apart

Avşa Adası Ertol Apart, iskelenin sol tarafında denize sıfır konumda hizmet vermektedir. Odaları içeriisnde klima, tv, tuvalet, banyo, internet hizmeti bulunmaktadır. Balkonlu odaları sayesinde Avşa Adası gün batımı manzarasını seyredebilirsiniz.

Görkem Apart

Avşa Adası Görkem Apart

Görkem Apart, Avşa Adası merkezinde Çınaraltı Restorantın 20 metre ilerisinde hizmet vermektedir. Görkem Apart odaları içerisinde klima, tv tuvalet, banyo, internet, buzdolabı, mutfak ve mutfak araç gereçleri bulundurmaktadır.

Korhan Apart

Avşa Adası Korhan Apart

Korhan Apart, Avşa Adası’nda denize sıfır olarak hizmet veren apartlar içerisinde yer almaktadır. İskelenin sağ tarafında, barlar sokağının 10-20 metre ilerisinde yer almaktadır. Odaları içerisinde klima, tv, tuvalet, banyo, internet, mutfak ve mutfak araç gereçleri bulunmaktadır.

Mızrak Apart

Avşa Adası Mızrak Apart

Mızrak Apart, Avşa Adası lunaparkının hemen arkasında yer alarak hizmet vermektedir. Mızrak Apart odalarının hepsinde klima, tv, tuvalet, banyo, internet hizmeti bulundurmaktadır.

Avşa Adası Motelleri

Avşa Adası’nda pansiyonlardan sonra en çok hizmet veren tesislerden bir tanesi de Avşa Adası motelleridir. Avşa Adası motelleri sunduğu kaliteli ve ekonomik fiyatları ile tatilciler tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Avşa Adası motelleri, odalarında Avşa Adası apartlarında bulunan her şeyi bulundurmasının yanında klima da bulundurmaktadır. Otellerden farkı ise Avşa Adası motellerinin bir çoğu yemek servisi sunmamaktadır. Motellerin bazıları sadece sabah kahvaltısı vermektedir.

Avşa Adası motellerinin verdiği hizmetleri sitemizde yer alan konaklama tesislerine tıklayarak özellikleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Avşa Adası Motel Fiyatları

Avşa Adası motel fiyatları, Avşa apart fiyatları ile çoğu zaman aynı olmaktadır. Avşa Adası motelleri yaz sezonunda kişi başı 80 TL ve 100 TL fiyat aralığında değişirken, sezon başı ve sezon sonu fiyatlarında indirim yapılmaktadır.

Avşa Adası Motelleri Listesi

 • Manyas Motel
 • Pera Motel
 • Nehir Motel
 • Anı Motel
 • Class Motel
 • Özgür Motel

Manyas Motel

Avşa Adası Manyas Motel

Manyas Motel, Avşa Adası merkezinde bulunup Avşa A101 marketin hemen üstünde yer almaktadır. Odaları içerisinde klima, tv, tuvalet, banyo, internet hizmeti bulundurmaktadır.

Pera Motel

Avşa Adası Pera Motel

Pera Motel, Avşa Adası iskelesinin sağ tarafında bulunmaktadır. Denize ise sadece 3 dakika yürüme mesafesindedir. Odalarında tv, klima, internet, banyo, tuvalet hizmetlerinin hepsini bulundurmaktadır.

Nehir Motel

Avşa Adası Nehir Apart

Pera Motel, Avşa Adası Barlar Sokağı’Nın 250 metre ilerisinde denize ise sadece 50 metre konumda bulunmaktadır. Odaları içerisinde klima, tv, banyo, tuvalet, internet ve mutfak bulundurmaktadır.

Anı Motel

Avşa Adası Anı Motel

Anı Motel, Avşa Adası denize sıfır motelleri arasında yer almaktadır. İskeleye ve Barlar Sokağı’na 50 metre mesafededir. Odaları içerisinde klima, tv, tuvalet, banyo, internet hizmetlerini sunmaktadır.

Class Motel

Avşa Adası Class Motel

Avşa Adası Class Motel, Avşa merkezinde denize sıfır konumda hizmet vermektedir. Odaları içerisinde klima, tv, tuvalet, banyo ve internet hizmetlerini bulundurmaktadır.

Özcan Ürün Motel

Avşa Adası Özcan Ürün Motel

Özcan Urun Motel, denize 50 metre mesafede bulunmaktadır. Odaları içerisinde klima, tv, tuvalet, banyo, mutfak, internet hizmetleri bulunmaktadır.

Avşa Adası Müşterek Motel ve Pansiyonlar

Avşa Adası’nda bir zamanlar bir hayli fazla sayıda olan müşterek motel ve pansiyonlar son zamanlarda yerini Avşa Adası pansiyon ve motellerine bırakmıştır. Artık Avşa Adası’na gelen tatilcilerin çoğu zaman tercihi pansiyonlar, moteller ve apartlar oluyor.

Avşa Adası müşterek motel ve pansiyonlar apart şeklindedir. Genellikle 2+1, 1+1 gibi olan bu odalar ortak kullanıma açıktır. Mutfak, tuvalet gibi bazı alanlar ortak kullanılabilmektedir.

Avşa Adası Müşterek Motel ve Pansiyon Fiyatları

Avşa Adası müşterek motel ve pansiyon fiyatları, Avşa Adası pansiyon ve apartlarına göre daha ekonomik bir tatil şansı sunmaktadır. Müşterek motel ve pansiyon fiyatları gecelik kişi başı ücreti 40 TL ve 60 TL aralığında olmaktadır. Sezon başı ve sezon sonu ise ücretleri daha da ekonomik olabilmektedir.

Avşa Adası Konaklama Yerleri Güvenilir Mi?

Avşa Adası’nda konaklayacağınız işletmelere kesinlikle güvenebilirsiniz. Sitemizde paylaşılan Avşa otelleri ve pansiyonları diğer Avşa Adası sitelerinden farkı sitemiz yetkililerinin özenle seçip en güzel ve en ucuz tatili yapabileceğiniz konaklama yerleri olmasıdır.

Avşa Adası genelinde suç ve benzeri olaylar görmeniz pek mümkün değildir. Bu nedenle tatil için Avşa Adası’nı tercih ediyorsanız güvenliğiniz için endişlenmenizi gerektirecek bir durum yoktur. Avşa Adası güvenliğini ve korumasını sağlayan yer ise Avşa Adası Jandarma Karakolu‘dur. Güvenlik ve herhangi bir sorun yaşamanız halinde karakol ile iletişime geçebilirsiniz.

Avşa Adası’nda düşünmeniz gereken tek şey eğlenceli ve güzel bir tatili nasıl geçirebileceğiniz olacaktır. Avşa Adası eğlence mekanları ve gece hayatı hakkında detaylı bilgiye ise eğlence sayfamızdan ulaşabilir, tatilinizin eğlenceli geçmesini sağlayabilecek mekanlar ve gece kulüpleri hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Avşa Adası Konaklama Yerleri ve Otellerinde Ki İhtiyaçlar

Avşa Adası’nda yer alan konaklama yerleri sunmuş olduğu hizmete göre otel, pansiyon, motel ve apart olarak sınıflandırılmaktadır. Fiyatlar da sunulmuş olan hizmete göre değişmektedir.

Avşa Adası’nda ekonomik bir tatil için tercih edebileceğiniz apart ve pansiyonlarda el havlusu, şampuan, bulaşık deterjanı, bornoz el sabunu, deniz havlusu gibi denize giderken yanınıza almanız gereken ihtiyaçlar da bu küçük işletmelerde bulunmayabilir bu yüzden rezervasyon yaparken bu işletmeler ile görüşerek oda içerisinde ne bulunduğu hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Avşa Adası otellerinde ise ihtiyacınız olabilecek bütün her şey bulunarak tamamen konforlu ve rahat bir tatil geçirmeniz için tüm imkanlar sağlanmaktadır. Eğer lüks ve güzel bir tatili ucuz bir fiyata yapmak isterseniz otellerin sunduğu kampanya ve indirimlerden haberdar olmak için sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Avşa Adası’nda Otel, Pansiyon, Motel ve Apart Kiralarken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Avşa Adası’nda tatil yapmak için bir konaklama yeri kiralayacaksanız dikkat etmeniz bazı şeyler vardır. Avşa Adası’nda otel, pansiyon, motel ve apartı internet üzerinden kiralamazsanız ada da komisyoncu adı altında Avşa Adası turizmine zarar veren kişiler vardır.

Avşa Adası’nda bulunan komisyoncular sadece kendi çıkarları ve anlaşmış olduğu otellere tatilci götürerek belirli bir ücret karşılığında çalışmaktadır. Bunun yanında otel fiyatına ek olarak sizlerden de otel fiyatı adı altında belirli bir ücret almaktadır.

Avşa Adası’nda konaklama yeri kiralayacaksanız sitemizde yer alan işletmeleri inceleyerek dilediğiniz otel ve pansiyonu kiralayabilirsiniz. Sitemizde ki tüm konaklama yerleri avsaotelim.com yetkilileri tarafından özenle çekilmiştir. Bu sayede fotoğraf ve konaklama yeri özelliklerine ulaşıp dilediğiniz yeri kolayca kiralayabilirsiniz.

Avşa Adası’nda satılık arsa ve yazlık ilanların bilgilerine ilgili yazımızdan ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Avşa Adası Konaklama Yerleri (Otel, Pansiyon, Apart, Motel) Rezervasyon İşlemleri

Avşa Adası Otel RezervasyonuAvşa Adası bazı dönemlerde fazlasıyla yoğun olmaktadır. Bu döenlerde Avşa Adası’nda yer bulmak oldukça zor olabilir. Bu sebeple Avşa Adası’na gelmeden önce mutlaka yerinizi ayırtmanızı öneririz.

Avşa Adası nüfusu 2500-3000 kişi aralığındayken yaz aylarında nüfus 150.000 kişileri bulabiliyor. Avşa Adası’na bu kadar talep olması halinde de otellerde boş yer bulmak oldukça güç bir hal alıyor.

Avşa Adası’nda Otel, Pansiyon, Apart, Motel Rezervasyonu Nasıl Yapılır?

Avşa Adası’nda ki tüm konaklama yerlerinin kendi politikaları mevcuttur. Konaklama yerleri rezervasyon işlemleri için 2 veya 3 gecelik kapora talep eder ve ardından odaya gelip yerleştikten sonra kalan ödemeyi yapabilirsiniz.

Avşa Adası konaklama yerleri ile sitemizden iletişime geçip otel ve pansiyon görevlisinden banka hesap bilgilerini talep edip güvenle kapora yatırabilirsiniz. Çünkü sitemizde yer alan tüm otel sahiplerinin hepsi ile birebir iletişime geçilerek sayfalarımıza eklenmiştir.

Avşa Adası Otel Fiyatları Ne Kadar?

Avşa Adası otel fiyatları geleceğiniz döneme göre değişkenlik göstermektedir. Avşa Adası otelleri'nin en ucuz fiyatları sezon başı, sezon sonu ve Ramazan aylarında oluyor. En pahalı fiyatlar ise Sezon ortasında (Temmuz ve Ağustos aylarında) ve Şeker Bayramı ile Kurban Bayramı'nda oluyor.

Avşa Adası Otelleri Güvenilir Mi?

Sitemiz içerisinde yer alan Avşa Adası otelleri son derece güvenilirdir. Sitemiz çalışanları oteller ile birer birer iletişim kurarak ve sıkça ziyaret ederek sitemizde bu otellere yer vermiştir.

Avşa Adası Otelleri Temiz Mi?

Avşa Adası otelleri henüz sezon başlamadan sezon hazırlığına başlıyor. Çok erken bir sürede temizlik yaparak sezona hazırlanıyor. Her ziyaretçinin odanın boşaltmasının ardından odalar özenle temizlenmektedir. Bu yüzden oteller için olabildiğince temizdir diyebiliriz.

Avşa Adası'nda Nerede Kalınır?

Avşa Adası'nda kalabileceğiniz bir çok alternatif konaklama yeri vardır. Avşa Adası'nda otel, motel, pansiyon ve apart olarak sınıflandırılan konaklama yerlerinden birinde kalabilirsiniz. Bu sınıflandırılan konaklama yerlerinden otel en kalitelisi olurken pansiyonların kalitesi otel kalitesine göre daha düşük olmaktadır.